Jump to content
Dogomania

Psy skazane na śmierć?? artykuł na onecie


kulkaster

Recommended Posts

Wczoraj było o tej sytuacji mówione w "Prosto z Polski" na tvn,policja nic nie może zrobić,włascicielka jest z wykształcenia prawnikiem i śmieje się zewszystkich po kątach,psy musza czekać do 16 marca na decyzję jakiegoś urzędu który zezwoli na wejście na posesję.Oto nasze prawo polskie ukochane(jedno wielkie g...o)

Link to comment
Share on other sites

dom stoi opuszczony, nikogo tam nie, sasiedzi stoja a raczej siedza w cieplych bamboszach bo tak wygodniej. skoro TOZ nie moze, to moze zwykly czlowiek moglby zrobic dziure w plocie i psy wyprowadzic? np kuszac kielbasa?
co za cholerny kraj....dziecko zakatowane za sciana drze sie jak opetane a sasiedzi tez nic nie robia....psy zdychaja pod plotem ale nic nie mozna zrobic bo to bezprawne....

Link to comment
Share on other sites

Policja nic nie może ? Kto ustanawia przepisy w tym kraju ? Dla kogo są te przepisy ?
Za co płaci podatnik ? Za to żeby w TV puścili mu reportaż jak to policja nic nie może ?
Na cholerę mi taka policja ?
Na cholerę mi takie partie , które dostąją ponad 100 milionów na działalność ?
Na cholere mi taki rząd ?
Na cholerę mi nowe wybory ?

A Premierowi znowu UROSŁO , w popularności wg OBOPu .

Ze zwierzętami nikt się nie liczy ?
To my , miłośnicy zagłosujemy na tego który wyraźnie powie , CO ZROBI i KIEDY , dla zwierząt !
Zgadzacie sie ? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...