Jump to content
Dogomania

Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:-) jadę w sobotę do hurtowni zoo.więc karmę i can-vit mu zakupię.W domu jak coś to mam jakąś skrzyneczkę z ikeii,plus duży koci transporter,plus klatkę dużą metalową transportową dog 3 albo 4 rozmiar(bardziej 3),nio i jakieś kocyki,ręczniczki są.Myślę nad kupnem podkładów takich jak są dla małych dzieci,bo gazety śmierdzą a poza tym to żadna rozkosz sprzątać siuśki i kupki z gazet ;-) ale to chyba w rossmannie powinno być.Jakiej wielkości jest ten bąbel?;-)
Aha,tylko zaznaczam-tym którzy mają do nas przyjechać :-) od razu mówię,że mamy mieszkanko w remoncie,dopiero co po gipsowaniu i równaniu ścian i po wywalaniu starych drzwi itp. ;-) więc ciut stan surowy u nas jest-ale proszę się nie przejmować ;-) zwierzaki mają jak w raju ;-) To jakoś wieczorkiem będziecie w Warszawie?jak Wam wygodniej to ja mogę gdzieś podjechać po tego bąbla czy coś?tylko tam gdzie dojeżdża komunikacja ;-) bo póki co bez auta żyjemy.My mieszkamy na Bródnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brawurka84']:-) jadę w sobotę do hurtowni zoo.więc karmę i can-vit mu zakupię.W domu jak coś to mam jakąś skrzyneczkę z ikeii,plus duży koci transporter,plus klatkę dużą metalową transportową dog 3 albo 4 rozmiar(bardziej 3),nio i jakieś kocyki,ręczniczki są.Myślę nad kupnem podkładów takich jak są dla małych dzieci,bo gazety śmierdzą a poza tym to żadna rozkosz sprzątać siuśki i kupki z gazet ;-) ale to chyba w rossmannie powinno być.Jakiej wielkości jest ten bąbel?;-)
Aha,tylko zaznaczam-tym którzy mają do nas przyjechać :-) od razu mówię,że mamy mieszkanko w remoncie,dopiero co po gipsowaniu i równaniu ścian i po wywalaniu starych drzwi itp. ;-) więc ciut stan surowy u nas jest-ale proszę się nie przejmować ;-) zwierzaki mają jak w raju ;-) To jakoś wieczorkiem będziecie w Warszawie?jak Wam wygodniej to ja mogę gdzieś podjechać po tego bąbla czy coś?tylko tam gdzie dojeżdża komunikacja ;-) bo póki co bez auta żyjemy.My mieszkamy na Bródnie[/QUOTE]

My Wawy ni huhu nie znamy...:(
poprzednio z Renatą umówiłyśmy się pod Obi koło lotniska, tam jest duża pętla autobusowo-tramwajowa. Może też tam by dało radę, bo my z malutkiego miasteczka i boimy się że nie dotrzemy gdzie trza... ;)
Ale to wszystko do dogadania. Jak możesz podaj mi swój nr tel na pw.
Polecam podkłady poporodowe (do kupienia w aptece różne rozmiary).
Maluch jest mały. :D taki ja wiem koło 1,5 kg.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem z której strony będziecie jechać,ale hmm na ta pętlę mam około godzinki-1,5 w jedną stronę.My mieszkamy przy samej trasie toruńskiej-to wylotówka na Wyszków,Białystok itp.Ale nie wiem z której strony wjeżdża się do Wawy jadąc z Tomaszowa Mazowieckiego?pewnie właśnie od tego lotniska,cio?

Link to comment
Share on other sites

kurcze,zlikwidowali nam teraz bezpośredni dojazd do tej pętli właśnie...ale to nic,z przesiadką powinna wyjść około godzinka w jedną stronę,ale damy radę jak trzeba :-) Mały i tak pewnie będzie spał w transporterze.Tylko o której mniej więcej byście tam byli?jakoś wieczorkiem czy jak?

Link to comment
Share on other sites

Ciotki dzwoniłam do weta naszego ,powiedział , że bardzo źle ,że maluch się nie załatwia , kazał przyjechać koniecznie bo może się coś bardzo złego dziać . Nie wiem narazie co dalej ... jedziemy po 15 ( bo nasz wet od 15 przyjmuje ) gdyby nie daj boże coś było z maluchem nie tak to zostanie narazie u mnie , czy Brawurko ewentualnie wzieła byś czarnuszka ?? Chociaż mam nadzieje , że wszystko z maluchem ok. Najgorsze jest to ,że on się do kupki wogóle nie ustawia ... :( trzymać ciotki kciuki , bo ja tu szaleje , tak mnie wet nastraszył .

Link to comment
Share on other sites

o boże :-(((((( maluszek musi wyzdrowieć !!! trzymam kciuki!! właśnie wychodzę do pracy,wracam do domu około 23 dopiero,więc wtedy przeczytam co i jak z maluszkiem... o boże,żeby tylko mu nic nie było... może osłabł po tym odrobaczeniu?moja trzórzofretka kiedyś tak miała..Jak coś to oczywiście weźmiemy czarnuszka.. pod swoje skrzydła..

Link to comment
Share on other sites

Jeśli szczylek ma zatwardzenie to nie ma problemu , ale tu dochodzi dodatkowo to ,że on nawet nie próbuje kupy robić ( nie czuje potrzeby , a coś tam jadł , chociaż , apetyt też nie jest najlepszy ) no i miał podany środek na robale , a to powinno gododatkowo pędzić . Iti robił kupę co dwie trzy godziny , a tu już jest 27 h bez kupy , to tak jakby dorosły pies ze 4 dni kupy nie robił . Strasznie się boję ...:(

Link to comment
Share on other sites

Nie mam , ale nie będę mu nic podawać , bo to nie wygląda na zatwardzenie , poza tym wet mnie przeraził bo sam się bardzo przestraszył i kazał przyjechać ( to taki zaprzyjaźniony wet , więc gdyby nie miał wątpliwości to powiedział by przez tel. co robić , mam pewność , że nie chodzi mu o kasę za wizytę )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Nie mam , ale nie będę mu nic podawać , bo to nie wygląda na zatwardzenie , poza tym wet mnie przeraził bo sam się bardzo przestraszył i kazał przyjechać ( to taki zaprzyjaźniony wet , więc gdyby nie miał wątpliwości to powiedział by przez tel. co robić , mam pewność , że nie chodzi mu o kasę za wizytę )[/QUOTE]

przystojny pan Łukasz??
moze wybrać się z Tobą??

Link to comment
Share on other sites

Ciotki zapamiętać tą ważną chwilę , dzisiaj o godzinie 18:42 miki zrobił kupkę :) , ale u wet byliśmy , zatwardzenie straszne miał , od razu na miejscu dostał no-spe coś na L , ale oczywiście całej nazwy se nie przypomnę . Była też nie miła niespodzianka Miki ( taki chwilowe imię , jakoś go muszę wołać ) miał pchełki , ale dostał od razu Frontline i już paskudy pozdychały . Oczywiście od razu całe moje towarzystwo muszę potraktować , bo już pewnie pcheły przelazły :/ . Miki ma też mocno powiększone węzły chłonne , ale mamy nadzieję , że to nie jest zwiastun jakiegoś przeziębienia , ale dobrze jakby go wet gdzieś za tydzień zobaczył . Zresztą , za tydzień powinien mieć pierwsze szczepienia i tu moja prośba może jakaś pomoc finansowa , bo ja już nie wyrabiam , a mój TZ za każdą wizytą u wet , zoologiku , bardzo dziwnie na mnie patrzy :D

Link to comment
Share on other sites

ufff dobrze ,ze nic powaznego
Majki ja wiem wiem , ale teraz odpadam z Dt przez dwa tygodnie , bo bede w domu w porywach narazie bede sie mlodzieza wyreczac w opiece nad stadem swoim i nie chce im dorzucac dodatkowej opieki zeby nie mialy wumowki na paly w szkole " bo wiesz no nie mialam czasu przeciez sie uczyc" :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...