Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Bea

OGAR POLSKI /szukam kontaktu z innymi właścicielami

Recommended Posts

Nadal bezskutecznie czekam na kogoś, kto także ma ogórka. Chcę pogadać. Czy to możliwe, że żaden dogomaniak nie hoduje tej starej polskiej rasy?Czy ja jestem w Polsce???Gdybym miała psa z Alaski, to pewnie już ktoś by się odezwał. To się nie mieści we łbie! :o

To jeszcze raz ja. Nadal nikt nie odpisał.

To może jakiś miły dogomaniak poda mi adresik pod którym znajdę jakiś kontakt? Gdzie szukać? Zaznaczam, że mój pies nie poluje, Koła Miśliwskie więc odpadają. Pomóżcie. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..........Bea+Oga(ó)rek

Witan Donna cieplutko :angel:

Na stronie, którą podałaś są tylko Husky. Nic nie znalazłam dot Ogara Polskiego. Czy jesteś pewna, że tam znajdę to czego tak szukam i szukam?

hm...po wejsciu na stronę ukazuje się menu i jak juz pisalam w dziale 'Wasze Psy' jest namiar na wlascicielke wspomnianego ogara...Wesołka. Powodzenia

Witaj Dona :D

Niestety z tego co dowiedziałam sie ostatnio, Wesołek szuka nowego domu, bo podobno właścicielka nie daje sobie z nim rady..

Hej Blue :D

Niestety, przykra sprawa, Wesołek ma już nowy dom...trzymajmy za niego kciuki...

Tiaa, ja też mam taką nadzieję...

Coż to za ogoniaste potwroki Ci tam jeszcze zostały 8) Wymiziaj stadko ode mnie i Bilka!

A w ogóle, to chcę się pochwalić, że na podwójnej wystawie w Budapeszcie Bończa zdobyła 2xCAC, 2xCACIB i 2xBOB!

Z polskimi, australijskimi i belgijsko-francuskimi :wink:

pozdrowieniami.

taaa, eh, niestety te dwa ogoniaste "potworki" jeszcze "wiszą".

Kurcze, nikt nie chce suczek.. zawsze tak jest, jak zostaną suczki, to wszyscy chcą pieski, jak suczki to odwrotnie, wrrrrrrrrrr.

Jaki dziwny i przekorny jest ten świat..

0X

Moja Bończa tez wróciła do mnie, ale miała to szczęście, że wróciła do hodowcy. W ogóle to tak sie ucieszyła na mój widok, jak bym dała ja tylko na przechowanie.. Ale jest OK, dawno nie widziałam tak spokojnego i zrównoważnego ogara, chyba ma to po swoim tatusiu Tercecie Olfactus, bo na pewno nie po swojej mamuśce :lol: :wink:

Hoho :klacz: brawa dla Bończy! Nikt nie podejrzewał, że taka z niej 'laska' 8)

Uważaj, żeby Ci nie przyszło mieszkać z tą dwójką! Będziesz miała sodomę i gomorę w domu ;)

Uuuu, to cienko się ustawiłaś 8)

Może znajomy się w szybko przyzwyczai do stanu rzeczy i nie będzie chciał jej zmieniać. Zwłaszcza gdybyś miała mu dalej płacić 8)

No ładnie, chyba się umówiły :)

A ja czekam na foto wybranka dla małej - chyba coś pokaźnego się zapowiada 8)

[quote name='Bea']Nadal bezskutecznie czekam na kogoś, kto także ma ogórka. Chcę pogadać. Czy to możliwe, że żaden dogomaniak nie hoduje tej starej polskiej rasy?Czy ja jestem w Polsce???Gdybym miała psa z Alaski, to pewnie już ktoś by się odezwał. To się nie mieści we łbie! :o[/QUOTE]
:multi: :multi: Czść ja tesz jestem maniakiem ogarowym :lol: :lol: :
:p bo som pienkne z wyglondu
:p :painting: i posuszne:cool3:

Mateusz, Mateusz...odpowiedziałeś na moim temacie z jesieni 2002 :lol:
Od tamtego czasu sporo się zdażyło. Teraz już nie szukam, teraz jestem w stałym kontakcie z ogaromaniakami.

Ale masz rację: ogarki są i piękne i posłuszne ;)