Jump to content
Dogomania

Moja Lady odeszla 5 kwietnia 2010-miala guza mozgu :(


Brucio

Recommended Posts

5 kwietnia 2010 roku odeszla moja kochana Lady :(.
Byla sredniej wielkosci sunia. Miala okolo 11 lat.Wzielismy ja ze schroniska jak miala jakies 3 lata, znami byla prawie 8.
Od roku miala padaczke, ale brala leki i ataki nie wracaly. Kilka dni temu dostala drgawek, myslelismy ze to wlasnie przez padaczke.Potem pogorszylo sie jej strasznie, ledwie chodzila( jak juz to w kolko), zataczala sie.Dzisiaj okazalo sie ze to guz mozgu:( :(.Do weterynarza ja nioslam, juz nie szla sama.

Lady byla moim pieskiem, chyba tylko ja ja lubilam, ona tez nie lubila zbytnio ludzi-chyba tylko mnie.Mysle ze byla kiedys bita:(.Mam tylk onadziejeze bylo jej z nami dobrze:(.

Zegnaj moja Lady:(:(:(

To moja Lady, zdjecie zrobione wczoraj- juz prawie caly czas lezala:(:(:(
[URL="http://img63.imageshack.us/i/97365842.jpg/"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/9272/97365842.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

:candle:[FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=Indigo]Lady sliczna biegaj teraz ....biegaj za Mostkiem Teczowem , tam gdzie wszystkie skarbenki sie spotykaja .......Cioteczko Brucio cudna iskiereczka :glaszcze:juz nia cierpi......juz wolniutka[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To jest w sumie prawda-Lady nie byla zbyt przyjaznie nastawiona do ludzi- bala sie, ze zrobia jej cos zlego.To ja bylam jej pania a ona moim piesiem.
Teraz jest tak pusto:(. Nikt nie zebrze o jedzenie, nikt nie zjada tego co na podloge spadnie, a Lady zjadala wszystko co jadalne-uwielbiala swieze ogorki i jablka.
Jest taka glucha cisza i wszyscy to widzimy :(.

Tyle dobrze ze bylam z nia do samego konca.

Link to comment
Share on other sites

Patrząc z perspektywy człowieka... wiesz, ja jej zazdroszczę, że odeszła właśnie tak. Chciałabym, żeby i przy mnie był ktoś bliski, gdy przyjdzie się żegnać ze światem, żeby myślał potem o mnie ciepło. Żebym do końca czuła, że byłąm dla kogoś bardzo ważna.
Lady dostała wszystko, co można dać kochanej istocie, bez względu na to czy jest psem, czy człowiekiem.

Może za jakiś czas do waszego domu zawita inne stworzenie? Nigdy nie zjamie miejsca Lady do końca, nie zatrze pamięci o niej, ale stworzy swoje własne, odrębne miejsce. PRzyniesie wiele uśmiechu, ukoi ból, zajmie myśli. Tego serdecznie życzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...