Jump to content
Dogomania

Avanti Armida


Iza i Avanti

Recommended Posts

[quote name='Menrzuś']No no no :p brzmi niepospolicie :cool3:
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]no ba:B-fly:[/B][/COLOR][/FONT]


ale mi dogo muli :shake:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A mnie smiga jak tralala:p......ale moja kumpelka przed chwilą przez gg mówiła że ona od rana wcale dogo nie ma:shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Iza i Avanti

    1934

  • apple

    1724

  • Menrzuś

    1593

  • jbk

    566

Top Posters In This Topic

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]jestem pasiasta.......trzykolorowa......nowy gatunek- baleyagus niepospolius:p[/B][/COLOR][/FONT]
[/quote]


Od blondynek Cię nie wyzywałam! :roll: Ewentualnie mogłam coś wspomnieć o sztucznej ynteligencji :roll: Ale nie wspomniałam :evil_lol:

Baleyagus niepospolitus :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Od blondynek Cię nie wyzywałam! :roll: Ewentualnie mogłam coś wspomnieć o sztucznej ynteligencji :roll: Ale nie wspomniałam :evil_lol:

Baleyagus niepospolitus :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]odezwła się ta z naturalną intelygencją:evil_lol:.....ale ja tego nie powiedziałam:roll:


I co się śmiejesz:mad:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A mnie smiga jak tralala:p......ale moja kumpelka przed chwilą przez gg mówiła że ona od rana wcale dogo nie ma:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Wieczorem to mnie nawet wywaliło :shake: a taką ciekawą rozmowę miałem z Effffą ......eeeeech:shake:
[quote name='Iza i Avanti']Mnie też muli...........[/quote]
Nawet to nas łączy :razz:


:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Wieczorem to mnie nawet wywaliło :shake: a taką ciekawą rozmowę miałem z Effffą ......eeeeech:shake:



:evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No na pewno baaardzo była to interesująca rozmowa:evil_lol:



Mnie wczoraj wywaliło dwa razy:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No na pewno baaardzo była to interesująca rozmowa:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]



[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Mnie wczoraj wywaliło dwa razy:angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Jeszcze sobie pomyśli, że Ją olałem :-(
A to lepsza jesteś....pewnie znowu coś zbroiłaś :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]odezwła się ta z naturalną intelygencją:evil_lol:.....ale ja tego nie powiedziałam:roll:[/B][/COLOR][/FONT]


[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]I co się śmiejesz:mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

Ja jestem mega Sztuczna Ynteligencja :evil_lol:

To już kurna pośmiać się nie można?

[quote name='Menrzuś']Wieczorem to mnie nawet wywaliło :shake: a taką ciekawą rozmowę miałem z Effffą ......eeeeech:shake:

Nawet to nas łączy :razz:


:evil_lol:[/quote]

Łączmy się:multi:

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No na pewno baaardzo była to interesująca rozmowa:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]



[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Mnie wczoraj wywaliło dwa razy:angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

I co? Myślisz, że Ciebie też to łączy? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Jeszcze sobie pomyśli, że Ją olałem :-(
A to lepsza jesteś....pewnie znowu coś zbroiłaś :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]nie pomyśli;)

ja nic nie zbroiłam....byłam grzeczna jak zawsze:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Iza i Avanti']Ja jestem mega Sztuczna Ynteligencja :evil_lol:


[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]buhahahahahahahahahaha:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

To już kurna pośmiać się nie można?

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Mozna:cool3:[/B][/COLOR][/FONT]



I co? Myślisz, że Ciebie też to łączy? ;)[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A nie?:roll:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]nie pomyśli;)[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]ja nic nie zbroiłam....byłam grzeczna jak zawsze:roll:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A nie?:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]


A tak? :cool3:


:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Taaaaaaaaaaaa... Chyba jak mokry poodel :evil_lol:

Dopsze Cioteczko! Zmykam do domu!


Cobyś mnie nie obmuldała!


Muuuuuuuuuuuuuuuuuuua[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Paaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']Jednak zapraszasz? A co z Manuelem?[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No przeca ja ją zapraszam na kawe a nie na Manuela:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Menrzuś']Izaaaa......wygrzeb się na chwilkę spod tych papiórów :p

Witanko :multi:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Myślisz że ją zasypały:roll: Bossszzzz moje maleństwo.....IZA:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']Jednak zapraszasz? A co z Manuelem?[/quote]
Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....to ma być niespodzianka - takie tadaaaaaaam :evil_lol:
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No przeca ja ją zapraszam na kawe a nie na Manuela:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Myślisz że ją zasypały:roll: Bossszzzz moje maleństwo.....IZA:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Inaczej chyba już by tu była :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...