Jump to content
Dogomania

OGAR POLSKI /szukam kontaktu z innymi właścicielami


Bea

Recommended Posts

Nadal bezskutecznie czekam na kogoś, kto także ma ogórka. Chcę pogadać. Czy to możliwe, że żaden dogomaniak nie hoduje tej starej polskiej rasy?Czy ja jestem w Polsce???Gdybym miała psa z Alaski, to pewnie już ktoś by się odezwał. To się nie mieści we łbie! :o

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze raz ja. Nadal nikt nie odpisał.

To może jakiś miły dogomaniak poda mi adresik pod którym znajdę jakiś kontakt? Gdzie szukać? Zaznaczam, że mój pies nie poluje, Koła Miśliwskie więc odpadają. Pomóżcie. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..........Bea+Oga(ó)rek

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Moja Bończa tez wróciła do mnie, ale miała to szczęście, że wróciła do hodowcy. W ogóle to tak sie ucieszyła na mój widok, jak bym dała ja tylko na przechowanie.. Ale jest OK, dawno nie widziałam tak spokojnego i zrównoważnego ogara, chyba ma to po swoim tatusiu Tercecie Olfactus, bo na pewno nie po swojej mamuśce :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='Bea']Nadal bezskutecznie czekam na kogoś, kto także ma ogórka. Chcę pogadać. Czy to możliwe, że żaden dogomaniak nie hoduje tej starej polskiej rasy?Czy ja jestem w Polsce???Gdybym miała psa z Alaski, to pewnie już ktoś by się odezwał. To się nie mieści we łbie! :o[/QUOTE]
:multi: :multi: Czść ja tesz jestem maniakiem ogarowym :lol: :lol: :
:p bo som pienkne z wyglondu
:p :painting: i posuszne:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...