Jump to content
Dogomania

Bokser Spike i dwie proski - Toffii i Daga ;)


Aga K

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już piszem, Pusia ma poprostu zwiększoną dawkę leku, częściej sie denerwuje,ale i wykręca niezłe-śmieszne numery ( np jak mnie budzi) opowiem wam na pewno. Dziękuje Wam, że jesteście z nami... ze mną

Teraz znów mam od groma pracy - zaraz po świętach sesja ;/ nio i jak sie teraz do tego nie przyłoże to w święta wcale :( więc wybaczcie mi - znów mnie nie będzie, tylko tak "dorywczo"
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje <buzi:

Link to comment
Share on other sites

pamiętam o Twojej Pusi-oby się nie pogorszyło-tego życzę z całego serca - a Tobie więcej wolnego i leniuchowania-bo tego człowiek też potrzebuje:p
Wpadaj do nas jak będziesz miała chwile wolnego
[IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Swieta/BozeNarodzenie/6.gif[/IMG][B][COLOR=red]a pod choinką dużo prezentów[/COLOR][/B][IMG]http://www.gifownia.info/gif/okazyjne/bozenarodzenie/3.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']JJjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeezuuu Aga to ty już jesteś ?????????????????????
patrz nawet nie spojrzałam dobrze kto do mnie pisze
czemu sie nie odzywasz na gg ????????????????[/quote]


Jestem już jestem :)
odezwę się jak tylko zajrzę na gg , bo szczerze mówiąc dawno nie wchodziłam :)

Link to comment
Share on other sites

Jż piszem, piszem
Z tego co zauważyliśmy z wetem psinka ma okresy zaostrzeń i "remisjii" czyli zastopowania postępu choroby
Teraz jest już "lepiej"
Martwi mnie bardzo guz sutka - żaden wet nie chce tego już ruszać - Boże to moja wina :placz::placz::placz::placz::placz: ale ja nie wiedziałam - byłam oszukiwana przez poprzedniego weta, a teraz jest już za późno na operacje :placz::placz::placz: Ona ma już 13 lat :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Jezu dziękujem Wam wszystkim - nie wiem jak to sie stalo, ale nie zauważyłam świątecznych postów :(
[COLOR=Magenta][SIZE=5]Najweselszych Świąt Bożego Narodzenia !!!
[COLOR=Sienna][SIZE=3]od Pusi i ode mnie : D : D : D

[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...