Jump to content
Dogomania

Galeria mojej paskudy, oraz koleżanki paskudy?..


Nikita..

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzikujemy za wizyte u Shirai'ka....witamy sie serdecznie, matkoooooooooooooo co z to za piekna psinka...nie bede cytowala zdjec poniewaz dopiero poznalam wasza galerie, ale Nestea jest rewelacyjna...odrazu mi sie przypomnial maly Shirai'ek...ach te maluszki. Green apple wiesz mam pytanko, czemu maluszka tak szybko wieliscie od mamy ??

Link to comment
Share on other sites

Nikon D90 to świetny aparat [ moja przyjaciółka ma i często nim focę]
i ejst dobry dla zaawansowanych fotografów,
dlatego ładnie wyglądaja zdjęcia na auto itp.
takie manualne opcje, to sie można pogubić, jak ktoś nie ma doświadczenia :D

ps; czekamy na zdjecia i bannerek czeka na was w moim wątku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sallcia']Nikon D90 to świetny aparat [ moja przyjaciółka ma i często nim focę]
i ejst dobry dla zaawansowanych fotografów,
dlatego ładnie wyglądaja zdjęcia na auto itp.
takie manualne opcje, to sie można pogubić, jak ktoś nie ma doświadczenia :D

ps; czekamy na zdjecia i bannerek czeka na was w moim wątku :)[/QUOTE]

Nie trzeba mieć doświadczenia, żeby robić zdjęcia na manualu, nie wiem po co kupować bardziej zaawansowany aparat, jeśli i tak nie będzie się korzystać z jego możliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']Nie trzeba mieć doświadczenia, żeby robić zdjęcia na manualu, nie wiem po co kupować bardziej zaawansowany aparat, jeśli i tak nie będzie się korzystać z jego możliwości.[/QUOTE]


ale ona pierwszy raz ma lustro i napewno jeszcze sie nie łapie w tych wszystkich ustawieniach,
nie odkryła jeszcze o co w ogole chodzi w lustrach, dlatego foci na auto, jakw cyfrówkach :)
a o to to się mnie już nie pytaj, ta moja koleżanka też dostała na boże narodzenie, a nawet sie fotografią nie interesuje i tylko jak ja robie tym zdjecia to wychodzi cokolwiek, co wygląda na prace lustra .. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sallcia']ale ona pierwszy raz ma lustro i napewno jeszcze sie nie łapie w tych wszystkich ustawieniach,
nie odkryła jeszcze o co w ogole chodzi w lustrach, dlatego foci na auto, jakw cyfrówkach :)
a o to to się mnie już nie pytaj, ta moja koleżanka też dostała na boże narodzenie, a nawet sie fotografią nie interesuje i tylko jak ja robie tym zdjecia to wychodzi cokolwiek, co wygląda na prace lustra .. :D[/QUOTE]

Ja też mam pierwszy raz lustro i też jest to d90, ale mi na automacie zdjęcia prawie w ogóle nie wychodzą. Jestem za bardzo wymagająca co do siebie :diabloti: Gdyby nie ludzie z dogo to zapewne nadal robiłabym zdjęcia na automacie, a nie na manualu.
Właśnie zauważyłam, że strasznie dużo dziewczyn dostaje lustrzanki, a wcale się nie interesują fotografią, więc po co to wszystko? Nie wiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']Nie trzeba mieć doświadczenia, żeby robić zdjęcia na manualu, nie wiem po co kupować bardziej zaawansowany aparat, jeśli i tak nie będzie się korzystać z jego możliwości.[/QUOTE]


ale ona pierwszy raz ma lustro i napewno jeszcze sie nie łapie w tych wszystkich ustawieniach,
nie odkryła jeszcze o co w ogole chodzi w lustrach, dlatego foci na auto, jakw cyfrówkach :)
a o to to się mnie już nie pytaj, ta moja koleżanka też dostała na boże narodzenie, a nawet sie fotografią nie interesuje i tylko jak ja robie tym zdjecia to wychodzi cokolwiek, co wygląda na prace lustra .. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sallcia']ale ona pierwszy raz ma lustro i napewno jeszcze sie nie łapie w tych wszystkich ustawieniach,
nie odkryła jeszcze o co w ogole chodzi w lustrach, dlatego foci na auto, jakw cyfrówkach :)
a o to to się mnie już nie pytaj, ta moja koleżanka też dostała na boże narodzenie, a nawet sie fotografią nie interesuje i tylko jak ja robie tym zdjecia to wychodzi cokolwiek, co wygląda na prace lustra .. :D[/QUOTE]

Już to pisałaś :roll::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']Nie trzeba mieć doświadczenia, żeby robić zdjęcia na manualu, nie wiem po co kupować bardziej zaawansowany aparat, jeśli i tak nie będzie się korzystać z jego możliwości.[/QUOTE]
Dokładnie, ja nie mam doświadczenia i zaczynałam od półautomatów, NIGDY nie robiłam na Auto na Nikonie.
[quote name='Sallcia']ale ona pierwszy raz ma lustro i napewno jeszcze sie nie łapie w tych wszystkich ustawieniach,
nie odkryła jeszcze o co w ogole chodzi w lustrach, dlatego foci na auto, jakw cyfrówkach :)
a o to to się mnie już nie pytaj, ta moja koleżanka też dostała na boże narodzenie, a nawet sie fotografią nie interesuje i tylko jak ja robie tym zdjecia to wychodzi cokolwiek, co wygląda na prace lustra .. :D[/QUOTE]
Też mam pierwszy raz lustro ;)


A instrukcja to dobra sprawa
Ja nie chcę się wtrącać ani nic, tylko daję rady, bo takie rzeczy samemu robione są naprawdę b. fajne

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]bo takie rzeczy samemu robione są naprawdę b. fajne[/QUOTE]
właśnie :)
dzięki temu, że nie wiele kto ma aparat na klisze, mamy takie możliwości, aby próbować , próbować i próbować
jedne ustanienie nie jest ok, to ustawiamy inne, aż dojdzie do super fotki :)
instrunkcję mało kto czyta, a naprawdę jest pomocna :)
możesz poszukać w necie wpisując w przeglądarce :)
np. Ustawienia aparatu na śniegu
jak zrobić zdjęcie w ruchu
itp.
pozdrawiam i życzę powodzenia :buzi:

PS : najgorsze jest te pierwsze 100 000 zdjęć :cool3::cool3::evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=' green apple;13963677]JA NA POCZATKU MIAŁAM MAŁY APARAT .
foto mi się spodobała, bylam młoda więc tata sobie kupił lustro ..
potem zaczaiłam lustro i mam swój ..[/QUOTE]

Ja na początku też miałam mały aparat, czy małpkę jak kto woli. Lustrzankę mam od niedawna, bo jakoś od połowy listopada 2009r. W dniu zakupu zrobiłam kilka zdjęć na częściowym auto i tego samego dnia przesiadłam się na tryb M :cool3:. Początki nie były łatwe, ale teraz gorzej być chyba nie może, chcieć to móc :eviltong:.
Nie odbieraj naszych wypowiedzi jako atak, bo nie o to chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...