Jump to content
Dogomania

Galeria Pączusia <3


Connected

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamewa']Cześć Pączule....horrory to ja ubóstwiam,także lubię się bać a im film straszny to tym lepiej..gorzej jest tylko jak wyłącze telewizor i słyszę tą ciszę i te tykanie zegara tik tik tik..wtedy jestem zła że się skusiłam na oglądanie i teraz mam....he he.
Zdjęcia Pączka super.[/QUOTE]

[quote name='Connected']Ja to już podczas filmu się rozglądam , bo myślę że mi coś wyjdzie za łóżka albo z szafy jakiejś:evil_lol: no i najgorsze jest to jak się zachce do łazienki :-([/QUOTE]
a dobrze wam tak :evil_lol: :evil_lol::evil_lol:
w sumie jak się człowiek boi to znaczy,że film dobrze zrobiony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected']Ja to już podczas filmu się rozglądam , bo myślę że mi coś wyjdzie za łóżka albo z szafy jakiejś:evil_lol: no i najgorsze jest to jak się zachce do łazienki :-([/QUOTE]
mam dokładnie tak samo
nawet z Mejsi boje sie wieczorem wyjść kawałek dalej od domu , M sie śmieje że przecież z psem ide . PIES hihihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected']Ja to już podczas filmu się rozglądam , bo myślę że mi coś wyjdzie za łóżka albo z szafy jakiejś:evil_lol: no i najgorsze jest to jak się zachce do łazienki :-([/QUOTE]

:evil_lol: Dla mnie też najgorzej jest jak mam iść do łazienki.:evil_lol:

[url]http://i51.tinypic.com/20ix3du.jpg[/url] :loveu:
Cześć Weroniczko :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']:evil_lol: Dla mnie też najgorzej jest jak mam iść do łazienki.:evil_lol:

[url]http://i51.tinypic.com/20ix3du.jpg[/url] :loveu:
Cześć Weroniczko :multi:[/QUOTE]

No to dziewczyny nocniczek sobie postawcie koło łóżeczka i nie będziecie się bały iść do łazienki hi hi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Cześć Wiki:multi:[/QUOTE]

Witam :multi:

[quote name='*kleo*'][URL]http://i54.tinypic.com/2niphjn.jpg[/URL] pies tropiący pierwsza klasa :p

Cześć :)[/QUOTE]

on teraz i tak mniej 'tropi' , kiedyś to nosa od ziemi nie odrywał :evil_lol:
[quote name='chrupcia'][url]http://i54.tinypic.com/2niphjn.jpg[/url] Weronika powinnaś go przechrzcić na imię Tropek :evil_lol:

Cześć :)[/QUOTE]
pasowało by , ale pączuś i tak się ostatnio sprawdza bo coś mi się wydaje że kawaler się rozrasta w szerokości :evil_lol:
[quote name='slawi']a dobrze wam tak :evil_lol: :evil_lol::evil_lol:
w sumie jak się człowiek boi to znaczy,że film dobrze zrobiony[/QUOTE]

racja :lol:
[quote name='dysia-u']mam dokładnie tak samo
nawet z Mejsi boje sie wieczorem wyjść kawałek dalej od domu , M sie śmieje że przecież z psem ide . PIES hihihihi[/QUOTE]
takie z tych naszych yorczków psy obronne, co my byśmy musieli je bronić ;)
[quote name='jot11']:evil_lol: Dla mnie też najgorzej jest jak mam iść do łazienki.:evil_lol:

[url]http://i51.tinypic.com/20ix3du.jpg[/url] :loveu:
Cześć Weroniczko :multi:[/QUOTE]
Cześć Jolcia :multi::multi:

[quote name='agamewa']No to dziewczyny nocniczek sobie postawcie koło łóżeczka i nie będziecie się bały iść do łazienki hi hi:evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Viky i Ja']Albo pampersa na wiadomą część ciała :diabloti:[/QUOTE]

wy to jesteście pomysłowe :evil_lol: trzeba opatentować :cool3:


Witam sie z wami dziewczyny, dziś mam straszny dzień... w nocy obudził mnie ból brzucha , leżałam z pół godziny nie mogąc zasnąć przez ten straszny ból, rano jak wstałam znów mnie boli. no i klops - musiałam zostać w domu. Od godziny 7 do tej pory boli mnie ten brzuch... [SIZE="1"] , ani tabletki ani termofor nie pomagają.. [/SIZE] Mam nadzieję że żadnej galerii nie ominęłam, pozdrawiam was serdecznie :bye:

Link to comment
Share on other sites

Ojeje jak ja nie lubie bólu brzucha, jak byłam mała to co drugi dzień bolał mnie brzuch, robiłam wszystkie badania i nic nie wyszło, ale na szczęście już teraz nie boli :multi:
przez te bóle prawie codzienne brzucha to wole jak mnie głowa boli, jakoś szybciej mi przechodzi :p


Weronika przyszłam znowu z dobrą wiadomością :cool3: jeszcze jutro i dłuuuuuuuuuugi weekend :multi:

Link to comment
Share on other sites

A tam ten długi weekend, jakoś u mnie niezbyt się ciekawie zaczyna.. Może jutro będzie lepiej :)
Dziś już lepiej jest , tym razem tabletka i termofor pomogły, ale zostałam i tak w domu na wszelkiego, bo po co się już męczyć ten ostatni dzień w szkole - jeszcze problem ze zwolnieniem ze szkoły by był , jakby mnie dopadło. Poza tym po wczorajszym byłam wykończona..

Kasiu co do twojej opowieści to współczuję.. Pamiętam że kiedyś w podstawówce miałam przez kilka dni straszny ból brzucha. Non stop.. nie pamiętam co mi wtedy było. Nienawidzę jak mnie brzuch boli..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected']A tam ten długi weekend, jakoś u mnie niezbyt się ciekawie zaczyna.. Może jutro będzie lepiej :)
Dziś już lepiej jest , tym razem tabletka i termofor pomogły, ale zostałam i tak w domu na wszelkiego, bo po co się już męczyć ten ostatni dzień w szkole - jeszcze problem ze zwolnieniem ze szkoły by był , jakby mnie dopadło. Poza tym po wczorajszym byłam wykończona..

Kasiu co do twojej opowieści to współczuję.. Pamiętam że kiedyś w podstawówce miałam przez kilka dni straszny ból brzucha. Non stop.. nie pamiętam co mi wtedy było. Nienawidzę jak mnie brzuch boli..[/QUOTE]

Mam nadzieję,że już lepiej się czujesz?
Sprawdzone: no spa ale brana już od dnia przed:)

Link to comment
Share on other sites

Mnie czasami też w nocy budzi - ale potworny skurcz w nodze. Rzadko mi się zdarza, ale zdarza. I nie wiem od czego... to jest taki okropny skurcz, że leżę na łóżku, skręcam się z bólu, i nie mogę ruszyć nogą. To nie jest zwykłe mrowienie, czy kłucie, to jest takie 'rwanie', nie wiem jak to nazwać. Okropne uczucie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']najgorzej jednak wspominam ból porodowy..ale nie będę się tu rozdrabniać na jego temat(po co mam straszyć..)[/QUOTE]

No właśnie Aga,nie strasz młodzieży. :shake: :diabloti:

Cześć Werka :multi:
Współczuję bólu brzucha :calus:

Link to comment
Share on other sites

Hej Werka :multi:

Mam nadzieję, że już lepiej? Znam to cierpienie, kilka lat temu miałam miesiącami taki ból brzucha, że płakałam z bólu non stop :( okazało się, że mam refluks i po wzięciu tabletek od razu się poprawiło. Ale czasem jeszcze mnie ból weźmie, ale biorę wtedy swoje tabletki i jest ok :p

jesienny Pączulek [url]http://i51.tinypic.com/2e2gh9s.jpg[/url] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Cześć Weronika:)współczucia..u mnie dobrze spisuje się no-spa.Nigdy nie potrafiłam poradzić sobie z bólem brzucha,zawsze chodziłam po ścianach...najgorzej jednak wspominam ból porodowy..ale nie będę się tu rozdrabniać na jego temat(po co mam straszyć..)[/QUOTE]
Cześć Aga , ból brzucha to coś potwornego.. ja jeszcze nie jestem zbyt wytrzymała - masakra.
A tam zaraz straszyć , musimy wiedzieć co nas czeka :eviltong:

[quote name='slawi']Mam nadzieję,że już lepiej się czujesz?
Sprawdzone: no spa ale brana już od dnia przed:)[/QUOTE]
Tak , już dobrze :lol:

[quote name='FREDZIU']Cześć, witamy sie po długim czasie. Dzięki za odwiedzinki. Twoja mala pocieszka- super Pączuś:loveu:
Ból brzucha brrrrrrrr, mam nadzieję ze juz ok:shake:[/QUOTE]
Hej :multi: witam się . Oj pocieszka pocieszka, ostatnio spokoju w ogóle nie daje mi bo tylko bawić by się chciał .. :evil_lol:
Na szczęście już z brzuchem ok :multi:

[quote name='Karolina.']Mnie czasami też w nocy budzi - ale potworny skurcz w nodze. Rzadko mi się zdarza, ale zdarza. I nie wiem od czego... to jest taki okropny skurcz, że leżę na łóżku, skręcam się z bólu, i nie mogę ruszyć nogą. To nie jest zwykłe mrowienie, czy kłucie, to jest takie 'rwanie', nie wiem jak to nazwać. Okropne uczucie :shake:[/QUOTE]
ja kiedyś miałam okropny skurcz w stopie, podobno od braku witamin :oops:
musisz się do lekarza wybrać bo to nigdy nie wiadomo :roll:

[quote name='jot11']No właśnie Aga,nie strasz młodzieży. :shake: :diabloti:

Cześć Werka :multi:
Współczuję bólu brzucha :calus:[/QUOTE]

Cześć Jola :cool3:
dzięki, na szczęście już wszystko jest dobrze :multi:

[quote name='kiniaaa']Hej Werka :multi:

Mam nadzieję, że już lepiej? Znam to cierpienie, kilka lat temu miałam miesiącami taki ból brzucha, że płakałam z bólu non stop :( okazało się, że mam refluks i po wzięciu tabletek od razu się poprawiło. Ale czasem jeszcze mnie ból weźmie, ale biorę wtedy swoje tabletki i jest ok :p

jesienny Pączulek [URL]http://i51.tinypic.com/2e2gh9s.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE]

Cześć Kinia :cool3: lepiej, stanowczo lepiej :)
oj nie zazdroszczę ... cieszę się że mi już przeszło , wymęczyło mnie to za wszystkie czasy :oops:


Dziewczyny , na poprawę humoru postanowiłam zrobić ciasto :evil_lol: co prawda zdjęcie z internetu , ale to taki tam szczególik :lol: Częstujcie się :cool3:
[IMG]http://i55.tinypic.com/2gtn1vm.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ale mi smaczka tym ciasteczkiem zrobiłaś , mniam mnia
a na skórcz w łydkach kup sobie magne B6 to zestaw witamni z magnezem
ja miałam takie skurcze że potem robiła mimsie aż taka dziura w łydce
po jednym opakowaniu ustąpiło
polecam , bo mnie to lekarz polecił
1 tabl dziennie żadna fatyga a pomoc pewna

Link to comment
Share on other sites

Oj Weronika aż ślinka cieknie :p
U nas w domu też ciasto, moja młodsza siostra zrobiła murzynka :razz:
Jesień na całego, nic tylko siedzieć w domu i opychać się słodyczami... :p a później na wiosnę gubić te kilogramy :p dlatego ja ostrożnie z tymi słodyczami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']ale mi smaczka tym ciasteczkiem zrobiłaś , mniam mnia
a na skórcz w łydkach kup sobie magne B6 to zestaw witamni z magnezem
ja miałam takie skurcze że potem robiła mimsie aż taka dziura w łydce
po jednym opakowaniu ustąpiło
polecam , bo mnie to lekarz polecił
1 tabl dziennie żadna fatyga a pomoc pewna[/QUOTE]
o dzięki, na pewno się przyda. Ale jak na razie już kawałek czasu skurcz się nie pojawiał :p

[quote name='kiniaaa']Oj Weronika aż ślinka cieknie :p
U nas w domu też ciasto, moja młodsza siostra zrobiła murzynka :razz:
Jesień na całego, nic tylko siedzieć w domu i opychać się słodyczami... :p a później na wiosnę gubić te kilogramy :p dlatego ja ostrożnie z tymi słodyczami...[/QUOTE]
Ja tam średnio lubie się opychać słodyczami , tak od czasu do czasu tylko jak mnie najdzie ochota :evil_lol::evil_lol:
Ale co racja, to racja - na jesienne smutne wieczory najlepsze chyba coś słodkiego :eviltong:

[quote name='*kleo*']Cześć Pączki :p

Moje ciacho najulubieńsze :loveu: Ale mi teraz smaka narobiłaś, chyba poszukam czegoś słodkiego :evil_lol:[/QUOTE]

Cześć :cool3: o to trafiłam :evil_lol:
właśnie mi też się zachciało od tego czytania, muszę iść ukroić :evil_lol:


[quote name='agamewa']Weronika ale narobiłaś smaku tym ciachem,mniam,mniam....przydało by się do kawy;)[/QUOTE]

Aga to wpadnij do mnie na kawkę i ciasto :evil_lol::evil_lol:


Witam się z wami , pogoda okropna - nic się nie chce, i samopoczucie nie za ciekawe .. Ide , muszę jeszcze jakieś zaszyty przepisać bo od koleżanki pożyczyłam. Później pójdę z Pączkiem na dwór. Łobuz mały nie daje mi spokoju , jak taka pogoda to nawet się nie wylata biedak na tym dworze to i potem mnie męczy . :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...