Jump to content
Dogomania

CASABLANCA Eminentia Canis


Casablanca

Recommended Posts

  • Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='westie_justa']Super!
Agility cudne!:klacz::klacz: ale ona malutka :loveu:
zazdroszczę wam wskoku na plecy:(
u nas też filmiki[/QUOTE]
Dziękuję ;) Wam nie źle skok przez plecy wychodzi :)
Ja pytałam w twojej galerii, ale tam wielki tłok i nie zauważyłaś ;) można się uśmiechnąć po kilka kartek kalendarza? :D czy robisz odpłatnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Może byc ten skok:P ale dzięki:)
Kalendarze....na razie jeszcze ie robie, będę robić na zamówienie później pewnie całe ale na razie nie wiem jeszcze ile za druk itp;)
na Just Design będzie napisane;)[/QUOTE]

A bez druku? Po prostu projekt ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Trzymam kciuki ;)
Z tego co wiem, to hodowla, z której mam Blankę chyba będzie się spodziewać szczeniaków tej jesieni :cool3:
Zobacz sobie stronkę: [URL="http://www.eminentiacanis.com"]www.eminentiacanis.com[/URL] :lol:
Pozdrowionka dla Kajtusia :loveu:[/QUOTE]
ile kosztuje taki piesek ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola77']ile kosztuje taki piesek ?[/QUOTE]
To wszystko zależy od osiągnięć rodziców pieska, jego budowy i hodowli ;) Ale tak około 2,5-4 tysiące
[quote name='Chiquita&DeeDee']Blanka jest niesamowita:loveu: jaka mądra i ile pracy w nią włożyłaś!:) super! Więcej takich filmików poproszę;)

[SIZE=1]Oj... to Ty młodziutka jesteś;) a ze mnie już staruszek... :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE]
Blanka uczy się jednej sztuczki w 5-minut :evil_lol: Filmiki mam jeszcze dwa, ale mój program strajkuje i nie chce mi zapisać :shake:
No tak, po 20. to już tylko do grobu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']To wszystko zależy od osiągnięć rodziców pieska, jego budowy i hodowli ;) Ale tak około 2,5-4 tysiące[/QUOTE]
No chyba, że pet to i za mniej niż 2 można dostać.
[quote name='Casablanca']No tak, po 20. to już tylko do grobu :eviltong:[/QUOTE]
O przepraszam, ja tam się nigdzie jeszcze nie wybieram, chociaż już jestem po od jakiegoś czasu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']No chyba, że pet to i za mniej niż 2 można dostać.

O przepraszam, ja tam się nigdzie jeszcze nie wybieram, chociaż już jestem po od jakiegoś czasu :evil_lol:[/QUOTE]
'Chihuahuę' bez rodowodu można nawet za 400zł dostać :/

No i stąd się biorą żywe trupy :D :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hehehe, no ja też się jeszcze tam nie wybieram;) ale dawałam Ci z 16... ;) i jakoś się stara poczułam:D hehehe

Niestety, z każdą "modną" rasą tak jest- wystarczy spojrzeć na yorczki... "złoty biznes":placz:
"Pet" znaczy nie wystawowy? Ja ost wzięłam chi z hodowli z rodo, praktycznie za free, bo jest chora, ale ja tylko takie chorowitki mam..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']ja widziałam kiedyś za 100 :/ a na szeniaka chi to to nie wygladało....[/QUOTE]
No tak, ludzie próbują wciskać różne kity. Np. nie ma rodowodu, bo był 5 z miotu...
[quote name='Chiquita&DeeDee']Hehehe, no ja też się jeszcze tam nie wybieram;) ale dawałam Ci z 16... ;) i jakoś się stara poczułam:D hehehe

Niestety, z każdą "modną" rasą tak jest- wystarczy spojrzeć na yorczki... "złoty biznes":placz:
"Pet" znaczy nie wystawowy? Ja ost wzięłam chi z hodowli z rodo, praktycznie za free, bo jest chora, ale ja tylko takie chorowitki mam..:)[/QUOTE]
Proszę mnie nie "postarzać"! :D Chociaż może to i dobrze, że poważniej wyglądam, bo o wiele łatwiej jest pomagać bezdomniakom i wystawiać psy na wystawach. Jednak mało kto powiedziałby, że dałby psa "dla dziecka" poniżej 16. ...no cóż :evil_lol: się nie dziwię, przecież te dzieci takie nieodpowiedzialne i wgl :diabloti:
Złoty biznes, dobrze to ujęłaś to najgorsze okrucieństwo wobec zwierząt, a z takimi partiami politycznymi jak PiS nie uda się tego w Polsce wytępić :shake:

Link to comment
Share on other sites

O nie, znowu mam minusik?:D hehe no fakt, dzieci to ja nie lubię, a najlepsze są te "bezstresowo wychowywane (czyt. brak wychowania wcale..)"

Proszę bardzo Casablanka polityką się interesujesz?;) ja nie ogarniam tego, ale jak widzę chociażby allegro, to opadają ręce.. Niestety ludzie są najgorszym gatunkiem jaki znam. Oby coś zmieniła koalicja dla zwierząt. Wierze w to:) a teraz ide na spacerek z ogonkami;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']O nie, znowu mam minusik?:D hehe no fakt, dzieci to ja nie lubię, a najlepsze są te "bezstresowo wychowywane (czyt. brak wychowania wcale..)"

Proszę bardzo Casablanka polityką się interesujesz?;) ja nie ogarniam tego, ale jak widzę chociażby allegro, to opadają ręce.. Niestety ludzie są najgorszym gatunkiem jaki znam. Oby coś zmieniła koalicja dla zwierząt. Wierze w to:) a teraz ide na spacerek z ogonkami;)[/QUOTE]
Jak to "znowu"? Czy o czymś nie wiem :D
Ja sama nie lubię dzieci :evil_lol: "Bez stresowe" wychowanie, najlepiej jedynaków daje cudowne efekty-kasa dla Superniani :diabloti:

Polityką się nie interesuję i polityki nie trawię ;) Znienawidziłam PiS, po tym, że miała wejść nowa ustawa w sprawie okrucieństwa wobec zwierząt i kilka "pisowców" na głosowaniu głosowało przeciw, żeby się nie udało :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']heheh, nio jakoś tam już raz miałam adwokata szukać:D ale mi darowałaś:evil_lol: heheh

A to nawet nie wiedziałam, że tak było.

Poszłam na spacerek i nie zabrałam aparatu- skleroza postępuje;)[/QUOTE]
Aaaa :D
Skleroza przypomina, że po 20. do grobu! :evil_lol:


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212737-Zabierz-smutek-ode-mnie!?p=17423174#post17423174"][IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Bazarek/FADO-zabierzsmutekodemnie.jpg[/IMG][/URL]
Zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ja cierpliwa jestem, poczekam, aż moja koleżanka Casablanka będzie miała 20:D pójdziemy razem:evil_lol:[/QUOTE]
Hehe, to trzeba załatwić żeby [B]*kleo* [/B]na nas poczekała to we trójkę się wybierzemy :D Ale ja mam jeszcze trochę czasu...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...