Jump to content
Dogomania

Chrzanów-mały, czarny piesek, ma ok 1go roku, znaleziony tydzień temu


animka

Recommended Posts

Tydzień temu we wtorek został znaleziony mały, czarny piesek. Ma ok roku. Był wygłodzony i miał potworne zapalenie pęcherza. Szukamy dla niego kochającego domku, ew może komuś uciekł. Postaram się jak najszybciej wrzucić jakieś zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='animka']Tydzień temu we wtorek został znaleziony mały, czarny piesek. Ma ok roku. Był wygłodzony i miał potworne zapalenie pęcherza. Szukamy dla niego kochającego domku, ew może komuś uciekł. Postaram się jak najszybciej wrzucić jakieś zdjęcie.[/QUOTE]


Maluch czuje sie lepiej. Jest naprawdę żywy i kochający cały świat :loveu:
Przebywa u mojej sąsiadki, pokryła ona koszty leczenia oraz trzyma pieska u siebie. Niestety niedawno pożegnała swoja ukochana sunię i nie ma już fizycznie siły na kolejnego pieska z racji wieku.
Ja też nie bardzo mogę go wziąść do siebie ponieważ pracuje do późnych godzin a mój caviś jeździ ze mną do biura, niestety kolejny piesek by nie przeszedł :-(
Tak więc jeszcze raz prosze Was o pomoc w znalezieniu czarnej przytulance domu.

Link to comment
Share on other sites

Piesek jest już zdrowy. Jest bardzo żywy.
Narazie ma ten dom tymczasowy, wiem że ta Pani nie wystawi go na zewnątrz i nie zostawi ale im szybciej tym lepiej.
Ogłoszenie do Przełomu zostało dane, łącznie ze zdjęciem.
Podaję telefon do kontaktu 608214651

Link to comment
Share on other sites

Witam!!!!!!
Jestem corka pani , ktora znalazla i uratowala tego malego pieska:multi:.Piesek znalazl dom niedaleko Chrzanowa, dom z ogrodem z 5 letnia bokserka, kotem i zolwiem.
Najwazniejsze z tego sa ogrod i bokserka, bo jest to stworzenie niezmiernie zywe i towarzyskie.
Pies ma zapewniona opieke weterynarza po chorobie pecherza i bedzie wykastrowany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...