Jump to content
Dogomania

Bardzo potrzebna pomoc na bardzo kosztowną operację suczki :(


Recommended Posts

Bardzo mi wstyd po raz kolejny prosić o pomoc, ale nie mam wyjścia :( Straciłam już 2 koty, kotka 5 tyg temu, kocurek 3 tyg po niej na białaczkę :( Robiliśmy wszystko, ale się nie udało :( Teraz znowu poważne problemy z suczką :( Tragedia się na nas zwaliła straszna :( Sarusia 11 letnia moja ukochana sunia ma guza gruczołów mlekowych. Miała już zrobione badania krwi, po których nie ma przeciwwskazań do operacji i pani doktor powiedziała, że jak na pieska w tym wieku ma bardzo dobre wyniki. Dziś zrobione RTG czy nie ma już przerzutów do płuc. Nie ma, płuca czyste. Jeszcze zadano mi kilka pytań i okazało się, że może mieć ropomacicze i również w tym kierunku zostanie przebadana. Zapytałam ile to mniej więcej będzie wszystko kosztowało...

I tutaj na odpowiedź po prostu zbladłam i aż mi się w głowie zakręciło... Wg cennika około 900 zł... W tym momencie bardzo chciałabym prosić o pomoc finansową dla Sarusi :(

Sarunia
[IMG]http://i46.tinypic.com/bitlwx.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/96kpck.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W nocy nie zmrużyłam oka... Sara straszliwie dyszała choć lekarz mówił, że mogą się dziać cuda. Dla pewności zadzwoniłam z samego rana i potwierdził. W nocy jeszcze dzwoniłam na ostry dyżur. Wietrzyłam, wachlowałam i pilnowałam. Wypiła w nocy 3 miski wody... Teraz już normalnie je, pije, na dwór ją znosimy. Sika i robi kupy normalnie, choć rano miała bardzo wodnistą kupę. Już też tak nie dyszy jednym ciągiem i wydaje mi się, że jest coraz lepiej tylko potwornie jej przeszkadza kołnierz ;( W sumie to ona nawet się nie bierze za lizanie. ALe byście tą ranę zobaczyli, pół brzucha rozcięte, ja w klinice gdyby mi lekarz krzesła nie podłożył to bym leżała...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Mam świetną wiadomość!!! Właśnie dzwoniłam, serce waliło mi jak na zawał jak czekałam. Usunięte guzy nie były złośliwe!!!!Jednak mają tendencję do uzłośliwienia się i dlatego jak ta strona się wygoi, to od razu będzie trzeba drugą wycinać. Ale jestem szczęśliwa :ryk: :1luvu: :1luvu:

Jutro będę miała szczegółowy rachunek, może wtedy ktoś się zainteresuje, bo nikt do Sarusi nie zagląda ;(
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mam już szczegółowy rachunek... Jak pokazałam go naszemu wetowi to był w szoku... Jeszcze do tego rachunku 29 zł za dziś, które nie jest wpisane. Sara większość szwów ma zdjęte, zostały jeszcze tylko przy pachwinie, w poniedziałek znowu na zdjęcie reszty szwów i za jakieś 2 miesiące jak się wygoi porządnie kolejna taka operacja drugiej strony...

[img]http://i40.tinypic.com/168wpds.jpg[/img]

I chciałam zapytać czy mogę tutaj umieścić link do bazarku na rzecz Sarusi, który znajduje się na miau?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...