Jump to content
Dogomania

SZCZENIAKI DO UTOPIENIA!-potrzebna pomoc finansowa/DS/DT!


shishka

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedzą:)dostałam dziś paczkę z karmą dla juniorków i wcinają chętnie.
Jeden jedzie już jutro-biały lub kudłaty samiec.Jedzie do Dąbrowy do bardzo fajnej Pani,uświadomionej adopcyjnie:)Pan cieszył się,że wreszcie je zabieram bo suka już coraz mniej miała ochotę karmić i uciekała gdy one próbowały.U pani z Dąbrowy moja znajoma (też z Dąbrowy) może zrobić wizytę po adopcyjną.Ta druga Pani którą też się zajmę bo już się umówiłyśmy też zabiera lada dzień któregoś z samców.Został Pan z Tychów i dziewczyna z Bytomia.

Link to comment
Share on other sites

no bo sie nie odezwała jeszcze a opis wciąż ten sam...Ale dalej mam nadzieje:)
Maluchy ciągle śpią:)zaczynają już powarkiwać,poszczekiwać itp:)
Spodziewałam się rewolucji żołądkowych bo pan nakarmił dziś psiaki pomidorową z makaronem z dużą ilością śmietany...ale póki co żadnej koopki:)Maluchy wcinają żarełko dla juniorów bo odebrałam dziś paczkę od Olci^^:)

Link to comment
Share on other sites

biały chłopak pojechał do Dąbrowy.Właściciel prosi żeby dwa tam zanieść na jakiś czas bo podobno suka świruje...czułam,żeby wszystkich nie brać, a niby mówił,że nie karmi już...

Zaniosę jej dziś 2 brązowe suczki,żeby się nie męczyła biedulka...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jestem w szoku...nr konta podawałam tylko Olci^^ i Pasidelli od których dostałam już przelewy a nagle przyszedł kolejny...Muszę się tylko dowiedzieć kto go zrobił bo nie wiem czy to na pewno z forum,czy to nie moje stypendium itp.Bo jeśli to od kogoś z Was to mogę zrobić sterylkę...!!!:)Piękny pierwszy dzień wiosny...Nie wierzę,to chyba jakiś cud:)
Dwa maluchy juz zaniesione,Misia była w siódmym niebie jak je zobaczyła...Niech tam pobędą kilka dni.
Jasne,że umowa spisana:)Dziewczyna wiedziała o co chodzi bo ma kota z adopcji:)
Dziś może Muniek czyli ten najbardziej kudłaty żarłok pojedzie do domku w Tychach.
Na brązowego samca też mam już chętną z allegro-ale dopiero ma dać znać.Tak więc została by brązowa dziewczyna,brazowa dziewczyna z białymi ciapeczkami na mordce no i biała dziewczynka,która kusi mnie i kusi...i rozsądek i serce mówią co innego...Jeśli znajdzie się dla niej super,hiper dom to odpuszczę a jeśli tylko super to pomyślę...:)

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie sa to pieniadze od dziewczyny z miau-tzn.któregoś z jej znajomych :)
Co do białej suni...ciągle myślę i myślę i jeszcze do końca nie zdecydowałam,najbardziej martwi mnie brak kasy,czasu,to czy jak wyjedziemy gdzieś będzie miał się nią kto zająć i parę innych rzeczy...:)TŻ się zapierał,żeby jej nie zostawiać,że jeśli już coś to marzy o labradorze itp.a wydrukował 5 umów a nie 6 i co chwilkę idzie po nią do łazienki,nosi na rękach,przytula,przynosi do łóżka itp:)Tak to jest z facetami....:)

Link to comment
Share on other sites

znajoma tż-a jest na nią chętna...a zdecydowaliśmy,że jeśli już coś to oddamy ją jeśli ktoś z rodziny/znajomych będzie ją chciał a jeśli nie to zostaje i koniec.Tak postanowiliśmy...i odezwała się ona,jak na złość:)Zobaczymy co z tego wyjdzie,póki co oba maluchy śpią jak zabite na moich kolanach...:)I cieszę się tą chwilą:)Będę za nimi tęsknić ale cóż,jak się bierze do siebie na tymczas to trzeba mieć twarde serce niestety...i nie zakochiwać się,choć to tak trudne...:/

Link to comment
Share on other sites

No nie dziwie ci się i cieszę się,że takie postępy zrobiła.Suczka w sensie mamusia?Chyba dobrze,niestety nie mam możliwości stałej kontroli co o niej ale podobno jest lepiej odkąd te dwa maluchy się jej odniosło.Niech tam pobędą z tydzień skoro właściciel nie robi problemów a jak tylko stwierdzi,żeby już je brać to wezmę.Szczeniorki właśnie się nażarły i nareszcie poszły spać...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...