Jump to content
Dogomania

Galeria Luśki i Dyzia


BeaC

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]jeszcze nie masz.........:diabloti: [/B][/quote]
[COLOR=DarkRed][B]...................nie......i nie będę mieć............... :mad::mad::mad:za*rają całe podworko...................wystarczy jeden średni pies(robi za trzech)
i dwie kotki..............:cool1:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]......................nic.....................zupełnie................nic:diabloti:[/B][/COLOR]



[COLOR=DarkRed][B]........................jak skończy:razz:..................połowe mam wstawić?????[/B][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
i tak trzymaj... nie pokazuj światu dzieła pańskiego-niedokończonego....

zreszta co tu ogladać... jako iż zainteresowany nie miał wgladu w prace pana tatuatora- ten oto w/w wydziarał mu ... buraka- przebitego widłami[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
jako iż zainteresowany nie miał wgladu w prace pana tatuatora- ten oto w/w wydziarał mu ... buraka- przebitego widłami[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]..............się ciesz magda, że mój Tz nie ma dostepu do neta................:razz::razz:[/B][/COLOR]:razz:

.[COLOR=DarkRed][B]..................jego nowa maskotę burakiem nazwała:diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]..............się ciesz magda, że mój Tz nie ma dostepu do neta................:razz::razz:[/B][/COLOR]:razz:

.[COLOR=DarkRed][B]..................jego nowa maskotę burakiem nazwała:diabloti:[/B][/COLOR][/quote]

:eviltong: :eviltong: :eviltong:

[quote name='madzia i medor']Doberek:p:p:p
Burak widłami przebity - extra, rzadko spotykany widok:cool2:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale nie rzadki... od nas każdy klient co chce tatuaż na plecach- wychodzi z takim właśnie motywem :multi::multi::multi: przeca i tak nie widzą co mają.... :p


a najlepszy motyw jest jak wchodze do studia... leży laska... na plecach Pawcio dziara jej np... kwiatuszki, motylka czy inny delikatny (kobiecy) wzorek.... ona go oczywiście nie widzi- więc ja wchodze, przyglądam sie i mówie : [COLOR=Green][I]
"zaje2biste!! takie odważne ... ta czacha!!! łał!! gratulacje za odwage!!" [/I][/COLOR][/B][B]
nie chcielibyście widziec tego przerazenia w oczach dziewczyn :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']:eviltong: :eviltong: :eviltong:


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale nie rzadki... od nas każdy klient co chce tatuaż na plecach- wychodzi z takim właśnie motywem :multi::multi::multi: przeca i tak nie widzą co mają.... :p


a najlepszy motyw jest jak wchodze do studia... leży laska... na plecach Pawcio dziara jej np... kwiatuszki, motylka czy inny delikatny (kobiecy) wzorek.... ona go oczywiście nie widzi- więc ja wchodze, przyglądam sie i mówie : [COLOR=Green][I]
"zaje2biste!! takie odważne ... ta czacha!!! łał!! gratulacje za odwage!!" [/I][/COLOR][/B][B]
nie chcielibyście widziec tego przerazenia w oczach dziewczyn :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Buhahaha:evil_lol::evil_lol: Padłam:evil_lol:Długo potem taką klientkę trzeba uspokajać??:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Buhahaha:evil_lol::evil_lol: Padłam:evil_lol:Długo potem taką klientkę trzeba uspokajać??:diabloti:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
nie trza uspakajać... taka delikwentka zrywa sie z kozetki i leci do lustra... robi wiele różnych wygibasów żeby zobaczyc co tam ma... i nagle widać WIELKĄ ULGE na jej twarzy... i ... nieśmiały uśmiech :diabloti:
ale mnie wtedy musza nienawidzieć....:multi::multi::multi::multi: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
nie trza uspakajać... taka delikwentka zrywa sie z kozetki i leci do lustra... robi wiele różnych wygibasów żeby zobaczyc co tam ma... i nagle widać WIELKĄ ULGE na jej twarzy... i ... nieśmiały uśmiech :diabloti:
ale mnie wtedy musza nienawidzieć....:multi::multi::multi::multi: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Jaki to, chooleernie słodkie:loveu::loveu::loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']:eviltong: :eviltong: :eviltong:


[FONT=Arial][COLOR=blue][B]wcale nie rzadki... od nas każdy klient co chce tatuaż na plecach- wychodzi z takim właśnie motywem :multi::multi::multi: przeca i tak nie widzą co mają.... :p[/B][/COLOR][/FONT]


[B][FONT=Arial][COLOR=blue]a najlepszy motyw jest jak wchodze do studia... leży laska... na plecach Pawcio dziara jej np... kwiatuszki, motylka czy inny delikatny (kobiecy) wzorek.... ona go oczywiście nie widzi- więc ja wchodze, przyglądam sie i mówie : [/COLOR][/FONT][/B][COLOR=blue]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=blue]"zaje2biste!! takie odważne ... ta czacha!!! łał!! gratulacje za odwage!!" [/COLOR][/FONT][/B][/I]
[B][FONT=Arial]nie chcielibyście widziec tego przerazenia w oczach dziewczyn :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/FONT][/B]
[/COLOR][/quote]


[B]Ty to podla jestes...........:diabloti: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']Dobry:grins: dlaczego w innych blożkach:loveu: się witasz a w swoim nawet jednego zdjęcia nie wstawisz???:shake:[/quote]

[B][COLOR=DarkRed]witaj [/COLOR][SIZE=3][COLOR=YellowGreen]groszku[/COLOR][/SIZE][/B]!!!!!!
[COLOR=DarkRed][B]no więc tak..............jak większości wiadomo niet u mnie neta w domu więc...........robie zdjecia wgrywam je na płyte a potem w pracy wstawiam....................cofnij sie pare stron zdjęcia niedawno były...................jakos wiosna mnie usposabia bardziej ogródkowo.więc nie chce mi się wgrywać to co m naklikała
.............................pozostałych TEŻ:diabloti: witam[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Dziękuję za powitanie:multi: :multi: :diabloti:
Ja również cię witam:loveu:[/quote]
[COLOR=DarkRed][B].........................nie musisz dziękować :diabloti:
proszę bardzo[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]......................czeeeeeeeeeeeść
własciwie.........to czemu Ty Hugo_kochaś a nie dulcyneo ma!!!!! <??>[/B][/COLOR][/QUOTE]

No,bo na początku na dogo siedział pańcio Dulki i tak se wybrał:roll: ,a mi sie nie chce zmieniać:grins: :grins: .Wtajemniczeni i tak wiedzą KTO tera się tu produkuje;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...