Jump to content
Dogomania

Krakow miedzynarodowa


blaira

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:placz::placz::placz: a nam brakuje 2 dni do 6 miesięcy! a też bym z chęcią pojechała :( ale przyjade pooglądać :P i kupić ringówke i zrobić Cartmanowi małe zamieszanko! ciekawe jak mu wtedy będzie szło wystawienie. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Przecież to głupkowate stworzenie nic nie rozumie :diabloti::evil_lol::eviltong:[/quote] głupkowate to nieszkodzi ale jak wszyscy oglądają to REKSIO niech też zobaczy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Na kolanach? Ojej... kondolencje dla kolan :evil_lol:[/quote] No coz trzeba troche pocierpiec zeby odniesc jakis sukces:cool3: A tak na powaznie to nie jest tak zle, mam wprawe po nocach jak cielskiem mi sie uklada w lozku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Jak to miło słyszeć, że nie jesteśmy osamotnieni w dzieleniu łóżka ze staffiorkiem.....:evil_lol:[/quote]

Wam to dobrze bo macie narazie jednego staffiorka, a co ja mam powiedzieć: dwa staffiki oraz amstaff i to wszystko razem ze mna w jednym łóżku i do tego jeszcze jakiś chłop sie przyplątał :lol: :lol: :lol: czasami to się nawet ruszyć nie można :evil_lol:

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justuss']Wam to dobrze bo macie narazie jednego staffiorka, a co ja mam powiedzieć: dwa staffiki oraz amstaff i to wszystko razem ze mna w jednym łóżku i do tego jeszcze jakiś chłop sie przyplątał :lol: :lol: :lol: czasami to się nawet ruszyć nie można :evil_lol:

Pozdrawiam ;)[/quote]

Mój chłop to już nauczony, że plątać się po łóżku nie wolno,tylko od razu trzeba swoje miejsce zajmować, bo Charger tylko czeka na wolną poduszkę....... :evil_lol: A tak w ogóle, to odkąd mamy psa, mamy dwie kołdry, bo inaczej spalibyśmy z plecami na wierzchu (Charger wkręca się w środek, mimo, iż kładzie sie w nogach - na początku spania).

Polecam także szczęście p.t. dzieci :eviltong: , bo bywają chwile kiedy staffior śpi u nich i wtedy nie wiemy, co z tą wolną przestrzenią w łóżku robić....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Mój chłop to już nauczony, że plątać się po łóżku nie wolno,tylko od razu trzeba swoje miejsce zajmować, bo Charger tylko czeka na wolną poduszkę....... :evil_lol: A tak w ogóle, to odkąd mamy psa, mamy dwie kołdry, bo inaczej spalibyśmy z plecami na wierzchu (Charger wkręca się w środek, mimo, iż kładzie sie w nogach - na początku spania).

Polecam także szczęście p.t. dzieci :eviltong: , bo bywają chwile kiedy staffior śpi u nich i wtedy nie wiemy, co z tą wolną przestrzenią w łóżku robić....;)[/quote]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]my Lapidło pogoniliśmy z wyrka, sypia u młodego, lub u nas na fotelu, a z kołdrą mieliśmy to samo - wszystkie fafiorki to pościelowe psiuty :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

U mnie Loona sypiała po kołderką :D ale Cartman wola na bo mu ciepło. Sypiać jednak mogą tylko nad ranem gdy już Przmek wstaje bo dostaje uczulenie na ich sierść na nogach :roll: także śpią na swoich miejscach :D ale z 8mioma stafiorami to ja nie wiem jak bym przeżyła - łóżko chyba na 4 metry :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja to się rano zwlec z wyra nie mogę taka jestem poobijana przez niedobór miejsca w łózku.:placz:
Ale się wycwaniłam, kołderka dla mnie i tz. a suczo ma kocyk. Ale i tak kilka razy w nocy próbuje wcisnąć się pod naszą kołdrę, ściagając ją ryjem :angryy:
A najgorzej jak sie uwali na kołdrze w nogach, wtedy ani się obrócić ani przykryć ani poprawić :mad: I się jeszcze cholernica zapiera, żeby ją nie zwalić. Oczywiście wstaje ostatnia z domowników:evil_lol:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/7456/pennyspi37hk.jpg[/IMG][/URL]
***
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img60.imageshack.us/img60/8291/penywposcieli2hl.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...