Jump to content
Dogomania

Bokser Spike i dwie proski - Toffii i Daga ;)


Aga K

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witakcie Kochani.
Bardzo dawno mnie tu nie bylo. przepraszam
Niestety nie mam za duzo czasu ostatmio, ciagle w biegu, cieagle cos robie ehh, mysle ze wiekszosc z was tak ma ale wy jakos znajdujecie czas na dogo a ja nie umiem choc o dogo mysle.
Ja tez za Wami tesknie .....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie :buzi:
Forki, hmmm, jakies tam mamy, z zaleglosc pewnie jeszcze ;) Sa fotki faflusca sa forki nowych zabawek, niektore sie juz nawet spsuly tak dlugo wam nie dawalam forek :roll:
Coz, u nas raz lepiej - raz niestety gorzej. Jakies dwa tygodnie temu byl czubeczek piramidy, teraz znow spadlismy. Psiun swietnie przybiegal do nogi i wogole, ale wlasnie do czasu :angryy: Pewnego razu mi zwial i doprowadzil do takich nerw ze juz mialam isc do domu. Byla kompiulka przymusowa bo caly smierdzial, ah, masakra ... Teraz kupujemy kliker, jak to nie pomoze na wlasnea reke to chyba bede musiala naprawde jechac na jakies szkolenie bo mnie szlak trafi :roll: Coz jeszcze: Spike zrobil sie troszke agresywny jezeli widzi akiegos faceta podejrzanego ktory podaza w moim kierunku ( nawet jesli sie tylko ze mna mija, pies juz sie dziwnie na niego patrzy ) No a ostatnio mielismy starcie z malym kundelkiem :angryy: Gromadkla szczeniakow hmmm moze z liceum ( wybaczcie, nie mowie o osobach myslacych tylko o szczeniakach poprostu. Dla mnie moze byc osoba w podstawowce ale jesli mysli to jest dojrzala) zrobilli sobie zarty. Tamten pies juz byl agresywny zanim do nas doszli, potem dopiero zauwazylam ze byl poprostu szczuty. No i go poszczuli takze jak nas mijali,. ale jak i tamtego, to i mojego. A zeby bylo smieszniej szczul chlopak ktory nawet tamtegp psa nie trzymal, tamtego trzymala dziewczyna, ktora spanikowala pozniej i zaczela krzyczec na tego chlopca. Przeciez moj faflun sama masa by go poturbowal :roll: Przepraszam, pisze nieskladnie ale jest pozno a chcialam cos do was napisac :buzi:
Pozdrawiam i dziekuje, za to ze jeszcze o nas pamietacie i tu zagladacie :buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Witam :)
Zdjecia sa, ale z komoreczki tylko.
Ktos zapytyal czy ja wychodzed ze swoim psiunem na spacer w kagancu. Odpowiadam, ze nie zawsze. Jezeli tylko pod blok albo na jakies mniej uczeszczane tereny to bez. Jezeli domiasta to z ;) Najczesciej bez,moze to dziwnie zabrzmi ale u nas nie przestrzegaja tego ( zaluje bo bardziej agresywne psy powinny bnyc w kagancu bezwzglednie )
Weszlam na dogo i wielkie zdziwienie;) Totalna dezorganizcja :D
Jutro pozagladam do Waszych watkow ;)
Pozdrawiam :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']no w końcu jesteś ! gdzie byłaś, jak Cie nie było ;-)[/QUOTE]

A byuwalam tu i tam ;)
A tak wogole to chcialam powiedziec, ze musze zmienic tytul watku znow :)
Mamy nowa lokatorke ( tzn juz nie taka nowa ;) ) Jest u nasmiesiac,jest sloooodka,bialo-kremowa,masliczne oczka i wogoe;) Ma na imie Curry i jest pzeslicznaswineczka ;)
Mielismykilka problemow skornych przez to malenstwo bo cosik nam przywloklaz tej calej "hodowli" no ale jakos sobie radzimy i to jest najwazniejsze :)
A u fafla, jak to u fafla :) Mnostwo slin i mazania :D Juz dawno dostal nowa lezanke ( taka nawet nawet full wypasik :evil_lol: ) Ciagle chodzimy na spacerki i probujemy metode z klikerkiem i pokico sie sprawdza:)
Bardzo mi milusio, ze mnie odwiedzacie :buzi:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='bagira@sara']zapytałam o kaganiec tylko dla tego, ze nie byłam pewna czy to twój psiak ale teraz juz wiem :) jesteśmy z jednego osiedla pozdrawiam[/QUOTE]

my ?! z jednego osiedla ??? !!! :) Nio to przedstaw mi sie prosze ;) Moze jakies wspolne spacerki hmm ?

[quote name='Marta_Ares']witaamy i u Was.

dobrze czytac ze u Was wszystko w porzadku :)

czekam na jakas foto relacje :P[/QUOTE]

No tak, u nas nawet nawet wsio wporzasiu, musze wreszcie usiasc do dogo, ale tu sie tak pozmienialo, ze nie bardzo wiem co i gdzie :(

[quote name='agaciaaa']Hej Aga :) No i gdzie te foteczki? Dawno Spajkowej mordki nie widziałam ;)[/QUOTE]

Musze wam dac fotki, a powie mi ktos jak tu sie teraz focie dorzuca ??? Strasznie male literki teraz sa na tej dogo :(

Pozdrawiam :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...