Jump to content
Dogomania

Basenji- Pina i Jogi czyli moje mośki


Cienka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Asiaczek']A w "czym" dodawałaś te fotki...?
Bo ja wczoraj i dzisiaj dodawałam przy pomocy photobucketa i wsio bylo OK. I jest OK.

pzdr.[/QUOTE]
Ale Ty widac masz img przed zdjeciem to od razu mozesz kopiuj wklej, bez klikania na dogo w INSERT IMAGE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Ja mam drugie konto na żabie :P (2 maile 2 konta) zanim na tym drugim dobije do tych 500 fotek to ze 2 lata miną :)[/QUOTE]
A to maja jakis limit ze trzeba miec 500? Ja mam photobucket ale tam musze dawac 640 a na picasy moge dac 800 i takie na krolicze a potem na dogo w kodzie zmienic s800 na s640

Link to comment
Share on other sites

Od niedawna maja bo potem najstarsze usuwają dlatego wielu dogomaniaków zrezygnowało z żaby. Ja jestem leniwa i jak korzystam z żaby to korzystam takie cielacze (od cielęcia) przyzwyczajenie. Często fotki wrzuca mi Tomek na nasz serwer więc nie potrzebuje generalnie nowego albumu dla większy fotek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ale Ty widac masz img przed zdjeciem to od razu mozesz kopiuj wklej, bez klikania na dogo w INSERT IMAGE[/QUOTE]
A Ty tego IMG nie masz...?

[quote name='deer_1987']Dokladnie, tutaj jak widze 640x640 to takla fotka jest bardzo mala :( nawet 800x600 jest mala ale to juz byloby cos jakby takie mozna byloby wrzucac[/QUOTE]
Dlaczego piszesz,że 640-640 to mała fotka? Ja wstawiam 640x480 i jest OK. Do oglądania - w sam raz.
A 800x600 to by chyba cały ekran zajęła...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A Ty tego IMG nie masz...?


Dlaczego piszesz,że 640-640 to mała fotka? Ja wstawiam 640x480 i jest OK. Do oglądania - w sam raz.
A 800x600 to by chyba cały ekran zajęła...
Pzdr.[/QUOTE]
Nie mam, w picasa tego nie ma.

Asiaczku ale to zalezy jaki masz ekran i rozdzielczosc, na naszym to jest bardzo mala fotka :(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, jaki mam monitor; wiesz,ja z technicznych rzeczy to jestem zupełna noga. Ekran ma byc na tyle duzy, abym ja ślepa w okularach dobrze widziała literki;) A i zdjęcia też.
A rozdzielczości to nawet nie umiem ustawić. Serio:)
Ostatnio to rozdzielczość ustawiałami Zuzka, jak była u mnie:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie wiem, jaki mam monitor; wiesz,ja z technicznych rzeczy to jestem zupełna noga. Ekran ma byc na tyle duzy, abym ja ślepa w okularach dobrze widziała literki;) A i zdjęcia też.
A rozdzielczości to nawet nie umiem ustawić. Serio:)
Ostatnio to rozdzielczość ustawiałami Zuzka, jak była u mnie:)
Pzdr.[/QUOTE]
Najlepiej miec najwieksza mozliwa dla danego monitora :) U nas takie zdjecie 800x600 to jest za male, a co dopiero 640. Dlatego uzywam picasy by moc dac 800x600 tam bo takie daje na krolicze a potem zmienic s800 w kodzie na s640 imiec na dogo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...