Jump to content
Dogomania

Frank's Pro Gold


MargaretS

Recommended Posts

Witam:)

Polecam najwyższej jakości, smakowitą fińską karmę Frank's Pro Gold. Produkty tej firmy od niedawna są na polskim rynku, a już zdobyły psich i kocich wielbicieli, a właściciele chwalą ich wpływ na zdrowie i kondycję swoich pupili :)
Więcej o karmie można przeczytać na stronie: [URL]http://www.franksprogold.com/[/URL]
Niestety zawarte tam informacje są jedynie w języku angielskim. Zainteresowanym mogę wysłać na maila informacje po polsku- w takim przypadku proszę o kontakt na pw. Istnieje też możliwość otrzymania próbek niektórych karm, lub kupna małych opakowań na próbę.

Pozdrawiam serdecznie,

Dystrybutor Margaret Sroga

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, moja Roksia zajada się Frank's Pro Gold Sensitive ( na indyku ). Polecił mi ją weterynarz w lecznicy w Sosnowcu.Dostałam próbki i zasmakowała . Nie słyszałam o tej karmie wcześniej to jakaś nowa firma, czy tylko w Polsce jej nie było. Ciekawe czy jakość sierści faktycznie się poprawi, bo ze smakowitością nie ma problemu.
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Czytałam trochę na ten temat i ponoć znaczna większość karm z półki premium ma BHT. Jak znajdę linka to wstawię, ale jeden z lekarzy na forum, chyba krakvetu , pisał że jest obecny w Royalu i Hillsie też, a w niewielkich ilościach nie powoduje skutków ubocznych. Różne opinie są. Ale skoro karmy mają jakieś terminy ważności to w każdej są środki konserwujące tak mi się wydaje.
P.s. Roksia wcina póki co więc jest dobrze. Miewałam z nią przeboje :) więc oboje się cieszymy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam, mam kundelka z problemami skórnymi i szukam jakiejś dobrej karmy. Próbowałam już wiele i nie za bardzo pomagały. Możesz mi Golden napisać w której lecznicy w Sosnowcu kupiłas franksa jeśli dalej masz takie pozytywne wrażenia po karmie. Chciałam spytać o kilka rzeczy lekarza. Moja psina ma specyficzny problem i wole najpierw porozmawiac i dopytać.
Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Ja również polecam karmę Frank's Pro Gold. Mój pies ''przetestował" już Sensitive i Performance i zarówno ja i On jesteśmy zachwyceni. Karma bardzo smakuje mojemu psu i świetnie na niego działa ( piesek żywotny i pełen wigoru a sierść w super stanie).

Co do BHA i BHT to uważam, że sprawa jest mocno wyolbrzymiona, a wśród właścicieli panuje jakaś panika nieuzasadniona. Jeszcze raz szczerze polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam Franksa w lecznicy na Braci Mieroszewskich niedaleko BP . Na tej ulicy są dwie lub trzy lecznice, ale przy BP są małe pawilony i tam na pewno znajdziesz . Pewnie Pan weterynarz Ci coś doradzi. Ja jestem zadowolona szczególnie z jakości sierści mojej Roksi . Jeśli twoja sunia ma wyjątkowe problemy to warto skonsultować, ale jak mówisz że różnych próbowałaś to na pewno też warto spróbować franka. A może jakieś lekarstwo lekarz zaleci, chyba że to tylko uczulenie na jakieś składniki i nowa karma pomoże. Mam nadzieję , że się uda i problem zniknie.
Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='Angelka']Akurat Royal i Hill's do najlepszych tez nie należą. Można konserwować tokoferolami:)[/QUOTE]

to prawda, BHA nie jest czymś co chciałbym mieć w karmie, ale moim zdaniem w porównaniu do np. Royala jego skład wypada lepiej

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Odnośnie karmy Frank's Pro Gold moim zdaniem jest na prawdę dobra. Sam założyłem niedawno sklepik internetowy, (właśnie amisfora.pl) i kilka tygodni wcześniej przez ładnych parę dni studiowałem temat karm. Zdecydowałem się na Franka. Frank's Pro Gold nie jest specjalnie reklamowany i nie wiele osób o niej słyszało, pewnie producent i importer (produkowana w Finlandii) uważają, że dobra jakość sama się obroni.Moja sunieczka też ją polubiła.

Amisfora

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam,
Czy dalej karma ta jest stosowana? i Czy Roksia ją dalej lubi?
Pozdrawiam

[quote name='golden 111']Witam, moja Roksia zajada się Frank's Pro Gold Sensitive ( na indyku ). Polecił mi ją weterynarz w lecznicy w Sosnowcu.Dostałam próbki i zasmakowała . Nie słyszałam o tej karmie wcześniej to jakaś nowa firma, czy tylko w Polsce jej nie było. Ciekawe czy jakość sierści faktycznie się poprawi, bo ze smakowitością nie ma problemu.
Pozdrawiam :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...