Jump to content
Dogomania

Drzonków 6-7.03.10


J & A

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

kl.otwarta
[B]LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr

[/B]Z wielkim spokojem i kulturą, pragnę zapytać się właścicielki, dlaczego pies który ma już tytuł championa polski wciąż wystawiany jest w klasie otwartej? Czy otrzymany przez niego tytuł nie upoważnia go do startowania w klasie wyżej o która tak zaciekle walczy dalej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikon']Z tego co mi wiadomo pies nie ma potwierdzonego tytułu Championa, bodajże dopiero w Rzeszowie tytuł zakończył, wcześniej nie zawsze, mimo lokaty I, otrzymywał wnioski CWC.[/QUOTE]
To dlaczego już w Głogowie miał opis w katalogu CH.PL??

Link to comment
Share on other sites

[B]Pies z tytułem Champion Polski czy innych champion dorosły może iść w klasie pośredniej jeśli nie przekroczył wieku w danej klasie. A w klasie otwartej i chempionów mogą być wystawiane psy z tytułami championów. Nie ma zakazu wystawiania championa w klasie otwartej. Więc to tylko zależy od właściciela w jakiej klasie będzie prezentowany. Na ringach tyle championów idzie w klasie otwartej że nie ma o co mieć żalu![/B]

Link to comment
Share on other sites

W Odpowiedzi na :
[quote name='guina']kl.otwarta
[B]LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr[/B]

Z wielkim spokojem i kulturą, pragnę zapytać się właścicielki, dlaczego pies który ma już tytuł championa polski wciąż wystawiany jest w klasie otwartej? Czy otrzymany przez niego tytuł nie upoważnia go do startowania w klasie wyżej o która tak zaciekle walczy dalej?[/QUOTE]

[B][SIZE=2][COLOR=red]Upoważnia ale nie zobowiązuje.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Jest o co mieć żal i jest o co mieć halo!
Pies wystawiany jest nie tylko na wystawach krajowych w klasie otwartej ale także na międzynarodowych których nie jest zbyt wiele, blokując przy tym ukończenie championatu innym psom, brakuje mi jednego cwc wiec mam prawo być oburzona ze kolejny raz spotykam się z da vincim na ringu gdy jemu zwycięstwo jest kompletnie do niczego nie potrzebne.
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]A może właścicielka boi się klasy championów i poważnej konkurencji i spotkać na swojej drodze jakiegoś "wymiatacza"??[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
wiec woli eliminować tą która chce do tej wyższej klasy się dostać?[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='husky_strzegom'][B]Pies z tytułem Champion Polski czy innych champion dorosły może iść w klasie pośredniej jeśli nie przekroczył wieku w danej klasie. A w klasie otwartej i chempionów mogą być wystawiane psy z tytułami championów. Nie ma zakazu wystawiania championa w klasie otwartej. Więc to tylko zależy od właściciela w jakiej klasie będzie prezentowany. Na ringach tyle championów idzie w klasie otwartej że nie ma o co mieć żalu![/B][/QUOTE]


Zobacz Łukasz jak Twoje opinię się zmieniają, całkiem nie dawno zarzucałeś mnie że nie powinnam wystawiać
zaledwie 10 miesięcznej Lolity w klasie młodzieży więcej bo blokuję Twoją Granę !!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Ewo[/B] czas w klasie młodzieży na skończenie championatu jest bardzo krótki i wystaw międzynarodowych w moim przypadku było mało, a w otwartej możesz kończyć championat do woli. A widzisz dziś zdarzyło się że utytułowane weterany powyżej 8 lat mają iść w otwartej i nie mam o to pretensji,;)
Wszycy moga mieć do siebie pretensje o to że pies idzie w poś. a już może iść w otwartej. To tylko dobra wola właściciela w jakiej klasie będzie wystawiony pies.

A tak w ogóle to ja najpierw [U][B]Ciebie prosiłem[/B][/U] o to byś dała nam szanse na jakiejś wystawie. Ja na twoja odpowiedź powiedziałem Ci że blokujesz w ten sposób klasę!
Z resztą mówiłaś że będziesz z Loli na wszystkich międzynarodówkach na które jechałem, a nie pojawiłaś się na żadnej.
[COLOR=DarkRed][B]Więc dziękuję Ci za umożliwienie skończenia nam Młodzieżowego Championatu Polski :)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='husky_strzegom'][B]Ewo[/B] czas w klasie młodzieży na skończenie championatu jest bardzo krótki i wystaw międzynarodowych w moim przypadku było mało, a w otwartej możesz kończyć championat do woli. [/QUOTE]
Tak ale pies ma też swoją formę wystawową która chcę wykorzystać i wtedy próbować kończyć championat, nie będę czekała aż pies wylinieje by zacząć go wystawiać mając nadzieje że wtedy akurat da vinci nie będzie wystawiany. Efekt będzie taki że zaczną kłębić się w klasie otwartej psy, ciągle blokowane i ta klasa będzie najbardziej obstawiona. Kolejne małe CWC nic nieda da vinciemu prócz chorej satysfakcji właścicielki że znów wygrał z nie championami i uniknął walki z psami klasy wyżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='husky_strzegom'][B]Ewo[/B] czas w klasie młodzieży na skończenie championatu jest bardzo krótki i wystaw międzynarodowych w moim przypadku było mało, a w otwartej możesz kończyć championat do woli. A widzisz dziś zdarzyło się że utytułowane weterany powyżej 8 lat mają iść w otwartej i nie mam o to pretensji,;)
Wszycy moga mieć do siebie pretensje o to że pies idzie w poś. a już może iść w otwartej. To tylko dobra wola właściciela w jakiej klasie będzie wystawiony pies.

A tak w ogóle to ja najpierw [U][B]Ciebie prosiłem[/B][/U] o to byś dała nam szanse na jakiejś wystawie. Ja na twoja odpowiedź powiedziałem Ci że blokujesz w ten sposób klasę!
Z resztą mówiłaś że będziesz z Loli na wszystkich międzynarodówkach na które jechałem, a nie pojawiłaś się na żadnej.
[COLOR=DarkRed][B]Więc dziękuję Ci za umożliwienie skończenia nam Młodzieżowego Championatu Polski :)[/B][/COLOR][/QUOTE]

Z Twoja "prosba" to chyba nie do konca tak bylo, prawda ? mowilam rowniez ze dopoki Lolita bedzie w kondycji to bedzie wystawiana, to wszystko na ten temat.
To ze w klasie mlodziezy jest mniej czasu to jedno ale to ze nie kazdy pies musi zostac ch to drugie, Twoja "prosba" dotyczyla zaprzestania prezentacji Lolity po tym jak skonczyla championat w wieku niecalych 10 miesiecy, i mysle ze prosba by tego mimo wszystko nie nazwala.
Jesli jednym zarzucasz blokowanie to sie tego trzymaj nawet w przypadku Twoich znajomych i jesli temat dotyczy innych blokowanych a nie Ciebie.

Oczywiscie zaden z naszych psow nie jest zgloszony do Drzonkowa, ale jak slusznie zauwazyles chociazby Angie moze isc w trzech klasach i ma do tego prawo, tak samo jak i Pegas ktory moze isc w dwoch, jednak nie zdarzylo mi sie go wystawiac w innej klasie od czasu kiedy jest championem ( poza wystawa w luksemburgu, i wystawami w krajach w ktorych CAC mozna uzyskac tylko w klaie otwartej), to samo dotyczy Angie.

Cala historia rozwinela sie na Twojej odpowiedzi, mimo ze Ewelina zapytala grzecznie dlaczego pies ktory ma juz championat nie idzie w klasie otwartej wystarczylo rowniez odpowiedziec na Tym samym poziomie i nie byloby o czym dyskutowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='husky_strzegom']Wszycy moga mieć do siebie pretensje o to że pies idzie w poś. a już może iść w otwartej. To tylko dobra wola właściciela w jakiej klasie będzie wystawiony pies.
[/QUOTE]

Klasa posrednia to klasa od 15-24 miesiaca klasa otwarta od 15 miesiaca.
Nie rozumiem wiec Twojego komentarza, pies ktory konczy 15 miesiecy moze isc w klasie posredniej otwartej mlodziezy i nawet championow, wlasciciel wybiera w ktorej isc powinien zwarzajac na wiele czynnikow, co jest chyba zupelnie normalne

Link to comment
Share on other sites

Każdy widzi swoją rację. Ja Cię poprosiłem, rozmawiałem z Tobą w tym temacie. Ewelina pewnie nie rozmaiła z Agnieszką na temat klasy itp. Wystarczy jeden głupi telefon czy nawet gg cokolwiek, na wystawie mogła podejść i pogadać! Myślę że jak by poprosiła to Aga by wystawiała go o klasę wyżej. Prośba. A nie bo należy wystawiać w championach jak już jest championem. Klasa jest dowolna. Wszytko w tym temacie.

A co do kondycji psa, to ja już nie na jednej wystawie byłem z łysym psem i jako dawaliśmy radę!. Fakt że nie były to lokaty 1 ale w Katowicach byliśmy 2 w sporej stawce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Klasa posrednia to klasa od 15-24 miesiaca klasa otwarta od 15 miesiaca.
Nie rozumiem wiec Twojego komentarza, pies ktory konczy 15 miesiecy moze isc w klasie posredniej otwartej mlodziezy i nawet championow, wlasciciel wybiera w ktorej isc powinien zwarzajac na wiele czynnikow, co jest chyba zupelnie normalne[/QUOTE]

O to mi się rozchodziło, ale źle napisałem ;)

P.S.
A co do tego że napisałaś iż będziesz z psami w Drżonkowie, to już nie raz pisałaś że będziesz a Cię nie było ;)

Link to comment
Share on other sites

A może lepiej odpuścić sobie wystawianie psa, który na championat nie zasługuje?! Owszem każdy tytuł można wyjeździć, tak jest w przypadku wielu polskich psów, nie tylko husky. Po co na siłę robić coś, czy to taka satysfakcja mieć wyjeżdżone tytuły? Czy przez to w oczach właściciela pies będzie piękniejszy?

Link to comment
Share on other sites

hmm no to musimy w takim razie WSZYSCY utworzyć listę telefonów i będziemy ustalali kto, gdzie w jakiej klasie, żeby każdy był uszczęśliwiony. Ja osobiście gg Agnieszki nie mam, telefonu też, ale spotykamy się w Drzonkowie i pewnie na każdej następnej wystawie, myślałam, że hodowcy patrzą także na innych i na swoje czyny, skoro wywalczyli swoje pozwolą walczyć innym i dać szanse, no ale myliłam się. To nie jest takie oczywiste. To trzeba USTALIĆ.

Link to comment
Share on other sites

Mi też nie było łatwo... i nadal nie jest. Ja traktuje wystawy jako oderwanie się od codziennej gonitwy. Przez te kilka lat poznałem sporo osób i ich zachowania itp... Ale za każdym razem mnie zaskakują, jedni pozytywnie inni negatywnie. No cóż takie życie. Nikomu nie jest lekko. Zawsze można siedzieć w domu, to też jakieś rozwiązanie. Każdy uczy się na błędach!
Nie raz i nie dwa się przegra. Zawsze może być gorzej i trzeba o tym pamiętać.

Do zobaczenia niebawem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...