Jump to content
Dogomania

Boss już za TM... ['] ;(


la_pegaza

Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='la_pegaza']wpadłam na chwilkę do Wrocławia, Bossisko super :loveu: trochę śmierdzi ale co tam ;) biega za mną z piłką i chce się bawić :D[/quote]


mówię sobie zajrzę dziś do Bossika, ale pewnie nic nie napisane nowego...a tu proszęęęęęę.........Ciotka la_pegaza.... :calus:

Bossik buziole z Mazur i niech ta Twoja Ciotka więcej pisze...bo ja bym chciała czytać i czytać...co tam u Ciebie

Link to comment
Share on other sites

Mama głównie im gotuje kuraki z dodatkiem siemienia na sierść. ostatnio wypił kakao zostawione na podłodze, szelest papierka od czekolady jest w stanie usłyszeć z piętra ;)

a jak ktoś cos je to obserwuje z ukrycia a oczy ma jak 5 złotówki :loveu:

a chlebem z pasztetem ostatnio wzgardził.... :roflt:

Link to comment
Share on other sites

no wczoraj było kiepko :(

ciężko oddychał, płytki oddech, węzły jak u chomika, nie chce się w ogóle kłaść, tylko stał i tracił równowagę. strasznie schudł znowu.

dziś lepiej, chodzi je kanapki z pasztetem, zjadł trochę rosołu, suchą trochę skubnął.

może ktoś ma doświadczenie w tej nieprzyjemnej kwestii?? Otóż wet nam go uśpi w domu, jak nadejdzie to chwila. Co zrobić z pozostałą dwójką - zamknąć w pokoju?? zabrać do parku?? Boję się jak one to zniosą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='la_pegaza']no wczoraj było kiepko :(

ciężko oddychał, płytki oddech, węzły jak u chomika, nie chce się w ogóle kłaść, tylko stał i tracił równowagę. strasznie schudł znowu.

dziś lepiej, chodzi je kanapki z pasztetem, zjadł trochę rosołu, suchą trochę skubnął.

może ktoś ma doświadczenie w tej nieprzyjemnej kwestii?? Otóż wet nam go uśpi w domu, jak nadejdzie to chwila. Co zrobić z pozostałą dwójką - zamknąć w pokoju?? zabrać do parku?? Boję się jak one to zniosą :([/quote]


i się poryczałam...............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='la_pegaza']:glaszcze: ja wczoraj cały dzień przeryczałam z przerwami. dziś ma lepszy humor ale kłaść się dalej nie chce :shake: i tak stoi bidak i przysypia.[/quote]

a Skarb dostaje jakieś przeciwbólowe? bo pewnie coś go boli?...Perła ..ta u mnie na tymczasie...po sterylce w ogóle nie chciała się położyć i stała...zasypiała stojąc i się przebudzała.......tylko, że to była tylko sterylka.........a tu jest poważna chorobaaa...Bossiku Ciotka Aga się martwi o Ciebie i o to, żeby nic Cię nie bolało...wracaj do formy...proszę...

..i cały czas lecą mi łzy...chcę się uśmiechać czytając wiadomości o Tobie...postaraj się..

Link to comment
Share on other sites

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.........proszę nieeeeee ........:placz: :placz: :placz: :placz:

nie mogę pisać.....wyjęęęęęęę...

tylko nie on...błagam...Bossiku..kochanie...wiesz, że byłeś mi bliski choc nigdy Cię nie znałam....przecież było tak dobrze, ostatnio pisałaś,,,,

Marzenko....wyobrazam sobie Wasz ból skoro mi serce płacze....

Bossiku kiedyś sie poznamy osobiście...i będziemy się objadać drożdżówkami

<*><*><*>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...