Jump to content
Dogomania

Pet socjety


EFMAN

Recommended Posts

  • 2 months later...

Witam,

Jeśli masz pudelki to polecam odżywke Detangling & Shiny i szampon Mild. Włos jest sprężysty, nawilżony i byszczący. Kosmetyki to koncentraty 1:5. Po rozcięczeniu łatwo się rozprowadzają i dobrze spłukują. No i są bardzo łagodne, nie zawieraja soli i sylikownow.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja czystym sumieniem polecam Intense Repair System LISS Easy. Swietnie sprawdzil sie w celu nawilzenia szaty u yorka. Wlos po nim jest blyszczacy i "lejący" i juz przy splukiwaniu tej odzywki po kapieli widac ze nawet mokry wlos jest "sliski" i wygladzony.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Czy ktoś używał [B]Color Enhancing Shampoo Black ?
[url]http://www.fulin.sklepna5.pl/towar/145/color-enhancing-shampoo-black-czarny-240ml.html[/url]
[/B]
Czy on naprawdę farbuje włos? Sprzedawczyni na wystawie powiedziała mi że warty polecenia, na długo starcza i naprawdę działa ale czy wierzyć ?

Link to comment
Share on other sites

Przed wystawami używam właśnie tego szamponu i mogę z czystym sumieniem go polecić dla wszystkich właścicieli czarnych psów. Faktycznie farbuje! Kąpie psa w rękawiczkach, bo paznokcie na dłoniach zmieniają kolor :-) Produkt wart swojej ceny!

Link to comment
Share on other sites

To ja muszę mieć jakieś felerne psy. Wszystko robię wg instrukcji, szampon trzymałam nawet dłużej i nic kompletnie nic ! Pies jak miał przebarwienia tak ma je do teraz po kąpieli. Dodatkowo zastosowałam balsam regenerujący z tej firmy i sierść jest matowa, wygląda ja siano i w ogóle się nie układa. :shake::shake:

Moja ocena tych produktów to 1/10.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...

[quote name='letaa']Ja czystym sumieniem polecam Intense Repair System LISS Easy. Swietnie sprawdzil sie w celu nawilzenia szaty u yorka. Wlos po nim jest blyszczacy i "lejący" i juz przy splukiwaniu tej odzywki po kapieli widac ze nawet mokry wlos jest "sliski" i wygladzony.[/QUOTE]


Kupiłam ten preparat. Ciekawa jestem jak się u nas sprawdzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...