Jump to content
Dogomania

Pola w schronisku już od 4 lat!Potrzebna pomoc w ogłoszeniach !!!!


Natussiaa

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kinia098']Jeny.. jaka ona smutna :(
Dziewczyny znacie jakiś DOBRY hotelik tak do 300zł max ?[/QUOTE]

Moje zdanie jest takie, że tak bardzo hotelik nie jest jej potrzebny, są psy które potrzebują tego bardziej.
W dodatku sunia nie jest na wybiegu ze wszystkimi psami tylko biega sobie wolno wśród ludzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']Moje zdanie jest takie, że tak bardzo hotelik nie jest jej potrzebny, są psy które potrzebują tego bardziej.
W dodatku sunia nie jest na wybiegu ze wszystkimi psami tylko biega sobie wolno wśród ludzi...[/QUOTE]
Mi się znowu wydaje, że hotel jest bardzo potrzebny.
Pola jest piękna, towarzyska, ma super charakter. Trzeba by ją wykąpać, narobić ładnych zdjęć szczęśliwej Poli na spacerze, z dziećmi, z innymi psami. Chyba, że możliwe jest to w schronisku ?
Są pilniejsze przypadki.. tylko, że Pola czeka za kratami na dom już 4-5 lat ? I jeśli będziemy odkładać ją na bok, bo są pilniejsze, to ona już niedługo też będzie bardzo pilna..
Pomyślcie nad kąpielą, spacerem i ładnymi fotkami.

Link to comment
Share on other sites

Pola nie siedzi zamknięta w klatce ona cały czas biega po podwórku nikt jej nie gryzie, siedzi z dziećmi ja są
a jednak uczy manie w hoteliku trochę kosztuje...Co potem jak już nie będzie wystarczało
wróci do schroniska??
Moje zdanie to takie że jak by się znalazł jakiś DT w którym było by trzeba tylko dawać pieniądze na karmę
i leczenie to wtedy można by było Polcie tam umieścić...

Link to comment
Share on other sites

U Poli wszystko ok :)
Mam cudną wiadomość Pola jedzie do DT we Szwajcarii (nie jestem pewna czy dobrze pamiętam),
do najbogadszej dzielnicy tego miasta pani która ją weźmie bierzez polski psiaki które nie mają u nas nadziei
na adopcje...U siebie je pielęgnuje i szuka im wspaniałych domków.
I jej kolejnym psiakiem będzie Polunia ale jeszcze nie wiem dokładnie kiedy jedzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...