Jump to content
Dogomania

Roki - powodzian z krakowskiego azylu MA NOWY DOM


ach21

Recommended Posts

Czesc wszystkim!

Zakladam watek Rokiemu czarnemu mieszancowi ONKA.
Rokiego zabralam z krk azylu podczas ewakuacji i po zgodzie meza zostanie z nami.
Bedzie mieszkal w firmie meza! w pomieszczeniu pod dachem (w lecie chlodno a zima nie bedzie wialo i padalo) tam bedzie mial ocieplana bude z wybiegiem na trawie.
W ciagiu dnia bedzie wypuszczany na duzy teren a w nocy zamykany "u siebie".


[IMG]http://lh6.ggpht.com/_jHO1NmNVfGA/TADMc77yCiI/AAAAAAAAEPo/b5PPeabe5nc/s640/DSC01189.JPG[/IMG]Choc jeden!
odczytalam mu chipa jego nr 967000002073371
moze ktos cos wie o psie? ja wiem tylko ze jest agresywny do innych psow, szczegolnie duzych.
W srchronie byl sam w boksie zewnetrznym i to wlasnie nie bez powodu!

w dzien ewakuacji wygladal strasznie, dalam mu 12-14 lat, tyle lapy slabe bardzo, nie biegal, ogon i lep spuszczony.
Dzis to juz jest inny pies! Ma najwyzej 8 lat :p ogon w gorze, biega, lapy tylnie wyraznie mocniejsze (moze mial zastane stawy), bardzo wesoly... ale strasznie domaga sie towarzystwa, nie mozna go samege zostawic bo wyje, szczeka i nie wiem co mam robic. Czlowieka na krok nie opuszcza.
Widac ze spragniony czulosci bo sie garnie pod rece do glaskania, miedzy nogi itp.
Na noce sam musi zostawac a on sie buntuje na calego.

Dogomaniacy co robic?!

teraz bedziemy mu budowac ogrodznie na terenie zielonym 3x6m nie wiem czy to wystarczy?

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_jHO1NmNVfGA/TADMkNR73QI/AAAAAAAAEPs/ltTjOMjM_h8/s640/DSC01193.JPG[/IMG]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_jHO1NmNVfGA/TADMrXwFtvI/AAAAAAAAEPw/_9c-MJ6ihp4/s640/DSC01195.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ach21']doradzcie co zrobic by tak nie szczekal i nie cierpial jak zostaje sam
mam wrazenie ze sie boi porzucenia :(
jak mu pomoc?[/QUOTE]


Ach-próbuj z nim ćwiczyć, zostaw go na kilka minut wyjdź z domu , każ mu zostać a później jak będzie cicho nagradzaj jak wrócisz . W miarę możliwości wydłużaj czas kiedy Cię nie ma .
Możesz zadzwonić również do schroniskowego weta albo już Waszego który będzie się psiakiem zajmował i spytać go czy nie mogłabyś podać mu środka uspokajającego przez kilka pierwszych dni , np ziołowy stresnal .
Pies powinien załapać że wracacie do niego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ach21']doradzcie co zrobic by tak nie szczekal i nie cierpial jak zostaje sam
mam wrazenie ze sie boi porzucenia :(
jak mu pomoc?[/QUOTE]

Może dobierzcie mu z azylu sterylizowaną suczkę do towarzystwa? :-)

Link to comment
Share on other sites

dzis bylam w schronie podpisac umow adopcyjna
Roki zostal oddany do schronu w marcu 2010r. przez wlasciciela gdyz byl lekko chory (mial goraczke i biegunke- w schronie wylaczono go jednym antybiotykiem) brawa dla pprzedniego wlasciciela - oddac wiernego psa po 10 latach ;/. bo tyle ma Roki lat, na starosc do schronu na zmarnowanie. Roki wczesniej mieszkal na os. Piastow w krk

Nie jest chory wyniki krwi w normie, zatem wszystko na dobrej drodze.
Byle tylko nie szczekal jak sam zostaje :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...