Jump to content
Dogomania

Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji


Klaudia:-)

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Red merlaki to nie jest mój ulubiony kolorek,chciałam albo czekolade albo czarną. Chciałabym z maluchem pobawić się w sport,ale też pare razy ją wystawić.Tak naprawdę co będziemy robić okaże się dopiero za jakiś czas,zobaczymy co nam będzie sprawiało najwięcej przyjemności:-) Ale nie ukrywam,że chciałabym z nią pobawić się w agility. W sobote byliśmy u mauchów i są naprawde boskie:-) Już się nie mogę doczekać przywiezienia jej do domu:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Red merlaki to nie jest mój ulubiony kolorek,chciałam albo czekolade albo czarną. Chciałabym z maluchem pobawić się w sport,ale też pare razy ją wystawić.Tak naprawdę co będziemy robić okaże się dopiero za jakiś czas,zobaczymy co nam będzie sprawiało najwięcej przyjemności:-) Ale nie ukrywam,że chciałabym z nią pobawić się w agility. W sobote byliśmy u mauchów i są naprawde boskie:-) Już się nie mogę doczekać przywiezienia jej do domu:-)[/QUOTE]

Gratulacje :multi::multi::multi:. Ostatnio na psim przedszkolu w JB szkole doszły mnie wieści, że u Ciebie się stadko powiększa... u nas już większe :cool3: i tylko sąsiedzi patrzą jak na wariatów :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Tak naprawdę wszystkie ostatnie psie wizyty w naszym domu miały na celu przyzwyczajenie Miki do drugiego psa w domu. W okolicy świąt dołączy do nas czekoladowa borderka z czeskiej hodowli:-)[/quote]
Jeeeeee, ale radość, co? Czeska słodka Czekoladka...:loveu:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...