Jump to content
Dogomania

Krakowskie yorki:)


Nadia86

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, 11.00 widzę wszystkim pasuje :laugh2_2: Więc umówmy się może na przystanku autobusowym który się nazywa Płaszów (koło stacji BP- to jest przysatnek na żądanie). Ja przyjadę pociągiem raczej, ale mogę tam podejść po Was :smile:
A jak ktoś zna Bagry to możemy się umówić gdzieś indziej :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Chyba to czy na 100% się spotykamy okaże się dopiero jutro. Jeżeli tylko nie będzie padać to o 11.00 na przystanku Płaszów (na żądanie) koło stacji BP. Ja postaram się tam być wcześniej bo raczej przyjadę pociągiem. Mam nadzieje że nie będzie padać i psiaki będą mogły poszaleć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

no umawialysmy sie na 11...wiadomo ze jakby co to poczekamy ja wlasnie bede sprawdzac autobusiki..wiec tak ja mam albo o 10:08 albo o 10:33 watpie zebym jechala nim godzine...bo wedlug rozkladu tym 10:33 powinnam byc 10:56 czy cos takiego wiec idealnie...ew gdyby sie spoznil troszke to mam nadzieje ze poczekalybyscie..no chyba ze jechac tym 10:08 jak myslicie ale wtedy bylabym 10;37 czy cos takiego wiec 30 minut czekania..aha..mam wysiasc na przystanku plaszow tak?? i tam czekac bo tam sie spotykamy??

Link to comment
Share on other sites

Tak :lol: Spotkamy się na przystanku Płaszów (na żądanie), jest on koło stacji BP. Ja pewnie będę dokładnie na 11.00 bo niestety dojeżdżam spoza Krakowa. Ale zobaczymy jeszcze jaka będzie pogoda. Oby nie padało :modla:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak tam z trawą, ale to normalne że psiaki po "mokrym" spacerku trzeba "prać" ;) Byłam właśnie na krótkim spacerku i Chico wrócił cały mokry :eviltong:
Ja też mogę jechać. Mam nadzieję tylko, że do 11 się nie rozpada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...