Jump to content
Dogomania

uciekające uszy


Recommended Posts

[FONT=Times New Roman]Witam![/FONT]
[FONT=Times New Roman]Mam mały problem z moją sunią do jakiegos czasu uszy ładnie jej sie układały, jednak ostatnio czyli z 2 tyg. zaczynają jej uciekać do tyłu. Stosuję masaże i plasterki i na jakiś czas pomagają - masaże do chwili jak nie zacznie nasłuchiwać czegoś, a plasterki tak na 1-2 dni. co zrobić aby uszki ładnie były ułozone. Dodam że sunia ma dopiero 4 miesiące więc jest czas żeby je skorygować. [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Prosze o porady na skuteczne metody korygowania uszu[/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman]Pozdrawiam[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja osobiście nie miałam problemu z uszami u moich burków ale kilka szczeniaków miało przez chwilkę
Gdzieś w wieku 3 miesięcy uszka uciekały na bot i robił się "daszek".

Mówiłam, żeby poprawiać cały czas - jak ucho na bok ucieka, to poprawić do przodu - i u wszystkich zadziałało - bez klejenia, plasterków itd.

Jednak wszystko zależny od natężenia problemu.

nigdy nie kleiłam, nie masowałam, więc w tym zakresie niewiele pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

uszka już się ułożyły ;p ale mam pytanie co do ząbków - góra juz w zasadzie jest wymieniona ale dół cały czas mleczny, co prawda ruszają się ząbki ale nadal tam tkwią mimo wyposażenia psiaka w gryzaki drewienka itp. sunia kończy 5 miesięcy niedługo i zastanawiam sie czy ta wymiana nie trwa za długo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleksa_jackrussellka']uszka już się ułożyły ;p ale mam pytanie co do ząbków - góra juz w zasadzie jest wymieniona ale dół cały czas mleczny, co prawda ruszają się ząbki ale nadal tam tkwią mimo wyposażenia psiaka w gryzaki drewienka itp. sunia kończy 5 miesięcy niedługo i zastanawiam sie czy ta wymiana nie trwa za długo[/QUOTE]


super :)

jeśli tylko nie robią się zęby podwójne ( mleczny jeszcze jest, a obok wyrasta już stały) - to nie ma problemu
Znam psiaki, które ostatnie mleczaki gubiły w wieku 7 miesięcy :)

Link to comment
Share on other sites

A jak zauważysz, że mleczne jeszcze są a pojawiają się stałe to pędem do wetka... Ja z moim łobuzem miałam dość duży kłopot w tym temacie, ale dzięki radom profesjonalistki ;) sytuacja po dłuższym czasie została opanowana (i oczywiście bez zabiegu się nie obeszło...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...