Jump to content
Dogomania

Kiedy we Wrocławiu?


wiska

Recommended Posts

Z tego co się orientuje to nie ma planowanych zawodów we Wrocławiu - dopiero co jedne były Na Niskich Łąkach[COLOR=#ff0000][COLOR=black] (3-4.06.2006), wcześniej był IAL w marcu,[/COLOR][/COLOR] to nie prędko będą następne:roll:

Wiadomo, że nie będzie oficjalnych zawodów na Wrocławskiej wystawie (międzynarodówce), w zeszłym roku tam były:-(

Możliwe, że będą jakieś nieoficjalne gdzieś robione - ale puki co nie ma nic zapowiedzianego:shake:

W tym temacie masz kalendarz zawodów agility na 2006 rok - wszystko jest wstawiane do pierwszego postu, możesz śledzić na bieżąco, czy coś sie nie pojawia nowego - a może jeszcze znajdziesz coś blisko Ciebie, a nie we Wrocławiu i pojedziesz:cool1::
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18604[/url]

Ja oczywiście licze, że jeszcze coś sie pojawi - nawet jak nie bedę jeszcze startować to chętnie bym poszła chociaż popatrzeć i przyzwyczaić psisko do imprez w tym typie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o wrzesień - to miedzynatrodówka jest wrześniowa - nie ma być na niej oficjalnych zawodów, ale może jakieś pokazy będą... mam taką nadzieje:lol: Poza tym jeszcze w klubach agility (mamy ich kilka), co jakiś czas organizowane są takie "niby zawody" wewnątrz klubowe - na pewno można się na takie wkręcić w większości miejsc.

No a jeśli chodzi o ten tunel - to wy gdzieś trenujecie, w jakimś klubie Wrocławskim? Bo chyba na samorubce za dobrze by się nie poćwiczyło:roll:

My niestety z przyczyn niezależnych ode mnie byliśmy na tlyko jednym treningu agility na Nowym Dworze:-( ...w wakacje planuje zapisać się tam już na dobre - mam nadzieje, że nie będzie już ku temu rzadnych przeszkód:roll:

Link to comment
Share on other sites

Wiska możesz przyjść z psaikiem do nas na trening i sama ocenić i spróbować. Mamy takie niezobowiazujace pierwsze zajęcia na zobaczenie i spóbowanie. Na stronce masz też forum klubowe Agility De Luks gdzie mozesz się śmiało pytac o wszystko.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wiska zajęcia według grafiku na stronie klubowej. Czyli poniedz i piątek na 17. Przyjdź pogadamy i weź psa;) .
Co do jamników, to mieliśmy kiedys ślicznego i maleńkiego szorstkowłosego jaminiczka Eryka, miał olbrzymie serce do agility i brał udział w zawodach. W Czechach biega krótkowłosy czarny jamnik, ale Eryk był dwa razy szybszy. Ze względu na niego zrobiliśmy stacjonatki na bardzo niskiej wysokosci, wiec jesteśmy przygotowani na wszelkie psiaki o gabarytach jamników.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...