Jump to content
Dogomania

Mika MA DOMEK ! Jamniczkowy mix bez oczka


noexist

Recommended Posts

czy Mika ma juz zrobione jakies ogłoszenia ?bo nie widze linków od ogłoszen ani nie wyczytałam zeby ktos ja ogłaszał.
Jesli nie ma jeszcze ogłoszen to zróbcie jeszcze jakies inne fotki,ja jej zrobie ogłoszenia i podajcie kontakt do ogłoszen,najlepiej do siebie nie do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mika się czuje całkiem nieźle - ma dwie dziewczyny do towarzystwa, ale tęskni za człowiekiem. Apetyt jej dopisuje, ale nadal szczupła - może trzyma linię? ;) Oby jak najdłużej - w końcu po sterylizacji większość psów tyje...

Dzisiaj - jutro będzie allegro.

Co do ewentualnej szansy na to, żeby Mika była szukana przez GW - raczej niewielka. Mika jest w schronisku od około miesiąca, a ostatnio zgłoszono nam kilka zaginionych jamników, więc myślę, że te ogłoszenia będą ich dotyczyły...
Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - dziewczyna znowu skacze w górę.

Link to comment
Share on other sites

a oprócz tego były jeszcze te dwa psiaki, może je też wypatrzyłaś tam: w sylwestra zaginęła suczka, sznaucer z sierścią średniej długości, bez obroży 510 760 441. drugi - ratlerek, miał czerwoną obrożę, kulał na tylną łapkę 662 204 291. może też trafiły do schroniska to pisze. pozdro;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...