Jump to content
Dogomania

Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)


bela51

Recommended Posts

  • Replies 926
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ile psiaków mieszka razem z nią w boksie ? Gryzą ją albo terroryzują ? Odganiają od jedzenia ?
A carmen jest w miarę zdrowa jak rozumiem ? Tzn. nie ma niczego tak poważnego jak Dasza ? Poza normalnymi dolegliwościami, związanymi z wiekiem i rasą ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Z tego co wiem to psiaki jej nic nie robią. O chorobach nic nie wiem. Chyba jej stan psychiczny jest nie za fajny[/QUOTE]

Ojej ..... a czy jest odwiedzana przez wolontariuszki od czasu do czasu ? ma spacerki ?
Bidulka ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Oj, to strasznie biedne, te Wasze psiaki. A mają chociaz jakis duzy wybieg?[/QUOTE]

no nie..., ale ponoć to schronisko nie jest złe, ale w miarę w porównaniou z innymi...............................................

Link to comment
Share on other sites

Nie twierdze, że złe, bo nie mam takich podstaw. Szkoda, ze nie ma rozbudowanego wolantariatu, żeby psy mogły chociaz chodzic na spacery.
W tej sytuacji, niektóre nie mają w ogóle kontaktu z czlowiekiem. Stąd taki stan psychiczny Carmen, tak myśle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nie twierdze, że złe, bo nie mam takich podstaw. Szkoda, ze nie ma rozbudowanego wolantariatu, żeby psy mogły chociaz chodzic na spacery.
W tej sytuacji, niektóre nie mają w ogóle kontaktu z czlowiekiem. Stąd taki stan psychiczny Carmen, tak myśle.[/QUOTE]

To nie chodzi o wolontariat. Chodzi o to, ze tam nie ma miejsca. Sąsiednie pola są prywatne i jak koleżanka poszła raz z psami to ją facet widłami pogonił. Wokól są same prywatne tereny a ludzie negatywnie nastyawieni. Pewnie, ze szkoda to jest OKROPNE. Ja nie wiem dlaczego ten świat jest tak skonstruowany, ze niektóre istoty TAK CIERPIĄ

Link to comment
Share on other sites

Zosiu, głowa do góry .....
Wszystkie robimy, co możemy .....
Przepraszam, nie chciałam Cię zdenerwować - łatwo gadać i radzić, gorzej zrobić zwłaszcza, ze warunki realne są, jakie są .....
Sama to zresztą przerabiałam ehhh ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Zosiu, głowa do góry .....
Wszystkie robimy, co możemy .....
Przepraszam, nie chciałam Cię zdenerwować - łatwo gadać i radzić, gorzej zrobić zwłaszcza, ze warunki realne są, jakie są .....
Sama to zresztą przerabiałam ehhh ....[/QUOTE]

nie zdenerwowałaś mnie -absolutnie. Po prostu takie są warunki w naszym schronie i jak mówią ludzie, którzy widzieli wiele schronów w Polsce to nie są złe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalisko']5 euro miesiecznie (za trzy miesiace z gory)-tylko tyle moge na razie.Prosze o nr konta na przelewy zagraniczne.
Nie wiem ,czy tak mala suma pomoze,ale jak sie da wiecej,to bedzie wiecej.
Trzymam kciuki[/QUOTE]

jasne, ze się pomoże! dziękuję !! Musze się dowiedziec o swift i iban bo numer konta ten co na 1 stronie:)

Link to comment
Share on other sites

[B][U][FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red]WPŁYWY NA KONTO:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B]

[FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=blue][B]Na dzień 16.05.2010r. wpłyneło na Carmen:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=blue]10.05. Bjuta - 5zł deklaracja stała[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=blue]13.05. Kakaicezar-60zł (za dwa mc z góry)deklaracja stała[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=blue]14.05.Bosnai-15zł deklaracja jednorazowa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=blue]Razem=80zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#0000ff]z tego 65zł stałych deklaracji[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#0000ff]15zł deklaracji jednorazowych[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/185781-Poczt%C3%B3wki-i-foldery-po-1-z%C5%82-dla-Carmen-bazarek-prezent-od-Soni-do-ko%C5%84ca-maja-br.?p=14692870#post14692870[/url]

Zrobiłam bazarek dla Carmen, który wpłaściwie jest prezentem od nowego Pana Soni. Foldery i pocztówki przywiozła z Łeby Tarzanka.
Serdecznie zapraszamy !

Link to comment
Share on other sites

Jak Zosia jest chora, to dajmy Jej spokojnie dojść do siebie ....
Ja w przyszłym tygodniu wysyłam karton z fantami na bazarek dla Carmen - malutka niemal nie ma funduszy .....

Ale ma już inauguracyjny bazarek dzięki Cioci Beli - bardzo dziękujemy !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...