Jump to content
Dogomania

Kruk - niewidzialny pies, 9 lat 3 miesiące i 1 dzień w schronie. A resztę w domu!!!!!


Bjuta

Recommended Posts

z takimi zdjęciami i filmikiem Kruk powinnien migiem podbić czyjeś serce!

[quote name='pati_zabrze']Cioteczki Kruk dostanie w spadku po Kamelku 200zł na akcję reklamową, między innymi ogłoszenie w Moim Psie :lol: Komu mogę przelać pieniążki?[/QUOTE]

super! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 813
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kruczku jesteś śliczny i kochany, tak przykro, że nie masz jeszcze domku, ale wierzę, że to się zmieni właśnie teraz! Będę zaglądać i Cię podnosić, trzymaj się psinko, jakie szczęście, że Cioteczki tak wspaniale się Tobą zajmują:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Kiedyś jakiś psiak był w Echo, wie ktoś ile kosztowało to ogłoszenie?[/QUOTE]

Ja dawalam dla mojego podopiecznego w "Echo Miasta ",kosztowalo cos okolo 46 zl i nie bylo zadnego odzewu i jeszcze dla jakiegos innego pieska z takim samym rezultatem. Natknelam sie tez gdzies na cioteczke ,ktora tez dawala tam ogloszenie dla "swoich "pieskow i byla to strata pieniedzy. Nikt nigdy nie dzwonil.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1421030657714&set=a.1421030377707.2054394.1591121564#!/album.php?aid=2054394&id=1591121564[/URL]

hm...ma nadzieję, że działa. Sprawdzam, qurczaki działa :-) no to rozsyłam, tak jak obiecałam. Kruczku piękny jesteś :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...