Jump to content
Dogomania

CAC Kaliningrad 20-21.05.2006r


Kliwia

Recommended Posts

[quote name='Kliwia']Czy ktos wybiera sie w maju 20-21. do Kaliningradu i ma info.na jej temat.?:roll:[/quote]

W katalogu z marca nie ma informacji, ale jak dzwoniłam, to powiedziano mi, że III gr będzie sędziowała sędzina z Polski, P. Iwona Urbanowska (jeżeli zniekształciłam nazwisko, to przepraszam, ale nie miałam jeszcze okazji spotkać i mogłam źle zrozumieć przez telefon). Nie wiem tylko, którego dnia ta sędzina będzie sędziować, bo to dwa kluby organizują te wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Juta [/B]dzieki, ze zwrocilas mi na to uwage.Faktycznie tej drugiej nie widziam,ale w takim razie NIE ROZUMIEM.:shake:
Jedna jest dwu-dniowa ,a druga jedno-dniowa?
Moze ta 21.05 jest kubowa wystawa wybranych grup?

[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]20-21.05. КАЛИНИНГРАД, КООКК ФАВОРИТ, 0112-712618, 700235, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][FONT='Times New Roman']21.05. [/FONT][FONT='Times New Roman']КАЛИНИНГРАД[/FONT][FONT='Times New Roman'], [/FONT][FONT='Times New Roman']КРОУ[/FONT][FONT='Times New Roman'] [/FONT][FONT='Times New Roman']ЗКФ[/FONT][FONT='Times New Roman'], 0112-779719, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/FONT][/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

To są dwie wystawy CAC-owe i każda jest jednodniowa, tylko organizowana przez dwa kluby.
Na rozpiskach wygląda, jakby każda z nich była dwudniowa, ale kluby nie były zdecydowane, którego dnia ma zrobić który klub i stąd jakby ta rezerwacja na dwa dni.

Link to comment
Share on other sites

No to ja tez tak wydedukowalam.Bo taka opcja moglaby byc w przypadku cacibowej dwudniowej i cacowej jednodniowej.

To ja decyduje sie na ta sobotnia 20.07.bo powrot zawsze wypadal po polnocy.
Na piatek rezerwuje w Bartoszycach nocleg.

[B]Pszym[/B] fajnie byloby sie razem wybrac, ale nie wiem, ktora wystawe wybierzesz?

Link to comment
Share on other sites

Uf nareszcie !
Wlasnie dzis dodzwonilismy sie do Kaliningradu, do tego klubu, ktory robi wystawke w 20.05.06.(sobota)Nic nie wiedza na temat niedzielnej.

Rozmawialismy po rosyjsku.U nich kiepsko z angielskim ,ale moze?
Powiedzieli, ze termin uplywa 20.lV.
3 grupe sedziuje sedzia z Rosji Marina Patrina.
Powiedzieli, zeby zgloszenie przyslac faxem ( maja zawsze wlaczony jak oddzial jest nieczynny)

Ja wysylam w tym tygodniu , a w przyszlym zadzwonie, zeby potwierdzic( chyba, ze potwierdza na moj mail,bo ich nie dziala. )

Link to comment
Share on other sites

Kliwia a wiadomo cos o oplatach? Ile, do kiedy, czy mozna placic takze na wystawie? Nie bylam nigdy w Rosji :oops: czy oprocz psiego paszportu sprawdzaja cos jeszcze na granicy? (Mam na mysli psa)
Jesli wszystko bedzie ok to albo pojedziemy wlasnym autkiem (na gaz :cool3:) i mozemy kogos zabrac, albo bede szukac kogos, kto zabierze mnie z suczka ;)

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o oplaty, to w ktoryms topiku o wystawie styczniowej albo marcowej byly te informacje , teraz nie pytalam.
Placic mozna na miejscu , tylko ze na zgloszeniu trzeba to napisac .
Co sprawdzaja psiego na granicy ,tez znajdziesz w poprzednich topikach.
Poczytaj wszystko dokladnie ,zeby nie bylo niespodzianek :shake:
Ha ha ha i tak beda, tak to bywa u naszych "przyjaciol". :-o
U nich czas przesuwa sie np.z 8.00 na 9.00

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...