Jump to content
Dogomania

Już sie sama pogubiłam..


Cockerka

Recommended Posts

Mam dwuletnią cocker spanielkę angielską. No i problem polega na tym, że nie do końca wiem jak ją czesać, aby efekty były jak najlepsze. Zależy mi, aby ktoś napisał mi jakich szczotek, grzebieni itd. używać do pielęgnacji jej sierści i w jakiej kolejności, no i jaką szczotką co czesać. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na ten temat. Serdecznie pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

ja mam szczotke z wlosia (na siersc krotka), szczotke i grzebien. Uzywam wszystkiego. Kolejnosc? Szczotka z wlosia, szczotka, potem grzebien. Odzywka i takie inne. Efekt jest oszalamiajacy przez jakies.... 10 minut. Potem moj piesek swoje owlosienie doprowadza do stanu sprzed czesania :) Do angielskiego groomera juz nie pojde. Za kazdym razem przyprowadzam spaniela, odbieram... sznaucera. Bez znaczenia co ja powiem i czego oczekuje. Tak sie tutaj strzyze psy. Zeby nie brudzily, zeby wlasciciele mieli malo roboty przy psie.

Link to comment
Share on other sites

A kysz z furminatorem dla cockera:shake::eviltong:
Nie wolno tego uzywac bo on przycina wlos..
Wiem bo wyprobowalam na paru cockerach i jest to samo:shake:
Dla cockera na poczatek
-grzebien srednio gesty
-gzebien gesty(ak jest dobrze rozczesany cocker to ten grzebien sie nie powinien zatrzymywac na wlosie)
-szczotka pudlowka
-filcak
-wlasne palce w celu wyskubania:evil_lol:
-trymer marsa 1.9 z czarna raczka-wersja home
nozyczki degazowki,proste i wsio:evil_lol::razz:
Do tego dobre kosmetyki -szampon,odzywka i rozczesywacz.
Rozczesuj na mokro,po kapieli i zastosowaniu srodkow do rozczesywania:razz:.
Pare razy w tyg wypadalo by psa rozczesac zeby sie nie porobily koltuny.

Beata moze poszukaj u siebie jakiegos hodowcy ktory ci pokaze jak nalezy zrobic cockera i rob go sama...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...