Jump to content
Dogomania

Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Psów Sportowych SILESIA CUP 2010


Ifat
 Share

Recommended Posts

[B][CENTER][SIZE="4"]Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Psów Sportowych[/SIZE]
[SIZE="6"]SILESIA CUP 2010
[/SIZE]

[SIZE="4"]IPO I, IPO III - CACIT[/SIZE]


[SIZE="4"]10-11 kwietnia 2010 r.[/SIZE]

[SIZE="4"]Będzin[/SIZE]

Sędziowie: A - Jaroslav Hodek B - Gunter Diegel C - Robert Jonsson
[/CENTER][/B]

W ramach Mistrzostw rozgrywane będą zawody [B]IPO I oraz IPO III[/B] (przyznawany będzie tytuł [COLOR="purple"]CACIT[/COLOR]), a także zawody [B]Obedience w klasie 1, 2 oraz 3 [/B](Puchar Polski; w klasie międzynarodowej, po raz pierwszy w Polsce - [COLOR="purple"]tytuł CACIOB[/COLOR]).



Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: [url=http://silesiacup2010.pl/silesiacup.html]SILESIA CUP 2010[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[B]Lista osób startujących w IPO wygląda następująco:
IPO 3:[/B]
1. Barjak Martin (PL) – Uno Lasmon (ON)
2. Chrapla Emmy (PL) – ANET (ON)
3. Człapa Marcin (PL) – Unka z Tuszyńskiego Lasu (ON)
4. Kalocova Lucie (Cz) – Hyro Waji (ON)
5. Klaczak Jerzy (PL) - ATHENA Sk Sion (OBM)
6. Przykuta Bartosz (PL) - OSKAR Bono Campo (OBM)
7. Ryšavă Ladislava (Cz) – Charlie Bĭlŷ Trpaslĭk (ON)
8. Stawicka Dorota (PL) – Vat Cevaro (ON)
9. Stocki Tomasz (PL) - Dano Zamat (ON)
10. Szczepański Marek (PL) – Hannibal z Jurschtavu (ON)
11. Szydło Daniel (PL) – CYRYL pri Kastieli v GP (ON)
12. Wiśniewski Franicszek (PL) - Gitano Nocne Marki (OBM)
13. Wlazlak Robert (PL) – Mars Sad Nocnych Gwiazd (Boxer)
14. Ziemniewicz Krzysztof (PL) - YCO Lubinov-Slovakia (ON)
15. Żaczek Andrzej (PL) - BRONKO z Adamovho Dvora (ON)

[B]IPO 1:[/B]
1. Barjak Magda (PL) – Black Lutolu (ON)
2. Chrzan Olga (PL) – Pacco Progresja (ON)
3. Daňo Ivan (Sk) – Hena Eqidius (ON)
4. Fedorova Viera (Sk) - CERBERUS SOMNUS (ON)
5. Gossa Włodzimierz (PL) – Imi z Polytanu (ON)
6. Grzymała Aleksandra (PL) – Briska's Daniella (Doberman)
7. Kawka Sławomir (PL) – KATJA Cevaro (ON)
8. Kierzenkowska Agnieszka (PL) - LET'S GO WHISKY from Mike's Place (OBM)
9. Kmiecik Dariusz (PL) - Xantor Eqidius (ON)
10. Królikowska Magdalena (PL) - DJUNA von Tjaernshaget (ON)
11. Kruczek Tomasz (PL) - NAOMI SĄDECKIE GÓRY (ON)
12. Kurpas Bogdan (PL) - QUINT OD MESZTA (OBM)
13. Lewandowski Michał (PL) - FANTAGIRA vom Ludwigstor (ON)
14. Majcher Michał (PL) – OSKAR RED DOT (OBM)
15. Matloch Roman (CZ) - Neck Connan Bohemia (ON)
16. Szczepański Lech (PL) – AIK Rovra (ON)
17. Szymański Krzysztof (PL) – LIKE A HURRICANE BRAN BLEIDD (OBM)
18. Wiśniewski Michał (PL) – Gaz z Tuszynskiego Lasu (ON)
19. Wojtowicz Błażej (PL) - AQUENTIN z Kuřimského háje (OBM)

[IMG]http://i834.photobucket.com/albums/zz263/Istria13/SilesiaCupCACITCACIOB.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...