Jump to content
Dogomania

Nowy Targ 27.08.06


Agasia

Recommended Posts

[quote name='resuruss']Ja nie wiem w czym tu problem.....Nawet jesli na BoG stawil sie JEDEN pies to nie zmienia faktu ,ze ma BOG.
Tez mi sie wydaje ze jamnik na BoG byl jeden,a stałam zaraz obok ringu przygotowawczego,no chyba ,zreszta pewnie beda jakies fotki to sie wyjasni ile psow bylo na podium.[/quote]
Jeden jamnik był na Wyborze Najpiękniejszego Juniora Gr IV - miniatura długowłosa DISTEL z Krowoderskiej Górki, wygrała ona również BOBa i zajęła II miejsce na BOGu

A to fotka z BOG gr IV


[IMG]http://foto.onet.pl/upload/37/70/_625719_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Miga']Witam
Dotarlam na lotnisko po 30 minutowym spacerze z centrum NT ;)
Sfotografowalismy psiaki, ale zdjecia wrzuce dopiero za jakis czas :)
BISa wygral dobermanek Fabriano, obok ktorego stalismy dluzszy czas przy ringu honorowym. Dostalam od niego nawet buziaka :cool3: Spokojny, ulozony i lagodny pies - taki wlasnie powinien byc doberman.
Niestety nie udalo mi sie porozmawiac z zadna z Was, ale moze bedzie okazja :)[/quote]

Tak Fabiś to naprawdę kochany psiak. Jest wyjątkowy :) Kochany, toleruje i suczki i pieski, nie jest w stosunku do żadnych zwierzaków agresywny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meggy']Pearl,nie tylko na tyle się załapałaś,mam ich więcej,ale nie mam już sił więcej zmniejszać..;)

To jeszcze nie koniec,reszta właśnie "leci" na serwer...:lol:[/quote]

Jak znajdziesz siły to powstawiaj wszystkie jakie masz :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Chyba mylisz BOB z BOG?!:crazyeye: [/quote]

Całkiem możliwe chociaż wiem co to jest BOB a co to jest BOG ;) BOB-y były na ringach wybierane a nie na ringu honorowym ;)

[quote name='Gonia']A tak na marginesie,jakoś nie czuję Twojego poczucia humoru.[/quote]

Na całe szczęście nie musisz ;)

[quote name='Gonia']Masz dużo postów,ale chyba niewielkie doświadczenie wystawowe?;) [/quote]

Nie wiem co ma ilość postów na dogomanii do doświadczenia na wystawach :niewiem:

[quote name='Gonia']Pies może być sam w rasie i dostać tylko ocenę i to wcale nie DOSKONAŁĄ:evil_lol:[/quote]

Oczywiście, że tak też może być ;)

Nie przynudzając dłużej - GRATULACJE DLA WSZYSTKICH I TYCH WYGRANYCH I TYCH, KTÓRYM TYM RAZEM SIĘ NIE POWIODŁO ;)
Dziękuję wszystkim za super atmosferę na wystawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss'].W zamieszaniu na wystawie nie zawsze mozna uchwycic wszystko.Niemniej gratulacje dla Zw BoG oraz dla suni z Junior BoG - przeciez to nie wina jej wlascicieli ,ze byla sama ;)[/quote] Własnie :) Ja również dołaczam sie do gratulacji.

[quote name='efra-husky']


Nie wiem co ma ilość postów na dogomanii do doświadczenia na wystawach :niewiem: [/quote] No właśnie.. DOBRE!!!!!:lol: Ja poświadczam, że doświadczenie wystawowe to efra-husky ma... A pomylić każdemu sie zdarza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...