Jump to content
Dogomania

Merlot Poland - gorąco polecam tę hodowlę shih tzu!


Komarsx

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie! Piszę, ponieważ z niewyjaśnionych przyczyn mój poprzedni wątek został usunięty... No cóż - być może dlatego, że nie podpisałem się z imienia i nazwiska, a być może... (trzykropek rozumieją mądrzy, głupim i zazdrosnym nic nie pomoże! :)
Jestem właścicielem wspaniałej suczki zakupionej w hodowli, którą polecam. Jej imię to ENJOY LIFE Merlot Poland. Trochę informacji i zdjęć od początku (dosłownie od urodzenia) znajdziecie na stronie [url]www.enjoyshihtzu.blogspot.com[/url] Jest to wspaniały piesek, po utytułowanych rodzicach, ale co najważniejsze z bardzo silną i przyjazną psychiką, idealnie sprawdzający się w moim domu, czyli domu z dziećmi. Jest to zapewne owoc dokładnej i rzetelnej socjalizacji, jaka miała miejsce w hodowli Merlot Poland.
Jeśli chodzi o tę hodowlę, to wszystkim polecam stronę tej hodowli z mnóstwem ciekawych informacji, a co najważniejsze z aktualnymi osiągnięciami piesków tej hodowli: [url]www.merlotshihtzu.eu[/url]. Co mogę dodać? Jeśli ktoś na poważnie myśli o przygodzie z shih tzu i nie chce się zawieść, warto poczekać na pieski, na miot właśnie w tej hodowli. Przekonało się już o tym trochę ludzi w Polsce i w Europie. Ja przekonuję się każdego dnia. A przygodę wystawową zostawiam na następny rok... Pozdrawiam i zapraszam do wymiany zdań. To są moje osobiste doświadczenia. Jarosław Komorowski

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[IMG]http://www.merlotshihtzu.eu/strona/zdj/Freeman.JPG[/IMG]
FREEMAN Merlot Poland ma pierwsze osiągnięcia. A właściwie, to już nie takie pierwsze! Piękny pies z niego wyrasta. Najładniejszy z biało - czarnych w Polsce!
[url]http://www.merlotshihtzu.eu/strona/index.htm[/url]
[url]http://www.merlotshihtzu.eu/strona/index.htm[/url]
Polecam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kolejne osiągnięcia, kolejne wystawy. Merlot Poland to hodowla dynamiczna i z przyszłością. Już wkrótce nowinki na temat tej hodowli. A teraz zapraszam na stronę: [url]www.merlotshihtzu.eu[/url]
Zainteresowanych spotkaniem z hodowcami z tej hodowli zapraszam na Wystawę do Nowej Rudy - 5 grudnia (niedziela). Wszystkim, któzy tam będą wystawiali swoje pieski - życzę powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Kolejne osiągnięcia, kolejne wystawy. Merlot Poland to hodowla dynamiczna i z przyszłością. Już wkrótce nowinki na temat tej hodowli. A teraz zapraszam na stronę: [url]www.merlotshihtzu.eu[/url]
Zainteresowanych spotkaniem z hodowcami z tej hodowli zapraszam na Wystawę do Nowej Rudy - 5 grudnia (niedziela). Wszystkim, któzy tam będą wystawiali swoje pieski - życzę powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...