Jump to content
Dogomania

Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!


Nastkak

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nastkak']Własnie nie ,bo ja nie znam nikogo w Kaliszu i sadze,ze bezpieczniej bedzie ,jak ona tu przyjedzie ...[/QUOTE]
Nastkak, tak jak pisałam, trzeba sprawdzić w razie co. Nie ma to, jak na własne oczy przekonać się, gdzie i z kim będzie mieszkał piesek. Nic na chybcika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Napisałam tu [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190695-Kalisz-labek-kaukaz-i-mini-kundelek-g%C5%82odne-i-poranione-potrzebne-deklaracje-%21%21/page24"]http://www.dogomania.pl/threads/190695-Kalisz-labek-kaukaz-i-mini-kundelek-g%C5%82odne-i-poranione-potrzebne-deklaracje-!!/page24[/URL][/QUOTE]

Paulinken, świetnie! Może ktoś się odezwie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DarkWater']Nie mam pojęcia, no ale skąd by się wzięła?[/QUOTE]

A stąd, że przeczesuje wszystkie ogłoszenia i sobie jeździ po Polsce. Mieszka w jednym miejscu a bez problemu pieski brała z innych. jest bardzo miła, więc nikt nie miał zastrzeżeń.
Nie chciałabym, by nasz Drejfus wpadł w łapska kogoś podobnego.

Link to comment
Share on other sites

Darkwater, melduję się, zwarta i gotowa do działania:)

Jeżeli chodzi o ogłoszenia w bydgoskim mzk, otrzymałam odpowiedź:

[FONT=Arial][FONT=Arial]Witam serdecznie, [/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial]W nawiązaniu do naszej rozmowy wysyłam Pani Kalkulacje na umieszczenie plakatów, ze względu na to, ze Pani już korzystała przesyłam identyczną kalkulacje jak w Toruniu, po specjalnej cenie.[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT]
[B][FONT=Arial][FONT=Arial][B]10 nośników/plakatów/ x 1zł x 7 dni = 70zł + 20zł montaż, demontaż = 90zł + VAT.[/B][/FONT][/FONT][/B]
[FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial]Pozdrawiam serdecznie[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial]Magda Grzesiak[/FONT][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#000000][FONT=Arial]AutoBOX [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#000000][FONT=Arial]Tel. 664-044-222[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...