Jump to content
Dogomania

Czy Wasze psy Was budzą?


Tonto z OZ

Recommended Posts

Viki spi jak aniolek. Rano tez. Dopiero jak jestem po sniadanku, fajeczce itp, przenosi sie z legowiska na srodek pokoju, i delikatnie zezuje czy juz nie zakladam butow.

W sob. i niedz spi nawet do 10-tej. Pozniej analogicznie.

Tyle, ze przewaznie lubimy sie wloczyc po nocy (12, 1-sza).

Link to comment
Share on other sites

Ja na poczatku mialem urwanie glowy, Lara budzila mnie ok 6 wszelkimi mozliwymi sposobami, wlacznie z wchodzeniem na mnie w lozku. Kiedy czlowiek jest zaspany nie ma takiej sily perswazji i bylo kiepsko. Teraz jest juz lepeij spi twardo i budzi sie kiedy slyszy ze dzwoni komorka-budzik:) Chcociaz czasem cos jej odwali i budzi mnie wczesniej np dzisiaj:( Najgorsze sa weekendy bo chcialoby sie pospac troszke:)

Link to comment
Share on other sites

Conor w zaden sposob nie szanuje dni wolnych. bez wzgledu na dzien tygodnia pobudka 6:15, max. 6:30. I do tego robi to w straszny sposob, wlazi na mnie i zaczyna lizac, tracac zimnym nochalem i podszczypywac policzki i uszy! Jak uda mi sie wywinac spod tego ciezkiego futrzaka (24kg) to odwracam sie do niego plecami i udaje , ze mnie nie ma, a on wtedy - cwaniaczek-lapie zebami za moj kucyk- mam dlugie wlosy- i ciagnie bestia! Wtedy juz nie ma sily, trzeba wstac! Tyle tylko ze nie ma szans na powrot do lozka, bo poranny spacerek zajmuje Conorowi okolo 1 - 1,5 godziny...kto by sie wtedy kladl z powrotem...? a w tygodniu to trzeba po prostu pojsc do pracy po powrocie ze spacerku! Masakra z nim, o 6! jest ciemna noc, to nie lato!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

U mnie zaczyna sie piszczenie o 6 albo i kilka minut wczesniej. A jak jej sie bardzo chce to wtedy potrafi siasc na poduszce i lapami mnie stukac po glowie niestety to wcale nie jest takie delikatne - ale za to stwawia na nogi , spacer z zalatwianiem i 5 minut pozniej spowrotem do lozka - w koncu student jestem i chce pozyc troche 8)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Max. Coś rzadziej bywasz teraz...

Cieszę się, że ktoś to wreszcie zauważył :-)

Cóż mój początkowy entuzjazm opadł, żadko brać można udział w mądrej dyskusji, a bardzo często w kłótni, a poza tym ja mam bardzo bardzo dużo pracy, dla mnie forum to tylko rozrywka, a na to mam czasu niestety niewiele.

Ale na prawdę się cieszę, że ktoś o mnie jednak pamięta to bardzo miło z Twojej strony Metros :-)

Link to comment
Share on other sites

Tatsu napisał:

U mnie zaczyna sie piszczenie o 6 albo i kilka minut wczesniej.

Chciałbym aby Sunka tak prosiła o wyjście na spacer :( Sunka po prostu siada przed drzwiami i patrzy w nie :-?

Co do budzenia w nocy, to nie zdarza jej się to w ogóle. Może z tego powodu, że ja kładę się bardzo późno i wcześniej wstaję? Jedynym jej porannym rytuałem jest przychodzenie do łóżka rano, gdy zobaczy że się obudziłem – musi chociaż 5 minut poleżeć ze mną :D

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...