Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga&Dakar']Aga to Ty jeszcze nie byłaś u Darii? To jest chyba niemożliwe...;-)[/QUOTE]

Widzisz nie byłam:(ale już znalazłam i czytam,fajną Daria ma galerię i fajne psiaki:)dobra dziewczyny lecę do Darii dalej czytać:)a Wy możecie przez ten czas popilnować mi Westerna ok?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Dakar']No to trochę poczytasz sobie ale warto, zajefajna z niej babka :-)
Wiesz co ja idę spać to mogę zabrać Westerna do wyrka... ;-)
Jutro się odezwę, dzisiaj nie mam już siły...[/QUOTE]

Ok:)To przytul mojego Weścia bardzo mocno:)a ja lecę do Dari:)masz rację zajefana z niej babka:)
pa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Marzka to Ty już zamawiaj jak się czaisz na kupno za rok ;)

Cześć Aga :)[/QUOTE]

Najpierw choć jedną wystawę muszę zaliczyć żeby zobaczyc jak sobie poradzę ;)
Po wakacjach będę już na poważnie myśleć o zamówieniu szczylka. Jeśli nie w Bakaracie to w Restarcie, a może jeszcze gdzie indziej ;) ale ta sunia musi mieć już wszystko co sobie wymarzyłam u yorka ;) Moge czekać nawet rok i dłużej ;)

[quote name='agamewa']
No właśnie zamawiaj,ja też zamówię i będą 2 nowe szczylki na dogo hi,hi:)
[/QUOTE]

U mnie to nie tak szybko jeszcze :(

[quote name='Princess_York']Hym hym hym .. To znaczy że hodowla Bakarat ma szczeniaki :cool3: ?[/QUOTE]

Na stronie, w zakładce o szczylkach jest napis "[COLOR=#000066][B]AKTUALNIE POSIADAMY PIĘKNE SZCZENIĘTA" ,[/B] [/COLOR][COLOR=black]ale ponieważ u nas to sprawa przyszłościowa więc nie dzwoniłam i nie wiem jak jest w rzeczywistości ;)[/COLOR]

[quote name='Princess_York']No bo Viky coś wspomniała na poprzednich str. o tym że ma chęć na Bakaratowca małego .[/QUOTE]

Chce, chce i to baaaardzo, ale musze trochę poczekać jeszcze ;)

Myślę, że Aga szybciej sie zdecyduje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky']Przyszłam z rewizytą :) Ślicznego masz psa :loveu:

I widzę że już są plany na drugiego :) Ja tam gdybym mogła, to bym się nie zastanawiała ani sekundy :) Ale niestety jeszcze z rok muszę poczekać ;)[/QUOTE]

Witaj:)ach z tym drugim psem to już mnie głowa boli wziąć czy nie wziąć-oto jest pytanie:)heh:)chciałabym już naprawdę bardzo dobrego psa,naprawdę dobrego....ale niestety takie psy kosztują:)Jak na razie królują u mnie Western no i kot,martwię się jakby przyjęły one nowego lokatora?Western jest baaaaardzo zazdrosny i być może maluchowi nie umilałby życia:)Ale nie no marzenia na drugiego yorasa są i to duże:)a od marzeń czasem droga bliska do ich spełnienia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']No widzę dziewczyny marzą o kolejnych Yoraskach a ja się bardzo cieszę że mój maluszek pojedzie do domku gdzie będzie tym wymarzonym drugim psem :)[/QUOTE]
Najtrudniej to podjąć decyzję tak czy nie:)a jak się już ją podejmie to nigdy przenigdy się jej nie żałuje!!!Tak samo było z podjęciem decyzji czy brać Westerna czy nie(w końcu marzył mi się mały yorasek)ale jak zobaczyłam jego foteczki na stronce to od razu go pokochałam:)i wiedziałam że to ten,pomimo innych planów...:)a jak się już umówiłam że go biorę na 100% to nie mogłam się doczekać tego dnia w,którym będzie już w domku:)w środę zamawiałam a już w sobotę był u mnie:)
Ale ogólnie psa z Bakaratu jest ciężko dostać,nawet jak n piesek bardzo się podoba to jeszcze testy trzeba zdać:)oj ja tak miałam, setki pytań,no i na końcu odpowiedz że piesek pojedzie do mnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Cześć Aga:) a co za pytanie, pewnie że chcemy!;)[/QUOTE]

Bo już myślałam że nikt nie chce:(no to już za chwileczkę.......:)Śmiesznie będzie wyglądał bo przewijałam mu papiloty z wąsów i takie ma rozczochrane heh:)
Ale jestem w małym szoku,odkąd mu zawijam regularnie wąsy i brodę to włosy jak mu urosły na głowie:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Bo już myślałam że nikt nie chce:(no to już za chwileczkę.......:)Śmiesznie będzie wyglądał bo przewijałam mu papiloty z wąsów i takie ma rozczochrane heh:)
Ale jestem w małym szoku,odkąd mu zawijam regularnie wąsy i brodę to włosy jak mu urosły na głowie:multi:[/QUOTE]
Wszyscy chcemy tylko teraz cicho na dogo, ale wieczorkiem jak zwykle pewnie będzie multum ludzi:)
fotki oczywiście poogladam, ale teraz ide posprzątać i uczyć się...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...