Jump to content
Dogomania

Mała Kora czeka na swego amatora


polubek

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za ogłoszenia cioteczce ewatonieja. Moze akurat się uda znależć domek i mojego ludzia. Pani u której jestem na tym czasie nie ma komputera a ta która ma czyli luta4 nie umie robic tych ogloszen.Obie niedorajdy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zajrzałam:)
Tylko co z tego? Domek potrzebny, a ja nie mam teraz ani głowy, ani czasu, ani nawet siły podłubać ogłoszeń:(
Od kwietnia życie mi ciągle dokłada coś nowego. Do 4 czerwca jestem praktycznie wyłączona ze wszystkiego, co nie jest palące, pilne i nagłe.

Link to comment
Share on other sites

chyba domki pozabierała powódż ale w łodzi jej nie było. Ja mam już dosyć jeszcze Kora nie ma domu a już jutro będzie następne nieszczęście. Jeżeli ktoś wie czyj może byc mały gabarytowo ok 3 lat psi chłopak który plącze sie od zimy w okolicy czerwonego rynku to prosze o info .Psiak jest czarny podpalany w okolicy łap i uszu jest bardzo łagodny pięknie podaje prawą łapkę.MUSZE KUPIC WIELKIE CIEMNE OKULARY I STOPERY DO USZU.Dlaczego to trafia na mnie?

Link to comment
Share on other sites

Dlatego, że masz jakąś wrażliwość
Inny przejdzie i nie zauważy

To gumtree może wyróżnić choć na tydzień.
Dorobiłam szerloka
[url]http://lodz.szerlok.pl/oferta/mala-kora-skradnie-twoje-serce-ID1Yhm.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Rozmowa była miła pan był z córeczką 9 letnią do soboty prosił o czas na zakup potrzebnych rzecz np smyczy obroży itp. w sobotę mamy podpisać umowę i przekazac sunie dziewczynka prosiła żeby dziś mogła przyjść pobawić się z Korą.Wyraziłam zgodę i spotkamy się o 18 Kora zachwycona bo ona kocha dzieci

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Kora bardzo sie cieszyła na widok dziewczynki w sobotę podpisujemy umowę i psica zmienia adres. Pozostanie tylko psiak z czerwonego rynku i zakładam ciemne okulary a w najbliższych dniach ukażą się zdjęcia myślę że on szybko znajdzie dom ponieważ jest ułożony podaje łapkę.Żyje na ulicy nie ma imienia. Myślę że na Rzgowskiej nie stanie się nic złego.Dzisiaj był wcześniej więc nie udało mi sie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...