Jump to content
Dogomania

Reklama forum"dogomania" na YouTube.


anix94

Recommended Posts

Witam

Proponuje byśmy zrobili filmik reklamujący nasze forum (serwis) na YouTube. Oczywiście potrzebujemy:
- 1 osoby do utworzenia filmiku
- 20 osób którzy użyczą zdjęć swoich psów do filmu tylko rasowe psy, mogą być bez rodowodu(max.5 zdjęć psiaka, my wybierzemy najlepsze)
- 5 osób którzy użyczą zdjęć swoich psów "kundelków"(max.5 zdjęć psiaka, my wybierzemy najlepsze)

Czas na zgłoszenie się od 24.06.10r. do 1.07.10r.( zgłaszać się niżej w formie "postu"
Czas na przesłanie zdjęć od 1.07.10r. do 8.07.10r. ( na pewno na adres e-mail mój lub osoby która będzie tworzyć film)

Zdjęcia mogą być robione komórką min.2MEGA PIXEL , aparatem cyfrowym , lustrzanką cyfrową.

Jeżeli ktoś ma zdjęcia swojego psa na jakieś stronie(galeria) to zamiast przesłania zdjęć prosimy o podanie linku do strony w której są zdjęcia psa.

Filmik reklamujący nasze forum zostanie dodany przeze mnie na YouTube .

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania proszę pisać na PW lub niżej w postaci "posta"

Jedno forum kynologiczne już zrobiło taką reklamę na YouTube . Oczywiście oni wmyślili ,że można zrobić reklamę na YouTube i dlatego pomyślałam ,że my też możemy zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...