Jump to content
Dogomania

Żywienie Cocer Spaniela. Help!


Dżaga115

Recommended Posts

Witajcie,

Jestem fanką Spanielkó od dawna ale chyba dopiero teraz zdecyduję się go nabyć :lol: I w związku z tym chciałabym się Was zapytać czym i jak się takiego psa żywi jak jest mały, i pózniej jak urośnie. Słyszałam że małego karmi się 3 a starszego 2 razy dziennie. Ja chciałabym karmić go pół na pół tzn. rano wiedy nie mam czsu suchą karmą, a wieczorem coś mu ugotować np. kaszę lub makaron z warzywami i np. porcją rosołową?/ Nie wiem czy to dobre zestawienie no i najwarzniejsze nie wiem w jakich proporcjach to podawać/gootować tzn. ile mniej więcej tej karmy i te gotowane rzeczy- ile gotować tego makaronu/kaszy, warzyw i czy mięso, np. porcję rosołową to całą czy jakoś podzielić?? Wiem że pytania może są banalne ale ja nie mam doświadczenia,a nie chciałabym popełniać błędów i jeszcze jedno- z uwagi na to że dwa posiłki mniej więcej już wymienilam-jeden karma, a drugi gotowany to jaki 3 posiłek dawać szczeniaczkowi? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżaga115']Witajcie,

Jestem fanką Spanielkó od dawna ale chyba dopiero teraz zdecyduję się go nabyć :lol: I w związku z tym chciałabym się Was zapytać czym i jak się takiego psa żywi jak jest mały, i pózniej jak urośnie. Słyszałam że małego karmi się 3 a starszego 2 razy dziennie. Ja chciałabym karmić go pół na pół tzn. rano wiedy nie mam czsu suchą karmą, a wieczorem coś mu ugotować np. kaszę lub makaron z warzywami i np. porcją rosołową?/ Nie wiem czy to dobre zestawienie no i najwarzniejsze nie wiem w jakich proporcjach to podawać/gootować tzn. ile mniej więcej tej karmy i te gotowane rzeczy- ile gotować tego makaronu/kaszy, warzyw i czy mięso, np. porcję rosołową to całą czy jakoś podzielić?? Wiem że pytania może są banalne ale ja nie mam doświadczenia,a nie chciałabym popełniać błędów i jeszcze jedno- z uwagi na to że dwa posiłki mniej więcej już wymienilam-jeden karma, a drugi gotowany to jaki 3 posiłek dawać szczeniaczkowi? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.[/QUOTE]


Jezeli bedziesz kupowac psa z dobrej hodowli to uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania i napewno nie zostaniesz sama!!

Szczeniaka karmi sie 4-5 razy dziennie taki mały bąbel potrzebuje dobrej karmy zeby zdrowo sie rozwijac i rosnac bez problemow. Ja napoczatek ograniczyłabym sie tylko do karmy!! Od hodowcy dostaniesz wyprawke na pierwsze dni malucha w domu i napewno bedzie tam jedzenie ktore dostawał u hodowcy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...