Jump to content
Dogomania

Muszu - mały Afrykańczyk w polskich realiach


Kaya

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']O fajnie ze stronka zaktualizowana, bo ja czasem zaglądałam a tam ciągle to samo.[/QUOTE]

Po prostu miałam zmieniane dane do logowania i popsuł mi się program w którym zawsze robiłam aktualizacje i tak jakoś wyszło ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Najpierw trzeba zrobić te zdjęcia, a pogoda kompletnie jak na razie rujnuje wszystkie moje plany :(

W dodatku teraz doszła nam taka jedna sprawa i musimy całą firme taty przenieść do nas i dom cały zawalony do sierpnia, więc fotki domowe tez nie bardzo wchodzą w gre, mój pokój zresztą też teraz to jest w opłakanym stanie, bo nie mogę się zebrać i posprzątać, a jak już posprzątam to do końca dnia już mogę się spodziewać, że znowu będzie zawalony, bo teraz wpadam tam tylko wrzucam rzeczy i wychodzę, a jeszcze doszła mi produkcja rozet, bo się ludzie w ostatniej chwili pobudzili, że nic nie ma na Sopot dla anglików :/

Zaraz się zbieram i muszę iść do psiego salonu sprawdzić czy mają wolne miejsca dla Kaji i Fiolki (Fiolka pierwszy raz w życiu Kaja drugi pójdą do psiego fryzjera zobaczymy czy efekt będzie fajny jak tak to będę je częściej podrzucać, bo to baaardzo bliziutko), zrobić zakupy w Krakvecie ogarnąć do porządku zakołtunioną Fiolke, bo przecież to po wyjściu do lasu zawsze wraca w opłakanym stanie, bo tu jezioro zaraz wytarzać się igiełki się w sierść powbijają jak wyschnie to znowu kąpiel w jeziorze i tak w kółko... Potem zrobie z 3 rozety, poukładam trochę papiery psie, bo ostatnio mi się też w nich bałagan zrobił iiii ... jutro może przyjedzie Muszu znowu do nas, z rana skocze na joge wrócę i jakoś dzień nam znowu zleci może jak nie będzie padać to będę musiała skoczyć na Dąbrowe poćwiczyć z dwoma psami przed Sopotem wrócę, spacerki i dalej zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oooo, cienko to widzę....
No, dobra! Czekamy - tak czy siak - na Sopot:)A wtedy nie dopuszczę, o nie!!!!!!!!

pzdr.[/QUOTE]

W Sopocie, a przynajmniej w sobote jestem do dyspozycji, ponieważ oprócz wystawienia Muszu nie robię kompletnie nic, przywiozę namiocik leżaczek i pierwszy raz na wystawie sopockiej może uda mi się choć chwilę nie biegać pomiędzy ringami ;) ew. drobne zakupy na stoiskach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O, tak całkiem to nie będziesz się lenić, bo przy prezentacji na ringu i potem przy Gr.Hodowlanej na pewno będa potrzebne Twoje ręce:)

pzdr.[/QUOTE]

No ale w porównaniu do lat ubiegłych to tegoroczny Sopot zapowiada się bardzo spokojnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']No i niestety z naszego spaceru też nic nie wychodzi ...[/QUOTE]

A może pod koniec tygodnia? ;) Ja na pewno do środy jestem zajęta, bo ostatnio mi trochę rzeczy się nawarstwiło, ale po środzie chyb mam już luz, a bynajmniej mam taką nadzieje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...