Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Posted

Chyba sama odpowiem na własne pytania ;-) .

Moim zdaniem świetne sędzina! Doskonałe podejście do psów, nic na siłę, nie pogania, pozwala się spokojnie ustawić na ringu. Młodziakom daje luzy, zwłaszcza w kwestii poprawnej postawy (rozumie, że młodzież nie ustoi 5 minut nieruchomo :-) ).
Każdy wybór tłumaczy, podpowiada, co można ewentualnie poprawić w handlingu.
Szkoda, że opis mamy dość krótki, ale za to dużo nam sędzina o nas samych powiedziała.
Lubi gdy psiak dobrze prezentuje się w ruchu, no ale kto tego nie lubi... ;-)

Generalnie bardzo polecam.

Posted

ja też odpowiem ;) mój pies który w "6 miesięcy i 1 dzień" zrobił ch.pl mając zawsze konkurencję wystawiany u tej Pani w klasie weteranów po raz pierwszy przegrał z psem z którym cały czas wygrywał nie tylko u polskich sędziów :razz:
pies z którym przegrał właściciele/hodowcy/wystawcy psów tej rasy dobrze wiedzą w jaki sposób chyba po 2-3 latach jeżdżenia skończył wreszcie ch.pl. :cool1:

ja co prawda swojego psa nie wystawiałam ale w związku z tym nie pojadę. Nawet w weteranach sędziowie zaglądają w zęby (ta Pani nie :shake:) aby sprawdzić ile zębów jest w danym wieku ;) i czy pies nie jest agresywny :p

ale trzeba przyznać jest osobą miłą i sympatyczną

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...