Jump to content
Dogomania

30.05.2010 płock


Cora & Noryoku

Recommended Posts

[FONT="Times New Roman"][SIZE="6"][SIZE="4"][COLOR="red"][B]XXXII Wystawa Psów Rasowych Mazowiecka CWC.
30 Maja 2010 Stadion MZOS przy ul. Kochanowskiego w Płocku. [/B]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]

[SIZE="4"][B]Sędzia Joanna Szczepańska Korpetta[/B][/SIZE]


[SIZE="2"][B][COLOR="blue"]PSY MŁODZIEŻ[/COLOR][/B][/SIZE]
[B]ATARASHII AME Co Ty Na[/B]

[B][SIZE="2"][COLOR="blue"]PSY OTWARTA[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]ATSUDE GO Sensakura
TENKEITEKI Halne Wzgórze
GENJI Akita u Izis [/B]

[B][SIZE="2"][COLOR="blue"]PSY CHAMPIONÓW[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]NORYOKU Co Ty Na
[/B]

[B][SIZE="2"][COLOR="blue"]SUKI MŁODZIEŻ[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]KANSEI Wielka Fala [/B]

[B][COLOR="blue"][SIZE="2"]SUKI POŚREDNIA[/SIZE][/COLOR][/B]
[B]RYOKUSHA Co Ty Na To [/B]

[B][SIZE="2"][COLOR="blue"]SUKI OTWARTA[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]ADEYAKA GO Sensakura
AKASHIA GO Sensakura
ANKOKU GO SENSAKURA
YASUMI Migoto Inu[/B]

[B][SIZE="2"][COLOR="blue"]SUKI CHAMPIONÓW[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]CORA Wielka Fala[/B]

Narazie tylko tyle jest na stronie oddziału, chyba że jeszcze dotrą zgłoszenia przesłane pocztą.
Do zobaczenia w Płocku. Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Oooooo!:crazyeye: Witam nowe wcielenie Ohisamy:angryy: A regulamin ona zna????:p[/QUOTE]

Matagi nie wiem o co ci chodzi i do czego pijesz, ale Cora z Ohisamą to chyba nie ma za dużo wspólnego. Coś ci się chyba pomyliło. Ale z miłą chęcią się dowiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cora & Noryoku']Matagi nie wiem o co ci chodzi i do czego pijesz, ale Cora z Ohisamą to chyba nie ma za dużo wspólnego. Coś ci się chyba pomyliło. Ale z miłą chęcią się dowiem.[/QUOTE]

Nic mi nie pozostaje tylko pogratulować lotności umysłu...:p

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to miało się tyczyć zmiany profilu, to rozumiem. Ale w pierwszym momencie nie zauważyłam tej zmiany. Skończmy ten temat, bo nie prowadzi do niczego. A z tą lotnością umysłu to ciekawa jestem czy tobie się nigdy nie zdarzyło czegoś przeoczyć, zawsze jesteś taka bystra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cora & Noryoku']Jeśli to miało się tyczyć zmiany profilu, to rozumiem. Ale w pierwszym momencie nie zauważyłam tej zmiany. Skończmy ten temat, bo nie prowadzi do niczego. A z tą lotnością umysłu to ciekawa jestem czy tobie się nigdy nie zdarzyło czegoś przeoczyć, zawsze jesteś taka bystra.[/QUOTE]


Najpierw się czyta a potem pyskuje.Nie,nie zdarzyło mi się NIGDY napyszczyc na kogoś w wyniku źle przeczytanej czyjejś wypowiedzi.A jeżeli już by mi sie cos takiego zdarzyło,to umiem powiedzieć"przepraszam,pomylilam sie":p

Link to comment
Share on other sites

Przecież spytałam czego to dotyczy, jak się zorientowałam że się pomyliłam. A przepraszać moim zdanie nie mam za co, bo ani ci nie ubliżyłam, nie pyskowałam, ani nic z tych rzeczy.
Tak samo ja mogłabym powiedzieć, że czuje się urażona tym, że oceniasz ludzi za mało lotnych umysłowo tylko dlatego,że się ktoś pomylił.
Z natury nie lubię się sprzeczać i nie cieszą mnie takie tematy ciągnięte na siłę, a poza tym nie na temat. Więc jeśli poczujesz się z tym lepiej to bardzo Cię przepraszam za swoją niespostrzegawczość. Nie potraktuj tego jako ironię do kolejnej wymiany niepotrzebnych zdań.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[FONT=Verdana][SIZE=2][B]Akita u Izis GENJI - [COLOR=DarkOrange]oc. doskonała, lokata I, CWC[/COLOR][/B]
Tym samym GENJI ukończył [SIZE=5][COLOR=Red][B]Championat Polski[/B][/COLOR][/SIZE]! [/SIZE][/FONT]:cunao:

Ma ktoś jakieś inne wyniki? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"][/SIZE]
[COLOR="red"]CORA Wielka Fala[/COLOR] - ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca (NSwR)
[COLOR="red"]NORYOKU Co Ty Na To[/COLOR] - ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca (NPwR)
[COLOR="red"]KANSEI Wielka Fala[/COLOR] - ocena doskonała, lokata I, Zw.Mł., NJwR, Zwycięzca Rasy, BOG III

Pieski bardzo umęczone, ale warto było czekać do końca :multi::multi::multi::multi:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cora & Noryoku'][FONT=Times New Roman][SIZE=6][SIZE=4][COLOR=red][B]XXXII Wystawa Psów Rasowych Mazowiecka CWC.
30 Maja 2010 Stadion MZOS przy ul. Kochanowskiego w Płocku. [/B]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]

[SIZE=4][B]Sędzia Joanna Szczepańska Korpetta[/B][/SIZE]


[SIZE=2][B][COLOR=blue]PSY MŁODZIEŻ[/COLOR][/B][/SIZE]
[B]ATARASHII AME Co Ty Na[/B] Zw.Młodzieży:multi:

[B][SIZE=2][COLOR=blue]PSY OTWARTA[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]ATSUDE GO Sensakura
TENKEITEKI Halne Wzgórze
GENJI Akita u Izis [/B]

[B][SIZE=2][COLOR=blue]PSY CHAMPIONÓW[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]NORYOKU Co Ty Na To CWC,Zwycięzca:multi:
[/B]

[B][SIZE=2][COLOR=blue]SUKI MŁODZIEŻ[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]KANSEI Wielka Fala [/B] Zw.Młodzieży,Naj.Junior,ZWYCIĘZCA RASY (BOB):Cool!::laugh2_2::sweetCyb:BOG III:B-fly:

[B][COLOR=blue][SIZE=2]SUKI POŚREDNIA[/SIZE][/COLOR][/B]
[B]RYOKUSHA Co Ty Na To [/B] b.dobra:lol:

[B][SIZE=2][COLOR=blue]SUKI OTWARTA[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]ADEYAKA GO Sensakura
AKASHIA GO Sensakura
ANKOKU GO SENSAKURA
YASUMI Migoto Inu[/B]

[B][SIZE=2][COLOR=blue]SUKI CHAMPIONÓW[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]CORA Wielka Fala[/B] Zwycięzca,CWC:multi:

Narazie tylko tyle jest na stronie oddziału, chyba że jeszcze dotrą zgłoszenia przesłane pocztą.
Do zobaczenia w Płocku. Pozdrawiam;)[/QUOTE]

Serdeczne gratulacje dla Zwycięzców:loveu:oraz wszystkich uczestników wystawy!Pogoda dopisała chociaż na koniec konkurencji finałowych popadał deszcz:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...