Jump to content
Dogomania

obóz Canis Sapiens


Klaudica

Recommended Posts

Do końca lutego, to ja się przejęzyczyłam, przepraszam :) Jeszcze raz :D Informacje o obozie, gdzie będzie, jaka cena pojawią się do końca lutego. Miejsc będzie na 13 ;) par psio-ludzkich w turnusie lipcowym i po 10 na sierpniowe. W maju 12 par. Oczywiście ilość osób towarzyszących nie będzie ograniczona ;) Czyli z jednym psem może pojechać np cała pięcioosobowa rodzina. Uwaga: to nie są wyjazdy typu Wandrus, to są wyjazdy szkoleniowe, nastawiamy się na bardzo ciężką pracę z psem od rana do wieczora. Kiedy psy odpoczywają, właściciele mają wykłady teoretyczne. Wstajemy wcześnie rano na tropienie i kładziemy się późno spać bo długo rozmawiamy przy grillu ;) Do tego na obóz przyjeżdżają często cale rodziny, dorosłe osoby z psem, nie tylko młodzież.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Moniasek']Do końca lutego, to ja się przejęzyczyłam, przepraszam :) Jeszcze raz :D Informacje o obozie, gdzie będzie, jaka cena pojawią się do końca lutego. Miejsc będzie na 13 ;) par psio-ludzkich w turnusie lipcowym i po 10 na sierpniowe. W maju 12 par. Oczywiście ilość osób towarzyszących nie będzie ograniczona ;) Czyli z jednym psem może pojechać np cała pięcioosobowa rodzina. Uwaga: to nie są wyjazdy typu Wandrus, to są wyjazdy szkoleniowe, nastawiamy się na bardzo ciężką pracę z psem od rana do wieczora. Kiedy psy odpoczywają, właściciele mają wykłady teoretyczne. Wstajemy wcześnie rano na tropienie i kładziemy się późno spać bo długo rozmawiamy przy grillu ;) Do tego na obóz przyjeżdżają często cale rodziny, dorosłe osoby z psem, nie tylko młodzież.[/QUOTE]

O .! I to mi sie podoba ; )
Czy głupotą będzie zabranie na ten obóz Kufy ? Ma ona przeciez 9.5 roku .
co prawda ciągle się uczy nowych rzeczy , no i hopsa ; ) także kondycje jak na swój wiek ma dobrą ; )
My byśmy jechały na obóz sierpniowy .!
I liczba osób jest suuuper !

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co porównywać cen z ub. rokiem jak na razie bo nie mamy jeszcze miejsca ustalonego. Ciągle wisimy na telefonach i przeszukujemy internet. Co jakieś fajniejsze to albo nie chcą tylu psów albo grup w lato.Ostatnie fajne miejsce ktore znalazlysmy ale nie chcieli nas wychodzilo za tydzien 1100zl z noclegiem, wyzywieniem i szkoleniem. I w tych okolicach cenowych szukamy.

Link to comment
Share on other sites

Uwierz mi , że zniszczenia po kilku psach mogą być ogromne , wystarczy zostawić psa samego i już jest domek zdemolowany , Wiem to bo byłam 3 razy na wandrusie i te domki po tych wszystkich psach są w stanie strasznym , drzwi całe rozdrapane , meble po obgryzane . Także dla tego nas nie chcą xDD

Link to comment
Share on other sites

Od wielu lat mamy obozy klikerowe (co roku od 2001 roku) i naprawdę jakiekolwiek zniszczenia to na palcach można policzyć. Każdy właściciel powinien odpowiadać za swojego psa, rozumiem że coś się może zdarzyć, wypadki i wpadki bywają ale nie na tak ogromną skalę jak piszesz Guptasek. Jak jest tak jak pisze Guptasek to skwitować tylko tak można: nieodpowiedzialni właściciele. Na pewno za wszystkie wyrządzone szkody musi płacić właściciel. Takie jest życie ;) I to nie tylko psa. Jeżeli matka z dzieckiem jedzie na wczasy i dziecko wybije szybę w oknie to za to odpowiada.

Link to comment
Share on other sites

No oczywiście , że jest to wina właściciela . Ale takie sytuacje mają miejsce , Bo moja mama szukała ośrodka dla wandrusa i odmawiali przez to , że młodzież z psami , a psy niszczą i było stanowcze NIE .
No a jak sie okazazuje są ośrodki które przyjmą ludzi z psami na obóz ;) i Chwała im za to ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...