Jump to content
Dogomania

Czy ktoś z Was odchowywał miot na NUTRA GOLD BREEDERS BAG?


KAMI-F.B.

Recommended Posts

Nie mam już wiele czasu ,a po kilku dniach śledzenia składów karm-głowa mi pęka i jestem jeszcze głupsza niż przedtem.

Mam sunię szczenną (prawdopodobnie),zaczęła 4 tydzień właśnie i czas,by pomału przestawić ją na karmę "puppy" bądź dla suk szczennych i karmiących.
I tu zaczyna się mój problem.Natknęłam się na Nutrę Gold Breeders Bag i przyznam,że jej skład wygląda dosyć ciekawie-zwłaszcza przy jej cenie ;) ,skład % też nie różni się prawie od wielu karm typu Puppy innych firm.
Zakupiłam ową Nutrę narazie dla moich dorosłych i wcinają chętnie-jaki będzie efekt czas pokaże.Natomiast zastanawiam się jak to jest faktycznie z tą Nutrą,bo w opisach czytam,ze jest to karma hodowlana dla psów w każdym wieku.Powiedziano mi,ze sukę szczenną i karmiąca jak najbardziej można na niej prowadzić i patrząc na skład w zasadzie nie widzę przeciwskazań-jednak chciałam się poradzić i zapytać czy ktoś z Was prowadził na niej sukę szczenną,karmiącą i potem miot?

Zaznaczam,ze mam psy duże i cięzkie -Fila Brasileiro.
Obecnie przechodzimy na Nutrę (z dorosłymi) z Josery,wcześniejsze mioty odchowywałam na Best Choice i dopóki szczeniorki nie weszły w fazę intensywnego wzrostu było ok,jednak potem siadały im łapki.Na Joserze (Kids) też juniorowi siadły łapy i rozjechały się paluchy...

Czy możecie mi coś doradzić?
Czy powinnam spróbować z tą Nutrą czy też przejśc ze szczenną na coś innego i co ewentualnie polecacie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witaj ja karmie tą karmą już długo mam sukę staffinkę bardzo aktywną obecnie jest w ciąży zwiększyłam dawkę i jedziemy nadal na tej karmie. Jestem z niej tfu tfu bardzo zadowolona - pies pięknie wygląda, ładnie się najada. Skład też porównywałam i wyszło bardzo na korzyść.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...