Jump to content
Dogomania

szukam platnego odpowiedzialnego opiekuna na 12 dn dla ONka


egradska

Recommended Posts

Mam owczarka z odzysku, jest u mnie kilkanascie miesiecy i zrobil juz wielkie postepy w socjalizacji, jednak w dalszym ciagu mogę go zostawić tylko u bardzo odpowiedzialnych opiekunów. W ub. roku mieliśmy to szczęście, że trafiła nam się idealna rodzina zastępcza i miałam gdzie zostawić Maxa podczas wyjazdów (latem pracuje jako pilot wycieczek turystycznych), niestety w tym roku prywatne sprawy opiekunów uniemożliwiają nam taką opcję. W związku z tym szukamy kogoś, kto mógłby się odpłatnie zająć Maxiem (ma 3 lata, wykastrowany, po szkoleniu, ale bywa zwariowany i NIE ZNOSI MAŁYCH DZIECI). Niestety, za innymi psami z reguły też nie przepada i trzeba uwazac. Max szybko się męczy, ma mniejszą lewą komorę serca, więc nie wymaga przesadnie długich aktywności fizycznych, za to uwielbia wykonywanie komend. Mam wyjazd od 1 do 11. 7. i szukam dla niego odpowiedzialnego opiekuna na ten czas. Gdybyście mieli jakiś pomysł, proszę o kontakt, GG 4042233. Hotel to ostateczność, w ub roku Max wrocil chory i pokaleczony z takiego przybytku. Mieszkamy w Rudzie SLaskiej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...