Jump to content
Dogomania

CAC-Daugavpils/LV, 6-7.03.2010


Asiaczek

Recommended Posts

Zakładam nowy temat na wystawę CAC-Daugavpils/Łotwa. 6-7.3.2010 r.

6.03.2010 r. - grupy: 2,3,9
7.03.2010 r. - 1,4,5,6,7,8,10.

Drugi termin - 31.01.2010 r.
Ceny: I pies - 40 euro, II i następne - 35 Euro, puppy i weterany - 20 Euro, konkurencje hodowlane - 10 Euro.
Można płacić na wystawie, po wysłaniu listu gwarancyjnego. Wysokość płatności na wystawie uzaleznione od daty wysłania formularza.

[URL]http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=1&depart=1842&sdepart=748[/URL]

Ktoś chętny...?
Miejsce w busie jeszcze jest:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szkoda, że nikt nie chce jechac na tę wystawę. Z wystawy 2-dniowej zrobiła się wystawa 1-dniowa. A to może oznaczać, że jest mało psów zgłoszonych...

Ja dzisiaj dostałam mailowe potwierdzenie przyjęcia psów i stąd tez pochodzi moja wiedza, że wystawa jest 1-dniowa...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

My wróciliśmy z wystawy zadowoleni, plan minimum wykonany:

[COLOR=Lime][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - w.o.1, Best Puppy
JAZZY BOY Asiaczek FCI (Dżezik) - dosk.1, CAC, CQ, BOB (juz drugi wniosek na CH.LV)
Abotere's WAHZIRI (Wazi) - dosk.1, CAC.
[/B][/COLOR]
[COLOR=Magenta][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI (Erka ) - dosk.1, CAC, CQ (drugi wniosek na CH.LV)
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (Felka) - dosk.1, CAC (rozpoczęty Veteran Latvia Champion!).[/B][/COLOR]

Miejsce wystawy - Polska Szkoła Średnia w Daugavpils, niedaleko Polskie gimnazjum im. J. Piłsudskiego, polski Kościół...

Zgłoszonych psów - niecałe 360. Może kogoś w przyszłym roku skusi ta wystawa?

Katalogi - płatne 2 Euro. A sama wystawa rozpoczęła się o 11.00 (przyjmowanie psów od 9.00), skończył a ok. godz. 15.30. My o 16.00 ruszylismy do W-wy:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My wróciliśmy z wystawy zadowoleni, plan minimum wykonany:

[COLOR=Lime][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - w.o.1, Best Puppy
JAZZY BOY Asiaczek FCI (Dżezik) - dosk.1, CAC, CQ, BOB (juz drugi wniosek na CH.LV)
Abotere's WAHZIRI (Wazi) - dosk.1, CAC.
[/B][/COLOR]
[COLOR=Magenta][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI (Erka ) - dosk.1, CAC, CQ (drugi wniosek na CH.LV)
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (Felka) - dosk.1, CAC (rozpoczęty Veteran Latvia Champion!).[/B][/COLOR]

Miejsce wystawy - Polska Szkoła Średnia w Daugavpils, niedaleko Polskie gimnazjum im. J. Piłsudskiego, polski Kościół...

Zgłoszonych psów - niecałe 360. Może kogoś w przyszłym roku skusi ta wystawa?

Katalogi - płatne 2 Euro. A sama wystawa rozpoczęła się o 11.00 (przyjmowanie psów od 9.00), skończył a ok. godz. 15.30. My o 16.00 ruszylismy do W-wy:)

Pzdr.[/QUOTE]
Gratuluję bardzo serdecznie wspaniałych wyników.
Poproszę o stawkę pomeranianów (tylko psy z klasy championów) z góry dziękuję bardzo serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Gratuluję bardzo serdecznie wspaniałych wyników.
Poproszę o stawkę pomeranianów (tylko psy z klasy championów) z góry dziękuję bardzo serdecznie.[/QUOTE]
Zgłoszone były tylko zwergspitz (097) - czy to o te chodzi?
Psów w tej rasie nie było żadnego. Tylko 4 suki (2 - kl mł.; 2 - kl. otwarta).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zgłoszone były tylko zwergspitz (097) - czy to o te chodzi?
Psów w tej rasie nie było żadnego. Tylko 4 suki (2 - kl mł.; 2 - kl. otwarta).

Pzdr.[/QUOTE]
Tak o to chodzi:loveu:,wielkie dzięki,teraz jeszcze bardziej żałuję że nie pojechałem na tą wystawę:-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Tak o to chodzi:loveu:,wielkie dzięki,teraz jeszcze bardziej żałuję że nie pojechałem na tą wystawę:-(.[/QUOTE]
A namawiałam... Co prawda dosyć delikatnie namawiałam, zle, wiesz, ze mna zawsze warto jeździć;) Przynosze szczęście innym, serio-serio...

[quote name='piotrjan'][SIZE=3]Asiu wielkie gratki !!! :multi::multi::multi:[/SIZE]
[SIZE=2]... nas wystraszyła obsada sędziowska !!![/SIZE][/QUOTE]
A ja co do obsady sędziowskiej poszłam na zywioł. Mnie p. E. Kuleshova nie oceniała, ale ryzyk-fizyk, prawda?

A Twoja stawka przedstawiała się tak:
PSY
kl.mł.
GRAND BAIKAL ARCTIC ICE

SUKI
kl.p
GAMBA THE GREAT WARRIOR ARCTIC ICE.

A i SH był chyba II na grupie:) Ale... widziałam ładniejsze...to moje zdanie:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirkan']Gratulacje!
Jeśli to nie problem mogę prosić stawkę amstaffów?[/QUOTE]
Aż się zdziwisz, jaka była stawka;)
PSY
kl.mł.
MIA ALBACHIARA CABERNET BACARORO
CENTAVR RED AMBER BALTIC

SUKI
kl.mł.
CECILIA RED AMBER BALTIC.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...