Jump to content
Dogomania

Acana czy nutra gold dla szczeniaka??


dexterka

Recommended Posts

witam. niedlugo stane sie wlascicielka wyzla weimarskego. bardzo duzo czytalam o karmach suchych, ale mam wrazenie iz im wiecej czytam tym mniej wiem.... opinie o karmach sa bardzo rozbieże. Wlascicielka hodowli napisala mi ze karmi Pro Maxi BabyDog. jednak ja nigdzie nie moge znalezc takiej karmy/

Na razie zastanawiam sie nad dwoma firmami Acana i Nutra gold. Jak myslicie ktora wybrac??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czasem tak jest, że ciężko jest znaleźć odpowiednią karmę dla naszego ulubieńca. Przyznam szczerze, że z tych karm, które wymieniłaś nie znam wszystkich, ale jak będziesz miała wyżła weimarskiego to chyba najlepsza będzie dla niego karma natura gold.. Wiem, że wyżły są bardzo energicznymi psami i dlatego potrzebują odpowiedniej karmy, a ta jest idealna dla psów, które mają mnóstwo energii. Jeśli szukasz dobrej karmy dla swojego psa możesz zajrzeć do sklepów internetowych jak np. e-karma.pl. Tam jest duży wybór karm

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

W zasadzie to każda z tych karm ma w sobie składniki, które dla odpowiedniego wzrostu szczeniaka są niezbędne. Więc chyba i tak dobrym rozwiązaniem jest dobór karmy przez weterynarza oraz ewentualne stosowanie się do jego wskazań co do diety uzupełniającej względem karmy suchej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...