Jump to content
Dogomania

WYSTAWOWy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gazuś

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Adsum']Zagrzeb
fotki jutro na GF
i nie denerwowac mnie prosze:diabloti: :diabloti: :diabloti:
musi mi minac:diabloti:
a w ogole trzeba by bylo organizatorow rozstrzelac!!!!!
35 st C w hali bez ruchu powietrza w dymie papierosowyyyyyyymmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zabic to maloooo!!!!!!!!
WWWWRRRRRRR.............[/quote]

:shake: Nic nie rozumiem. Kto Cie denerwuje i czym. Co sie stalo w zagrzebiu, moze ktos raczylby jasniej ? Czy chodzilo dym, upal, czy tez znow o to, ze nie TE psy wygraly?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aszita']:shake: Nic nie rozumiem. Kto Cie denerwuje i czym. Co sie stalo w zagrzebiu, moze ktos raczylby jasniej ? Czy chodzilo dym, upal, czy tez znow o to, ze nie TE psy wygraly?[/quote]


No, jesli chodzilo o upal i dym, to te znaczki :diabloti: tak "nieco" nie a propos :p .
A co do denerwowania Magdy- w tym roku w Katowicach, wystawiala ona psa ze swojej hodowli. Schodzila wlasnie z ringu z CACIBem i przechodzila obok, wiec grzecznie ( jak mi sie wydawalo ) powiedzialam "gratuluje". Jakiez bylo moje zdzwienie, gdy w odpowiedzi uslyszalam "NIE DENERWUJ MNIE !!!" :crazyeye: ( mam swiadkow :evil_lol: ). Zdebialam, bo, jako zywo nie wiem, czym mialabym Madzie zdenerwowac - niezaleznie od tego, czy mi sie pies podoba, czy nie, CACIB jest jadnak pewnym osiagnieciem, wiec calkiem naturalne wydalo mi sie pogratulowanie wystawcy, ktorego znam.
Ale Madzia to ..... Madzia i nie ma sensu dociekać o co jej chodzi :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Idem']A co do denerwowania Magdy- w tym roku w Katowicach, wystawiala ona psa ze swojej hodowli. Schodzila wlasnie z ringu z CACIBem i przechodzila obok, wiec grzecznie ( jak mi sie wydawalo ) powiedzialam "gratuluje". Jakiez bylo moje zdzwienie, gdy w odpowiedzi uslyszalam "NIE DENERWUJ MNIE !!!" :crazyeye: ( mam swiadkow :evil_lol: ). [/quote]

Czyli jednak potwiedzila Magda sama w koncu, ze wytawy, to nie przyjemnosc i swietna zabawa, tylko cholerna nerwowa. Czegos nie rozumiem, ale mnie juz ten.... dopadl, jak mu tam bylo.... Na "A" jakos sie zaczynalo, nie pamietam :-) Niemiec byl w kazdym razie:biggrina:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Idem']No cus w tym jest :roll: . Magde lubie, ale..... poza wystawa :cool3: . Na wystawach jest dla mnie nie do zniesienia - i wlasnie przez te komentarze, wyglaszane tonem znawcy :mad: . Krytykowanie psow, robienie im zdjec w momencie, kiedy krzywo stana ( takie sytuacji akurat bylam swiadkiem ), wybrzydzanie sie na sedziow, ktorzy niejednokrotnie maja jednak o wiele wieksza wiedze, staz "goldenowy".... Ja to przyjmuje z przymruzeniem oka, ale, niestety, Madzia ma wianuszek wyznawczyn, ktore slepo wierza w to co mowi i dalej powtarzaja ( tez tonem znmawczyn, zreszta )..

Tia...., no prosze skrytykowalam i stac mnie na podpisanie sie :diabloti: . Medal dla mnie, medaaaaal :evil_lol:[/quote]


Ja mam czasami problemy z czytaniem ze zrozumieniem, moze jestem zmeczona tak dluga podroza - ale jednak dopiero po czasie dotarlo do mnie co napisalas.
Meczylo mnie to i jednak powroce do tego co napisalas. Mozna mnie obrazac, zarzucac rozne rzeczy (oszczersto sie to chyba nazywa lub znieslawienie - ty masz prawnicze wyksztalcenie ,wiec wiesz lepiej), mozna probowac mnie osmieszac lub dyskredytowac- choc zaraz napiszesz, ze sama to robie ) mozna (i to jest najmniejszy problem!) niepochlebnie wyrazac sie o moich psach, bo mam wrazenie, ze ja robie to jednak lepiej- ani ich ani mnie to nie boli - ale jednej rzeczy Tobie nie wolno bylo zrobic na forum publicznym - i dla tego nie mam i nie chce miec wytlumaczenia - potraktowania moich przyjaciol lub dobrych znajomych jak bezmyslne marionetki, bezrozumnych "wyznawcow", po prostu glupcow.
Mialam Cie jednak za inteligentna osobe, w miare umiejaca rozroznic co uchodzi a co nie - tu sie srodze zawiodlam.
Jedna z tych osob poznalas niedawno i mysle , ze nie dala Ci powodow do traktowania jej jak glupca...To bardzo zabolalo.
Moi przyjaciele (bo tak sie osmielam ich nazywac - choc mam swiadomosc, ze nie zawsze na nich zasluzylam ) sa dla mnie jednak ciaglym dowodem na to, ze nie jestem jednak tak do konca zla, glupia, agresywna czy jaka mnie tam jeszcze chcialyby rozne osoby widziec.
I wlasnie od takiego przyjaciela mam teraz na kolanach maly skarb czterolapy lizacy mnie po twarzy - Dzieki Ci , Ewa! - ide sie moim psem nacieszyc, czego i innym zycze!
I mam nadzieje, ze docenisz, iz nie znizylam sie do Twojego, a szczegolenie, chyba "Petry" poziomu...

Na powyzszy temat nie bede juz odpowiadac - jesli ktos bedzie mial chec porozmawiac na tematy zwiazane bardziej z psami niz ludzmi - jestem otwarta.

Link to comment
Share on other sites

:razz: [QUOTE]Mozna mnie obrazac, zarzucac rozne rzeczy (oszczersto sie to chyba nazywa lub znieslawienie (...)
mozna probowac mnie osmieszac lub dyskredytowac- choc zaraz napiszesz, ze sama to robie ) mozna (i to jest najmniejszy problem!) niepochlebnie wyrazac sie o moich psach, bo mam wrazenie, ze ja robie to jednak lepiej- ani ich ani mnie to nie boli [/QUOTE]


Madzia, Ty sobie najnormalniejsze kpiny urzadzasz :lol: - zaraz sie dowiem, ze Ci cos nieprawdziwego zarzucam, ze Cie osmieszam i w jakikolwiek sposob wyrazam sie o Twoich psach :crazyeye: - nie ma tak dobrze :cool3: . Ja sie poprostu o Twoich psach w ogole nie wyrazam :razz:


[QUOTE]
- ale jednej rzeczy Tobie nie wolno bylo zrobic na forum publicznym - i dla tego nie mam i nie chce miec wytlumaczenia - potraktowania moich przyjaciol lub dobrych znajomych jak bezmyslne marionetki, bezrozumnych "wyznawcow", po prostu glupcow.
Mialam Cie jednak za inteligentna osobe, w miare umiejaca rozroznic co uchodzi a co nie - tu sie srodze zawiodlam.
Jedna z tych osob poznalas niedawno i mysle , ze nie dala Ci powodow do traktowania jej jak glupca...To bardzo zabolalo.[/QUOTE]


No, popatrz, jaka z Ciebie lwica- nie spodziewalam sie :evil_lol: . Teraz z pewnoscia sie okaze, ze o kims szczegolnym pisalam. O Gosi nawet nie pomyslalam, ale skoro twierdzisz, ze o nia wlasnie mi chodzilo, to pewnie masz jakis powod :cool3:


[QUOTE]Moi przyjaciele (bo tak sie osmielam ich nazywac - choc mam swiadomosc, ze nie zawsze na nich zasluzylam ) sa dla mnie jednak ciaglym dowodem na to, ze nie jestem jednak tak do konca zla, glupia, agresywna czy jaka mnie tam jeszcze chcialyby rozne osoby widziec.
I wlasnie od takiego przyjaciela mam teraz na kolanach maly skarb czterolapy lizacy mnie po twarzy - Dzieki Ci , Ewa! - ide sie moim psem nacieszyc, czego i innym zycze!
[/QUOTE][/QUOTE]


Wiesz, powinnas zostac aktorka - BRAAAWOOOO !!! :p


[QUOTE]
I mam nadzieje, ze docenisz, iz nie znizylam sie do Twojego, a szczegolenie, chyba "Petry" poziomu...
[/QUOTE]


Ty do mojego ? Dobre sobie :diabloti:



[QUOTE]Na powyzszy temat nie bede juz odpowiadac[/QUOTE]


I Bogu dzieki, bo Twoje odpowiedzi to tylko jadowite impertynencje i metoda obrony przez atak :shake: . Zamiast tu takie histeryczne posty walic, moze sie czasem zastanowisz, ze moze To wlasnie Ty czesto sprawiasz, ze ludziom, ktorzy slysza Twe komentarze, odechciewa sie kynologii. Przemysl to sobie....

Link to comment
Share on other sites

O Matko Jedyna! Znowu! :placz: Spotkajmy sie wszyscy na udeptanej ziemi, dajmy po razie, albo załóżmy wątek [B]"Kto komu dokopie mocniej!" :mad: [/B]

Ja bardzo Panie przepraszam, ale może jednak odtwórzymy pierwotną rolę tego wątku i pogadajmy o piesach ;) ?!
Ostatnio odbyło się parę wystaw - Antoninek, Kalisz, Lublin, Racibórz i jakoś nie mogę uwierzyć, że nie było tam goldków ... Czy ktoś może podać wyniki? Wieści złaknionam, a materiału dowodowego w postaci fotek jeszcze bardziej :cool3: ! Dawniej można było liczyć na GF Magdy, ale ostatnio coś tam spokojnie, nawet jakby ZA spokojnie :cool3: .
O Zagrzeb po raz drugi nie będę pytała, dziewczyny nie chcą mówić to widocznie nie za bałdzo :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Jakoś mam takie wrażenie że najlepiej mieć psa który przegrywa i dostaje po dupie na każdej wystawie.Wtedy spokój nikt się Ciebie nie czepia nie piszą o Tobie żle co najwyżej dobrze bo miła zeszła nam z ringu :) Już był spokój obrażanie się zakończyło myślałam że co ma kto do kogo jest w stanie powiedzieć mu osobiście a nie na forum bo uważam że to jakaś dziecinada.Tak naprawdę większosc odczuwa cichą satysfakcje jak czyta albo sie śmieje bo ktos inny dostał po dupie a tu nigdy nie wiadomo kiedy Ty też dostaniesz bo ktoś zauważył że się nie tak spojrzałeś i powie że jesteś wogóle najgorszym człowiekiem.
Może powiedzcie sobie co kto ma do kogo :) publicznie w twarz a nie na forum bo aż się niedobrze robi.
Nie ma sensu spotykamy się kilkanaście razy w roku na ringach i co potem będziemy wszyscy stać osobno jak kołki bo każdy na drugiego coś tu napisał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']
Ostatnio odbyło się parę wystaw - Antoninek, Kalisz, Lublin, Racibórz i jakoś nie mogę uwierzyć, że nie było tam goldków ... Czy ktoś może podać wyniki[/quote]

W Raciborzu wiem tylko tyle ( z powodu gorąca nie siedziałem przy ringu, a o tablice z wynikami organizatorzy nie zadbali):
psy pośrednia
1. Tabzir z Zagłębia CWC
2. Derriel Monster by Blue Moon Białe Złoto
psy użytki
1. Carlos z Zagłębia CWC, NDPwR, BOB, BOG
suki pośrednia
1. Tori z Zagłębia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']
Nie ma sensu spotykamy się kilkanaście razy w roku na ringach i co potem będziemy wszyscy stać osobno jak kołki bo każdy na drugiego coś tu napisał.[/quote]
Ja się będę do Ciebie odzywać :lol: ! Nawet nie przez posły, ale osobiście :evil_lol: !
Ciekawa byłam tego Zagrzebia, a właściwie jak wypadły te nasze polskie (chociaż trudno to powiedzieć o psie z hodowli Moodust) paskudy, pokraki, pety i maszkarony .... Wyczytałam tu, że wszystkie one takie :diabloti: ! Jak widać do konfrontacji tymczasem nie doszło ..:eviltong: . Poczekamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erloy']W Raciborzu wiem tylko tyle ( z powodu gorąca nie siedziałem przy ringu, a o tablice z wynikami organizatorzy nie zadbali):
psy pośrednia
1. Tabzir z Zagłębia CWC
2. Derriel Monster by Blue Moon Białe Złoto
psy użytki
1. Carlos z Zagłębia CWC, NDPwR, BOB, BOG
suki pośrednia
1. Tori z Zagłębia[/quote]

Wielkie dzięki! A foty masz? Przydałoby się urozmaicenie tego wątku jakimś miłym akcentem ... np. PSEM :evil_lol: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Viola a gdzie ja napisałam coś o paskudach i pokrakach petach i maszkaronach bo nie widziałam ...[/quote]

Nie Ty! Palcem nie wskazywałam! Poczytaj ten wątek to wyciągniesz podobne wnioski! Wiele razy różne "autorytety" pokreślały żałosną kondycję polskich goldenów na tle hodowli zagramanicznych :lol: . JAk autorytet mówi to pewnie wie, a ja jako ten "lejek" :evil_lol: cytuję jeno słowa mędrszych ode mnie:oops: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Ja tak szukam i chyba jeszcze moondustów nikt wziął pod ścianę :))) ale nie wszystko stracone[/quote]

Dawać je :diabloti: ! Chociaż pewnie nie znajdziemy popleczników, jako rasowi (cholera! czy ja mam rodowód :evil_lol: ?) Polacy z przyjemnością oplujemy co nasze, a inostrannej "świętości" skalać nie damy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']Wielkie dzięki! A foty masz? Przydałoby się urozmaicenie tego wątku jakimś miłym akcentem ... np. PSEM :evil_lol: ![/quote]

Fot niestety nie mam. W czasie gdy byłem na ringu to fotograf miast focić musiał pilnować małego czarnego diabła ;-)
Ale na wątku o wystawie w Raciborzu jest fota Karola na pudle.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48931&page=10[/URL]

[quote name='Tolutkowa'][B]erloy[/B] - GRATULACJE! Dopiero teraz załapałam :lol: ! Nadal mam zapalenie płuc więc niech mi to wybaczonym zostanie![/quote]

Dzięki wielkie. Wybaczać nie ma co, bo i nie ma sie za co gniewać :)
Wracaj do zdrowia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']Dawać je :diabloti: ! Chociaż pewnie nie znajdziemy popleczników, jako rasowi (cholera! czy ja mam rodowód :evil_lol: ?) Polacy z przyjemnością oplujemy co nasze, a inostrannej "świętości" skalać nie damy :shake:[/quote]


Tak ? No to chyba w zlych miejscach na wystawach siadujesz :diabloti: . Wszystkie Moondusty oplute juz dawno. Nie bede pisac przez kogo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tolutkowa']Dawać je :diabloti: ! Chociaż pewnie nie znajdziemy popleczników, jako rasowi (cholera! czy ja mam rodowód :evil_lol: ?) Polacy z przyjemnością oplujemy co nasze, a inostrannej "świętości" skalać nie damy :shake:[/quote]


Tak ? No to chyba w zlych ( czy tez raczej dobrych ) miejscach na wystawach siadasz :diabloti: . Wszystkie Moondusty oplute juz dawno :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Idem']Tak ? No to chyba w zlych ( czy tez raczej dobrych ) miejscach na wystawach siadasz :diabloti: . Wszystkie Moondusty oplute juz dawno :cool3:[/quote]

Fakt! Z reguły siedzę w aucie (lub obok) Adekatosów ... Tam nikt nikogo nie opluwa! Kurczę! Zawsze najlepsza rozrywka mnie omija :cool3: ! Chyba zacznę sama wystawiać sierściucha to przynajmniej zażyję rozrywek towarzystkich przy ringu :diabloti: !

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio troche nie nadazam - Kasia Freyowa obrobila zdjecia z Leszna - zreszta bardzo ladne - jest kilka powtorek, ale nie bede ich usuwac - wstawilam je na GF.
Dzis poobrabiam z Zagrzebia - podpisywanie zostawie Fiszowej:lol:.
Byla wystawa w Kaliszu - BOB dla Freya Mlodszego czyli Cum Omnibus Pacem Adsum.

Niestety nie mam gg - denerwowalo mnie:evil_lol:

W Zagrzebiu byly bardzo interesujace psy:
szczegolnie podobal mi sie Ritzilyn Rick O'Shay
bardzo ciekawe 3 psy z Mitcharron: Indiana Jones, Christmas Wish i bardzo, bardzo ciekawy Love Bug.
Takze Fairy Jack is Friendly - bardzo ladny pies o slodkim charakterze - bardzo podobny do matki:lol:
Byl tez Moondust Olympus...
w klasie weteranow Ritzilyn Chancellor
i wiele innych;)

zdjec bedzie nieduzo - hale byly koszmarnie zatloczone i wszystkiego sie odechciewalo...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...