Jump to content
Dogomania

Znaleziono posokowca-Poznań-Plewiska szukam właściciela - Pies wrócił do domu.


caromina

Recommended Posts

W dniu 21.09.2010 znaleziono w okolicach osiedla kwiatowego i zielarskiego Poznań Plewiska psa myśliwskiego-posokowca. Miał na szyi łańcuszek z serduszkiem. Pilnie poszukuję właściciela. Jest zadbany,zna komendy.
Nr telefonu, pod którym proszę się kontaktować w sprawie psa:
695938951

Piesek bardzo teskni!!!

[IMG]http://public.blu.livefilestore.com/y1pYHjXSR8VJxB_vr-poNVrzhxnkZEIllvp0Uxvpr11eIBxVz35jIcqagCHDrEKVsQlBd7DZCawrMvOgoytis6qQw/P1040155.jpg?psid=1[/IMG]
[IMG]http://public.blu.livefilestore.com/y1py9OAi6kIutqmTpm1JnU-ifpbD3blxs0DZ4HNhvtzTgmxHHjDhUq3u5LKBQdohpmn4oiexiGsDXCPofx3_qu9MA/P1040156.jpg?psid=1[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Poleciał burek za lisem, otem prawdopodobnie za cieczką;) w końcu zgubił trop i niełmógł wrócić. Właściciel OK, szukal go na rowerze do 2.30 w nocy. W godzinę po rozmowie ze mną, przywiózł swojego potwora do domu:)
mitheithel to raczej gończy polski nie jest bo one maja uszy krótsze , klatę mniejsza i chyba nogi dłuższe. Ale żadnym znawcą nie jestem, mam trzy husky. Byłam na forum posokowców i ze zdjec wygląda na posokowca chyba bawarskiego (bo jest jeszcze hanowerski)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_i_bora']To jest jak najbardziej rodowodowy gończy polski ;)[/QUOTE]

Prosze Was!! Nie piśszcie, ze sie dokumentnie skompromitowałam na calą Polskę!:))) A mój mąż mówił, ze on wygląda jak gończy polski, a ja mu na to, ze sie nie zna;))
Asia i bora wiesz o jakiego psiaka chodzi? To chyba nie ten z Twojego awatara?:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...